Şimdi Ara

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA) [ ANA KONU ] (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.488
Cevap
72
Favori
281.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adil07

20 aralık gecesi alan arkdaşlar büğün ürünler gümrükten cıkarmı ne dersiniz

Hocam normal sartlarda Amazon'dan kargolandiktan sonra 6-7 gun icinde Turkiye'ye gelip gumruk islemleri halledilip evine geliyor. Ben 20 Aralık Cuma gecesi siparis verdim, sabaha karsi kargolandi, Pazartesi sabah Turkiye'ye geldi, Persembe aksamustu kargoyu teslim aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende konuştum şimdi gümrük işlemlerini yarına bitirmek için yoğun çalışıyorlarmış.. Yarın konuşalım biterse gelip alabilirsiniz dendi bana.. Almazsam onlar perşembe teslim edeceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

Beyler bende konuştum şimdi gümrük işlemlerini yarına bitirmek için yoğun çalışıyorlarmış.. Yarın konuşalım biterse gelip alabilirsiniz dendi bana.. Almazsam onlar perşembe teslim edeceklermiş.

Gümrüğe gidip almaktan mı bahsediyorlar? Sakat iş bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Link234

quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

Beyler bende konuştum şimdi gümrük işlemlerini yarına bitirmek için yoğun çalışıyorlarmış.. Yarın konuşalım biterse gelip alabilirsiniz dendi bana.. Almazsam onlar perşembe teslim edeceklermiş.

Gümrüğe gidip almaktan mı bahsediyorlar? Sakat iş bence.

Niye sakat olsun anlamadım.. İşlemler biterse gelip alabilirsiniz dedi seval hanım..
  • benimki şubeye gönderiliyor, sanırım oradan da dağıtıma çıkar.
     Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snaking -- 30 Aralık 2013; 13:27:19 >
  • scarface6 S kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda bir arkadaş bahsetmişti, gidiyor gümrüğe kendi teslim almak için uğraşıyor ama eli boş döndü galiba.
  • quote:

Önceki sayfalarda bir arkadaş bahsetmişti, gidiyor gümrüğe kendi teslim almak için uğraşıyor ama eli boş döndü galiba.

O arkadaş erken gitmişti galiba.. Ben bütün işlemler tamamlandıktan sonra almaya gitmekten bahsediyorum. Neyse zaten daha belli değil yarın haberdar ederim durumu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: snaking

benimki şubeye gönderiliyor, sanırım oradan da dağıtıma çıkar.

Hocam gözün aydın. Ama anlamadığım gümrükçü bugün çıkışlar yetişmez diyor bana (ki durumumuz bire bir aynı sizinle) . e şimdi sizin ki çıkmış. Gel de güven şimdi bu adamların lafına.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snaking

benimki şubeye gönderiliyor, sanırım oradan da dağıtıma çıkar.

Hocam gözün aydın. Ama anlamadığım gümrükçü bugün çıkışlar yetişmez diyor bana (ki durumumuz bire bir aynı sizinle) . e şimdi sizin ki çıkmış. Gel de güven şimdi bu adamların lafına.

Ben onlara güvenmiyorum ya, cuma günü belgeyi gönderirken de bir tanesi sonradan gönderilen maildeki belgeyi de yollaman lazım yoksa olmaz dedi.
    Bir başkası gerek yok dedi. Ne dediklerini bilmiyorlar sanki !?

• Oh be sonunda gumrukten cekilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Oh be sonunda gumrukten cekilmis

Hocam siz siparisi ne zaman verdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRivia

quote:

27'sinde almistim hocam
  • Kargolarin gelme tarihine gore sirayla cikarmalari lazim ama sanki rastgele seciyolar gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRivia

quote:

27'sinde almistim hocam

Ben 20 sinde almistim seninle ayni durumda.Arayip konussammi bi adamlarla.
  • Arkadaşlar, benim kargo ayın 27 sinde gümrüğe girdi. Şimdide "antrepodan çıkış" diyor. Acaba bu ürün ne zaman Bursa da teslim edilir bana ?
  • Gümrük işleri bugün de halledilemezse ps4'ü yeni yıldan önce alamayız. Yarın türm resmî kurumlar yarım gün çalışacak, yani ps4 en iyi ihtimalle elime 3 ocak'ta geçecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolver

Arkadaşlar, benim kargo ayın 27 sinde gümrüğe girdi. Şimdide "antrepodan çıkış" diyor. Acaba bu ürün ne zaman Bursa da teslim edilir bana ?

Yarın dağıtıma çıkar vede teslim alırsın.
  • 20 Aralık'ta sipariş verenlerdenim.
    Cihaz şu an için kurye ile dağıtıma çıkmış gözüküyor.
    Gps takibine göre Beşiktaş civarlarında.
  • gps takibini yaptığınız linki yazabilir misiniz?
  • Beyler 2. DS4'ü de aldım, oyunlar da tamam, tek eksiğim şu an Dualshock 4 Charging Station. Sony'nin çıkardığını arıyorum başkalarını satın almak istemiyorum. Nereden bulabiliriz bunu? Hiçbir yerde bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.