Şimdi Ara

Amazon çok satan kitaplarda %50'ye varan indirim. Yüzüklerin Efendisi 70 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
8
Favori
9.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. Ben de çocuklara kitap aldım biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar aldıklarınızı paylaştığınız için.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    fiyat geçmişi için hangi siteyi kullanıyorsunuz? eskiden yoktu amazon tr'de price tracker
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Aylardır bu eklenti var.

Spy Drop - Amazon.com.tr Fiyat takip uygulaması:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140979913
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    ben global amazonlar için olan trackerlara bakıyordum hep. teşekkürler.
  • bende zaten seri olarak vardı, böyle de olsun istedim ve yüzüklerin efendisi 1-2-3 cilt dün sipariş verdim bugün elime ulaştı. Eskiden daha mı kaliteliydi acaba?

pek memnun kalmadım kalitesinden. sert kapak evet ama hani ansiklopedilerin üstü sunideri-pvc karışımı bişeyle kaplıdır ya, ben öyle sandım ama öyle değil. sert karton üstüde yine kağıtla kaplı bir kapağı var... geri göndermeyi düşünüyorum, şu an fiyat yükseldi galiba ama sık sık fiyatı düşüyor. almak isteyenler eline aldığında kalite kokan bir koleksiyon ürünü arıyorsa bu kitap değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

MH nasıl ulasriz
    https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/contact-us/259-6531964-3247324
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 7'li Harry Potter cidden müthiş bir fiyata düşmüş, keşke alabilseydim ama öncelikler... Herkese tavsiye ederim çok keyifli kitapları

Edit: Bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 29 Şubat 2020; 15:39:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bkmkitap denilen agirdan alan, yanlis kitap gonderen, musterilerin sorularina cevap vermeyen siteler yarin birgun "biz niye battik" demesinler.

10 gun once siparis verdim. akibetinin ne oldugu belli degil. mesajlara cevap veren yok. siparisi iptal edemiyorum.

amazon'dan siparis verdim, her adimi takip edebildim ve ertesi gun sag salim teslim ettiler.

amazon'da emegi gecenlere ve konuyu acan arkadasa tesekkur ederim. alisveris dedigin boyle olur.

• 150 tl den olduk :) sağlık olsun. Ben çocukken babam kitap almazdı bana ama canı sağolsun bilmiyordu kitapla yetişmemişti. Benim kız daha 2 yaşına girmedi ama yüzlerce kitap var hepsinin içinde ne var hangi hayvan hangi kitapta biliyo, resimlerine bakıyo mutlu oluyo. Sonra ben mutlu oluyorum :)

• Witcher serisi 5 kitaplık set de indirimdeydi. Bir de Stephen King'in bazı kitapları da ciddi indirimdeydi birkaç saat önce aldığımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

Witcher serisi 5 kitaplık set de indirimdeydi. Bir de Stephen King'in bazı kitapları da ciddi indirimdeydi birkaç saat önce aldığımda.
    witcher serisi ne kadara aldınız acaba . şu an 6 lı set 174 tl gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riderman

witcher serisi ne kadara aldınız acaba . şu an 6 lı set 174 tl gözüküyor.

Alıntıları Göster
    Hocam 6'lı set ben alırken de 174 lira idi ama 5'li setin indirim oranı daha fazlaydı. 5'li set 130 liraya aldım. Birkaç sitede daha aynı fiyata varmış ama amazon iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher setini gittigidiyordan kuponla alırsanız çok uyguna geliyor haberiniz olsun. Ben 1 ay önce kuponla 125Tl'ye 6'lı set almıştım.
  • Amazon çok satan kitaplarda %50'ye varan indirim. Yüzüklerin Efendisi 70 TL

Ön sıradakiler Amazon'dan 3 gün önce sipariş geçtiğim kitaplar. Sonraki gün de sorunsuz bir şekilde teslim aldım zaten. Arka sıradakiler de önceden satın aldığım kitaplarım. Şu an Monte Cristo Kontu'nu okuyorum. Lütfen spoiler vermeyin.

Evime mini bir kütüphane yapmak ve içini arşivlik klasik veya çok önerilen evladiyelik kitaplarla doldurmak istiyorum. Elimde ciltli olan, arşivime eklediğim kitaplarım şimdilik şunlar:

1-Monte Cristo Kontu (Alexandre Dumas)
    2-Sefiller (Victor Hugo)
    3-Görmek (Jose Saramago)
    4-Körlük (Jose Saramago)
    5-Küçük Prens (Antonie de Saint-Exupery)

Şu kitabın da ciltlisi kesinlikle arşivinde olmalı diyeceğiniz kitaplar nelerdir sevgili kitap severler?

• neverktulu kullanıcısına yanıt
    Yüzüklerin Efendisi ve Stephen King "O" ve "Mahşer" olabilir. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
    Edit: Hah bir de Simyacı var kutulu gayet hoş bir basım. Aynı şekilde 1984 ve Hayvan Çiftliği özel basım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkankrc32 -- 29 Şubat 2020; 21:1:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkankrc32

Witcher setini gittigidiyordan kuponla alırsanız çok uyguna geliyor haberiniz olsun. Ben 1 ay önce kuponla 125Tl'ye 6'lı set almıştım.
    Hocam gittigidiyor'da 6 kitaplık set 160 lira. Çek nasıl elde ediliyor gittigidiyor üyeliğim yok çeki elde etmek kolaysa ben de alacağım.
  • Hocam hesabınız varsa arada çek gönderiyorlar bana 100/25 kupon gelmişti. Diğer türlü Çek satış bölümünden satın alabilirsiniz gördüğüm kadarıyla satan var.
  • Ne kadardı hocam bunun fiyatı hediye alacaktim yeni görebildim firsati pek bi sey kalmamış :/

• azzur A kullanıcısına yanıt
    Hangisi ne kadardı? HP serisi amazonda 136 tl, diğerler yerlerde 170 üstü. Idefixte kodla 156 ya geliyordu.

Hala var görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.