Şimdi Ara

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA) [ ANA KONU ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.488
Cevap
72
Favori
281.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazurat

insan bunu izleyince imrenmemek elde değil.

Hocam cümle duvara çarpmış, devrilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• peki, şuan siprişi siteye girdim, ps4+ekstra ds4+ ac4 şeklinde.
    fakat siteye sadece kart numaramı girdim, içinde para yok

karta para koyana kadar amazon siparişi göndermiyor mu? yoksa sipriş iptal olmadan önce, bilmem nekadar gün içinde karta para yatırmam mı gerekiyor? (bugün bankalar açılınca ilk iş yatırıcam zaten de sipriş iptal olmasın gümbürtüye gelip)
  • Benim alette ups kargo ile geliyor

• Beni de yaz dostum, az önce bir adet sipariş verdim. 535 USD.

En çok şu Sony Türkiye'den kurtulduğum için seviniyorum. Sadece bu mutluluk için bile alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyin. Ben saksı değilim. Önce beni ekleyeceksiniz

• Amazon un stok hala bilmediğine göre rahatladı demk ki stoklar

• Te amerikalardan aldık inşallah sakata gelmeyiz.

şimdi bu makineler pal blu ray oynatmıyor dimi?
    onun dışında priz girişi hatiç bir farkı yok diye biliyorum pal'lardan, yanlışsa düzeltin
  • UPS ile 03.58'de yollanmış ürün. Bazı arkadaşlara DHL ile göndermişler.
  • Benim ki hala hazırlanıyor.

Ben de aldım bu arada, siparişi değiştirdim Sadece konsol olarak. Beni uyandıran ve hatamdan döndüren power-fx'e teşekkür.

n11'de de çek vardı yarı fiyatına da bi oyun alayım bari misss.
  • Ben biliyordum bende şans yok arkadaş, hala not yet shipping yazıyor , ne bahtsız adamım.

• iyi stok varmış adamlarda hala alınabiliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Ben biliyordum bende şans yok arkadaş, hala not yet shipping yazıyor , ne bahtsız adamım.

Hocam farketmez sana ne tarih verdilerse o tarihte kapında olması gerekiyor.

Geçenlerde kulaklık aldım DHL arıza çıkarttı 1 gün geç geldi. Direk nakliye ücretini geri aldım adamlardan. 1 gün bile gecikse hemen iade ediyorlar 50$'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin
    siparişi değiştirdim Sadece konsol olarak. Beni uyandıran ve hatamdan döndüren power-fx'e teşekkür.

hocam nedenini sorabilir miyim, geç falan mı gönderiyorlarmış öyle olunca?
    ben de ps4 yanında bi oyun ve ekstra ds4 aldım çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Ben biliyordum bende şans yok arkadaş, hala not yet shipping yazıyor , ne bahtsız adamım.

Kardeşim ben adresi yanlış girmişim kartın bağlı olduğu. Ondan çekim yapmamışlar kargoyu bekletmişler ben halledene kadar. Gece 23.00 te yapmıştım siparişi. Şimdi iptal edip yeni sipariş verdim doğru adresle, sende verdiğin bilgileri bir kontrol et istersen, teslimat 27 si oldu ama şu anda bilgin olsun, sen adrese bir bak

• benm karttan parayı çektiler ama hala preparing for shipment yazıyor sanırım dhl ile gönderecekler ama dhl hafta sonu gönderi kabul etmiyor sitesinden anladığım kadarıyla ve bulunduğum ilçede ne ups ne de dhl diye bir kargo var. dhl ile gönderilirse kapıma nasıl gelecek ptt mi getrcek acaba ?
  • Benide ekleyin hocam

• Beni de ekleyin.
  • Genelde yılbaşında Gümrükler sıkıntılı olur. Bizim urunlerde gumrukte duracak gibi.

• Aldim almasina da, 7 Ocak diyor stokta olmasina ragmen. Ne is? =)

Duzenleme: Heyecandan shipping'i degistirmeyi unutmusum, cuma gunu elimde kismetse =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 21 Aralık 2013; 9:47:12 >
  • arkadaşlar bende de Not Yet Shipped yazıyor siparişi dün verdim parada çekilmemiş henüz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.