Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanıtınız için teşekkürler. Denon avr-x4400 için haklısınız. Ben de deneme amacıyla kredi kartı aşamasına kadar getirdim sorunsuz. Denon avr-x2400 benim ihtiyacımı giderir mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denon X2400 ü forumda çok arkadaşımız aldı , denon başlığı ve bu başlıkta alan arkadaşların tecrübesini sorarsanız daha faydalı olur ,
  • hunhun34 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sinasit

Yanıtınız için teşekkürler. Denon avr-x4400 için haklısınız. Ben de deneme amacıyla kredi kartı aşamasına kadar getirdim sorunsuz. Denon avr-x2400 benim ihtiyacımı giderir mi peki?
    bende x2400 var, dali pico zensor setiyle kullanıyorum, çok memnunum.

hoparlörleriniz büyük mü/ kule tipi mi?
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Hoparlörler Klipsch Rp-250F. Şu an yoldalar, amazon ABD’den geliyor. Ağırlıklı olarak müzik amaçlı kullanmayı düşünüyorum. Ben Denon avr-x2400 ile sürebilirim diye hesaplamıştım. Forumu okuyunca sanki yetersiz kalacakmış hissine kapıldım.

• quote:

Hoparlörler Klipsch Rp-250F. Şu an yoldalar, amazon ABD’den geliyor. Ağırlıklı olarak müzik amaçlı kullanmayı düşünüyorum. Ben Denon avr-x2400 ile sürebilirim diye hesaplamıştım. Forumu okuyunca sanki yetersiz kalacakmış hissine kapıldım.
    illa ki sürer onları sıkıntı olmaz ama bazı adam var tatmin olmuyor, böyle orta giriş segmentteki avrler için sesi az diyor.

genelde müzik amaçlı olacaksa stereo amfi almakta fayda var ama sen bilirsin tabii ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 6 Haziran 2018; 19:5:1 >
  • quote:

Rp250f i sürmek dali zensor picoyu sürmekten daha kolay. Olur mu öyle şey demeyin tecrübe edildi denendi. Yeri gelmişken, Picoyu herkese ama herkese çok şiddetle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Rp250f i sürmek dali zensor picoyu sürmekten daha kolay. Olur mu öyle şey demeyin tecrübe edildi denendi. Yeri gelmişken, Picoyu herkese ama herkese çok şiddetle tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Amazon.de’den Marantz sr5012 siparişi verdim. Şu an için ellerinde yok ama sipariş kabul ediyorlar. Stoklara girdiğinde bilgilendirecekler. Denon ile kıyaslandığımda özellikleri x3400 seviyesinde gibi.

• sinasit kullanıcısına yanıt
    499 euro idi bi ara :(
  • @cevresahibi Şimdi anahtar teslim 651€ :(

• Bence iyi bir seçim yapmışsınız , denon X 3400 de olabilirdi , zaten benzer aletler , iyi günlerde kullanın gelince bilgi verirseniz başlık için faydalı olur, selamlar
  • quote:

227 dolar kargo ücreti çok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Bence iyi bir seçim yapmışsınız , denon X 3400 de olabilirdi , zaten benzer aletler , iyi günlerde kullanın gelince bilgi verirseniz başlık için faydalı olur, selamlar
    Teşekkürler Sayın hunhun34. Bu cihazı seçmemde yorumlarınızın etkisi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

227 dolar kargo ücreti çok fazla

Alıntıları Göster
    Bir çift Klipsch RP-250F için kargo ücreti 252$, gümrük 150$. Bu haliyle bile Türkiye fiyatlarından 2200₺ daha ucuz.

Çifti için mi bu fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

Çifti için mi bu fiyat
    Evet

linki var mıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

linki var mıydı.
    Sadece Piano Black renkte olanın gönderimi var.
    https://www.amazon.com/Klipsch-RP-250F-Floorstanding-Speaker-Ebony/dp/B00S2N4BDO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1528461254&sr=8-3&keywords=klipsch+rp-250f
  • quote:

Bir çift Klipsch RP-250F için kargo ücreti 252$, gümrük 150$. Bu haliyle bile Türkiye fiyatlarından 2200₺ daha ucuz.

Alıntıları Göster
    Düzeltme: Doğrusu 1200₺ daha ucuz olacak. Hesap hatası için çok özür 😞

Tek galiba. Satıcı başkası ama amazon gönderiyor. Bu durumda ayrıyeten vergi çıkar mı.

Ben çifti 374 dolar sandım

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.