Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kelberTh

Valla ikidir ne istedigimi belirtiyorum aslinda ben sizin nasil bir cevap beklediginizi anlayamadim film ve muzik icin kullanicagim diye yazdim ikidir neyse ben farkli konu aciyim en iyisi
    Hocam merhaba

Aktif hoparlöler müzik ile ilgili başarılıdır. Ne varirseniz onu çalarlar. Kaynağın kaliteli ise kaliteli ses verirler. 10 liralık radyo bağlarsanız onun verdiği kalitede ses alırsınız.

Ama sinemada çok başarılı değillerdir.

Z906 sorunlu bir alet. Ben olsam bu alete prk yanaşmazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Salona 7.2.4 dolby atmos sinema sistemi kurmayı planlıyorum (Klipsch). TR'de fiyatlar çok uçuk. Amazondan 3-4 bin euro bandına kurulabiliyor. Böyle bir siparişte sorun yaşar mıyım? Sizce farklı ürünlere mi yönelmeliyim? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belverus

Selamlar,

Salona 7.2.4 dolby atmos sinema sistemi kurmayı planlıyorum (Klipsch). TR'de fiyatlar çok uçuk. Amazondan 3-4 bin euro bandına kurulabiliyor. Böyle bir siparişte sorun yaşar mıyım? Sizce farklı ürünlere mi yönelmeliyim? Teşekkürler.
    klipsh haporlörler uzun zamandır gönderime kapalıydı. her hoparlörü ayrı ayrı 1 veya 2 şer saat aralıklarla sipariş geçin.

yanlış bilmiyorsam 1500 euro ve 30 kg sınırı var.
  • Sorun olmaz , her parça için 1500 eruro ve 30 kg üst sınırı var , satıcısının amazon . de oldugu ürünlerde vergi avantajı var tercih edebilirsiniz selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 26 Haziran 2018; 15:12:54 >
  • merhaba,

sony dn1080 amfi yanına 5.1 sistem kuracağım. 2-3 bin tl bütçe var. Şu an 25m2 bir salondayım, apartman dairesi. İleri de 30-35m2 salona geçme potansiyeli de var.

Magnat supreme 252,1002,102 ve sub olarak 202 sipariş etsem sizce yeterli gelir mi ve mantıklı bir sipariş olur mu ? magnat'ın supreme üstüne çıkardığı bir sürü model serisi var hoparörler setinin eski olması çok fark yaratır mı ?

Son olarak bu sisteme uygun olarak hangi kalınlıkta kablo almalıyım ? bir sürü farklı boyutta kablo var 1.5mm,2,2.5mm vb gibi.

teşekkürler
  • hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Malesef salonum çok büyük, Klipsch ile 7.1 sistem kurmaya kalkınca gerekli bütçe 20 bin bandına geliyor. 5-10k arasına kurabileceğim (fiyat/performans) tavsiyeleriniz var ise çok mutlu olurum.
  • Amazon de den kuracagınız Klipsch sistemleri pek 20 k bandına varmaz gibi Klipsch RP 260 F 2 adet Klipsch RP 250 c center ve klipsch R 15 m lerden 4 adet ve klipsch sw 12 veya sw 112 subwoofer bir seti tr fiatının yarı fiatına yakın kurabilirsiniz diye düşünüyorum ,yinede Tr deki satıcılardanda pazarlıkla bir fiat alın isterseniz , Klipsch ler bence f/p olarak gayet iyi . Bir ara canton serilerindede amazonda iyi indirim vardı ama bu ara pek rastlayamıyoruz .
  • Magnat 802 seti bir ara kullandım , 802 front 250 center ve 102 surround ile 302 subwoofer , bu seti halen , çocuklarda de kullanıyorlar ,Marantz NR 1504 amfi ile , magnatlar giriş seviyesi olarak gayet iyiler ama TR de artık pek getirmiyorlar , amazon de de de fiatları baya indirimde , bahsettiginiz set bir süre işinizi görür diye düşünüyorum .
    Klipsch'ler konusunda patladım hocam. Elimdeki amfi aşağıdaki. Sanırım gücü yetmiyor.

http://www.denon.com.tr/tr/product/homecinema/avreceiver/avrx1400h
  • Denon 1400 denon serisinin giriş seviyesi modeli ama klipsch leri sürmede sorun olmaz diye düşünürüm ,
    cevap için teşekkürler,

magnat 802 serisi için mi giriş diyorsunuz yoksa magnat ürünleri genel olarak mı giriş seviyesinde ürünler ?
  • Magnat supreme serisi için diyelim daha doğru olur, ama bu seri fiat performans olarak iyi bir seridir ,bilhassa euro nun vardığı değerlerden sonra . Hoco victa 702 serileride kampanya yakalanırsa uygun hoplardır fiat açısından , Supremeleri iyi fiata bulursanız kullanabilirsiniz son 1080 le selamlar
    Evet heco victa'ya da baktım ama ön kuleler çift olarak satılmadığı için biraz masraflı oluyor.
  • 1002 lerde de fiat teki için galiba , mutlaka teyit ettirin
    magnat supreme için soru cevap kısmında tek mi çift diye sorulmuş. çift olarak geliyor demişler ben de o yüzden çift diyorum.
  • 802 ler kutudan çift olarak çıkıyor ama 1002 ve 2002 ler tek tek geliyor zaten 16 kg tekinin ağırlıgı bence mutlaka amazondan teyit edin selamlar
  • Merhaba

Elimde bulunan her şeyi sattım.

Bir arkadaşım bana tannoy un giriş seviyesi bookshelf hoparlörlerini hediye etti

Bende bu ürünlerden birini almayındüşünüyorum.

https://www.amazon.de/dp/B013C6G2Q4/ref=cm_sw_r_wa_apa_N6FnBbA8VHCHA

Pioneer XN-P02-K Kompaktanlage ohne Lautsprecher (Stereo-Receiver, Netzwerk Player, 2 x 75 Watt, Direct Energy HD Endstufen, WiFi, Bluetooth) schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B00MXW2KVU/ref=cm_sw_r_cp_apa_GdGnBb79AVEV6

Gibi sistemlere bakıyorum. Anvak bunlar biraz pahalı sistemler.

200 euro civarına bir şeyler bulmak ümidindeyim.

Tavsşyelerinize açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.