Şimdi Ara

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA) [ ANA KONU ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.488
Cevap
72
Favori
281.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ]
  • Amazon a mail attım tarihler ile ilgili bana bu cevabı yolladılar,

Hello,

I'm sorry for any inconvenience caused to you.

I do understand your concern.

I've checked with the appropriate department and confirmed that the estimated delivery dates in your order confirmation e-mail and Your Account were incorrect. I'm sorry about that. You should expect your order to be delivered by December 24, 2013.

If you need any help at any time regarding your order status, please write back to us using the link below so that we'll help you:

http://www.amazon.com/gp/help/contact-us/general-questions.html

I hope this helps. We look forward to seeing you again soon.

Best regards,

Sanırım ilgilenecekler değil mi eğer yanlış anlamadıysam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Unzerstörbar kullanıcısına yanıt
    Bende de Not yet shipped yazıyor an itibari ile

• bende de preparing for shipment yazıyor ve tarih olarak net bir tarih vermemiş 26-30 arası diyor :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

Keşke amazondan alsaydım diyorum şimdi pişman oldum acele ettik sony TR'ye 300 TL fazladan kaptırdık.En azından 2 tane daha oyun alırdım o paraya şimdi BF4 ve Fifa 14'e fazladan para verdim.

satabilirsin dostum cihaz stok sikintisi var zarar etmessin boylece

mesele zarar yada kar değil hocam artık iş işten geçti, hani ne olurdu 2 oyun parası cebime kalırdı onu demek istedim bide sony TR'nin insanımıza yaşattığı rezilliğe tepki olarak param amazona gitsin isterdim.Ama beni çok cezbedicek süper bi PS4 Bundle gelirse yakın zamanda amazona cihazı satıp o paketi alabilirim.Şu an için o kadar şeyle uğraşmaya değicek bişey yok.

• arkadaşlar bende not shipped yet yazıyor.Hiçbir gelişme yok.Neden olabilir sizce
  • BEYLER AMAZON ACIKLAMA YAPTI BUGUNKI TUM SIPARISLER IPTALLL

SAKA :)
  • Arkadaşlar ben daha önce Amazon hesabımdan US PLUS kodu satın almıştım Amerika'dan sallamasyon bi adres girip. Sonra da 2. adres olarak kendi adresimi girdim. Bu hesapla ilgili sıkıntı bi yaratır mı acaba?

23.30 sularında ödeme yaptım, kartımdan para çekildi. Fakat hala Preparing For Shipment yazıyor, kıllanmaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Arkadaşlar ben daha önce Amazon hesabımdan US PLUS kodu satın almıştım Amerika'dan sallamasyon bi adres girip. Sonra da 2. adres olarak kendi adresimi girdim. Bu hesapla ilgili sıkıntı bi yaratır mı acaba?

23.30 sularında ödeme yaptım, kartımdan para çekildi. Fakat hala Preparing For Shipment yazıyor, kıllanmaya başladım

aynısı bende yaptım yiğit 1 yıllık us psn plus için sorun olmadı bazen gecikebiliyor merak etme sorun olmaz.
  • quote:

Arkadaşlar ben daha önce Amazon hesabımdan US PLUS kodu satın almıştım Amerika'dan sallamasyon bi adres girip. Sonra da 2. adres olarak kendi adresimi girdim. Bu hesapla ilgili sıkıntı bi yaratır mı acaba?

Hayır hocam bir sorun olmuyor, benim amazon.com da bir tanesi hariç alayı sallama seninle aynı sebepten, geçen hafta verdiğim xbox one sorunsuz şekilde istanbula geldi, bir sıkıntı olmadı, bu konuda rahat olabilirsin
  • Erdi keşke Amazon'dan alsaydın sende be kardeşim, yazık olmuş. Dediğin gibi Sony Türkiye yaptı yapacağını herkese. Bu arada en azından aklın kalmasın, bundle'lar hiç kârlı değildi. Ama ilerleyen zamanlarda yaparlar herhalde
  • sanırım şanslıyım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi segant08 -- 21 Aralık 2013; 3:43:28 >
  • sfunder S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: segant08

sanırım şanslıyım :)

Hocam saat kaç gibi aldınız? Hayırlı olsun bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 21 Aralık 2013; 3:47:32 >
  • Birisi stokta dedi 20 saniye içinde aldım :)
  • segant08 S kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdiğin saat kaç gözüküyor ?

• 5:20 pm yazıyor işte sizde kaç yazıyorsa hesap edin :)
  • Shipping Now oldu benim

Ohh bee!
  • quote:

Shipping Now oldu benim

Ohh bee!

Hayırlı olsun.Hangi şirket?
  • quote:

Orijinalden alıntı: segant08

quote:

Shipping Now oldu benim

Ohh bee!

Hayırlı olsun.Hangi şirket?

Kargo bilgileri henüz gözükmüyor hocam, Shipped olunca gözüküyor sanırım. UPS değildir inşallah ama şansım yok benim UPS çıkar kesin

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.