Şimdi Ara

Amazon çok satan kitaplarda %50'ye varan indirim. Yüzüklerin Efendisi 70 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
8
Favori
9.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yenilemişler stokları, Lotr'da gelmiş 23₺

• Harry Potter setinin fiyatı harikaydı, aldım bir tane. 4 adet kaldı arkadaşlar. Amazon harika indirimler yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 1 Mart 2020; 11:24:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çeşitli sitelerden hep kitap aldım sorunsuz
    ve ilk defa aldığım
    amazondan gelen kitaplar resmen defolu...kutuda geliyor ondan problem yok yani taşınma sırasında olmamış önceden olmuş
    birinde olsa tamam dicemde bütün kitaplarda aynı problem

geri gönderecektim uğraşmak istemedim, kısaca dahada bulaşmam
  • Defolu derken basım hatasından mı bahsediyorsunuz, öyleyse büyük bir hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Defolu derken basım hatasından mı bahsediyorsunuz, öyleyse büyük bir hata.
    basım hatasını şuan anlayamam henüz okumadım, bendeki problem kapağının ayrılmış olması oturdum onu yapıştırdım mesela birinde
    diğerleri taşınma sırasında oluşmuş yamulmalar, kitabı dik koyup sayfaların birleşim yerine çekiçle vurdugunuzu düşünün o tarz yamulmalar istesenizde düzelmiyor çünkü yapıştırıcılardan dolayı orası kemik gibi
    okumada problem olmayacağı için çokta şey yapmadım genel olarak kapaklarında problem var
    amazonun yaptıgı pakette problem yok yukarıdada belirttim daha önceden oluşmuş kusurlu kitapları göndermemesi gerekti
    ismi duyulmamış sitelerden bile alışveriş yaptım onlarda bile böyle birşeye denk gelmedim amazon şaşırttı beni
    tekrar alırsam ve aynı şekilde gelirse bu sefer affetmem yalnız üşenmeden geri yollarım

• hangi kitapları aldınız hocam, üstte arkadaşın paylaştığı fotoğraftan defolu gibi durmuyor kitaplar umarım bu seferlik öyle denk gelmiştir size de

• quote:

Orijinalden alıntı: alestalibra

hangi kitapları aldınız hocam, üstte arkadaşın paylaştığı fotoğraftan defolu gibi durmuyor kitaplar umarım bu seferlik öyle denk gelmiştir size de
    bende bu seferlik oyle oldu heralde dedim
    zamanında d&rde başıma geldi yayınevinin gönderdiği kitap paketini d&r depo çalışanları sanırım falçata ile açmışlar güzel ama bana gönderdikleri kitabın arka kapağı ve içindeki 10 sayfa kesilmişti
    onuda geri göndermedim oturdum yapıştırdım :) daha kısası bugüne kadar aldıgım kitabın hiçbirini geri göndermedim nihayetinde okumak için bunlar

amazondan tekrar alırım fiyatlar uygun çünkü ama yine aynı problem olursa demekki fiyatlardaki uygunluk bundan dolayı der amazonu bırakırım
    lotr 2,hobbit,saatleri ayarlama enstitüsü sorunlular bunlar
    diğerleri göze batmıyor

• Normalde Harry Potter hiç aklımda yoktu ama gerçekten iyi fiyat. Haber verene teşekkür ederim

• bence bu seferlik bir kaza olmuş dostum. o da size denk gelmiş. son üç ayda amazon satıcısının sattığı yüz civarı kitap aldım. tümü de kozmetik açıdan sorunsuz ve temiz olarak geldi. ama içiniz rahat değilse iade edin. ederi artmışsa dahi aynı fiyattan almanızı sağlıyor amazon.

• LOTR 70 liraya bir daha düşer mi acaba? Bir de ilk sayfadaki ayrı ayrı olan kitaplar ciltli değil sanırım, doğru mudur? Zaten 3. kitabın satıcısı amazon değil yakala satıcısı ve fiyatı şu an 49 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortadünyagezgini kullanıcısına yanıt
    2 ay önce yine yapmıslardı bu indirimi en aZından tek cilt olan için.

• Geçtiğimiz aylarda Amazon'dan aldığım kitapların bir kısmında pislik, kirlenme, etiket kalıntıları vardı. Temizlemek epeyi uğraştırdı, sıfır diye satılmaması lazım bu ürünlerin. Üzeri jelatinli olan bilgisayar kitapları sorunsuzdu.
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Ciltli olan daha önce de 70 liraya düşmüş daha sonra yine düşebilir.
    Ayrı ayrı olanlar karton kapaklı.
    3. kitapta da %50 indirim vardı (satıcı amazondu) fakat fiyat artmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Ön sıradakiler Amazon'dan 3 gün önce sipariş geçtiğim kitaplar. Sonraki gün de sorunsuz bir şekilde teslim aldım zaten. Arka sıradakiler de önceden satın aldığım kitaplarım. Şu an Monte Cristo Kontu'nu okuyorum. Lütfen spoiler vermeyin.

Evime mini bir kütüphane yapmak ve içini arşivlik klasik veya çok önerilen evladiyelik kitaplarla doldurmak istiyorum. Elimde ciltli olan, arşivime eklediğim kitaplarım şimdilik şunlar:

1-Monte Cristo Kontu (Alexandre Dumas)
    2-Sefiller (Victor Hugo)
    3-Görmek (Jose Saramago)
    4-Körlük (Jose Saramago)
    5-Küçük Prens (Antonie de Saint-Exupery)

Şu kitabın da ciltlisi kesinlikle arşivinde olmalı diyeceğiniz kitaplar nelerdir sevgili kitap severler?
    Yapı kredi yayınları Nazım Hikmet Bütün Şiirleri
    Yapı Kredi Yayınları Don Quijote
    İş bankası kültür yayınları Stefan Zweig Tüm kitapları
    Büyük Usta Yaşar Kemal'in İnce Memed serisi (Yapı kredi yayınları)
    Stieg Larsson Milenyum Serisi
    Yakup Kadri Karaosmanoğlu Yaban
    Halide Edip Adıvar Sinekli Bakkal
    Ahmet Hamdi Tanpınar Saatleri Ayarlama Enstitüsü
    Haruki Murakami Bütün Kitapları

• Kaç paradan almıştın dostum?

• neverktulu kullanıcısına yanıt
    Sefiller almak istiyorum ben de, ama hangi baskısını alacağıma karar veremedim. Iletişim, iş ve ötüken. Iletişimi eledim gibi biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Sefiller almak istiyorum ben de, ama hangi baskısını alacağıma karar veremedim. Iletişim, iş ve ötüken. Iletişimi eledim gibi biraz.
    İş bankasının bastığı her kitap alınır, iyi çevirmenlerle çalışıyorlar ve fiyatları da uygun.

• Ben de tercihimi iş kültürden yana kullanıyorum. Cildi kaliteli, okunurluğu ve çevirileri de iyidir. Olumsuz yoruma da rastlamadım zaten.

• bende de yüzük kardeşliği mevcuttu ne zamandır kalan iki kitabı almak istiyordum, uygun fiyatlı haliyle tekrar stoğa girince yanına da bedava kargo için zweig-satrancı ekleyerek aldım iki kitabı da, çok iyi oldu bu fırsat, umarım kozmetik açıdan sıkıntılı kitap denk gelmez çok takıntılıyım bu konuda:)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.