Şimdi Ara

AMATÖR TREKİNG ADAYI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DOĞAYI SEVİYORUM .YAVAŞ YAVAŞ KENDİME TREKİNG VE KAMP MALZEMELERİ ALACAĞIM .ÇOK ŞEY ALMAM GEREKİYOR BİLİYORUM VE ÇOK PAHALI BU ÜRÜNLER.ÖRNEK OLARAK TREKİNG DOĞA YÜRÜYÜŞERİNDE BOT TAVSİYENİZ NE OLUR .KESİNLİKLE AYAĞI SICAK TUTMASI GEREKİR .SU ALMAMASIDA TABİİ.AMA BENİM EN ÇOK DERT ETTİĞİM KONU RAHATLIĞI.AYAKLARIM ÇOK HASSAS KÜTÜK GİBİ SERT TABANLI BOTLARI GİYEMİYORUM .AYAĞIMIN KIVRIMLARININ ŞEKLİNİ ALABİLECEK SAĞI SOLU VURMAYAN VE YÜRÜYÜŞLERDE AYAK TABANIMI AĞRITMAYACAK BOT TAVSİYESİNDE BULUNUR MUSUNUZ .DECATLONDAKİ LER İŞİMİ GÖRÜRÜ MÜ

• Şimdi bu sorduğunuz soru şunun gibi olmuş; ''Ben pantolon alacağım hangi marka olsun?''. Sizin önce bütçenizi belirleyip araştırma yapmanız gerekli. Sonra ihtiyacınıza uygun seçenekler hakkında fikir sahibi olup, seçim yaparken yardım istemeniz gerekli. Aksi taktirde size verilen her türlü tavsiye sabun köpüğü gibi olur, patlar gider.
  • Trekking dediğiniz doğa yürüyüşdür çok extreme şey istemez 60 lt bir çanta 4 mevsim bir çadır iş görür eğer kışın kar kış kıyamette yapıcam dersen 5 mevsim çadırda olur.
    Ayakkabı tipinde bir bot esasen işini görür Scooterın uygun fiyatlı şehir içi giyebileceğin modellerdir başlangıç için idealdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: otaskin19

Trekking dediğiniz doğa yürüyüşdür çok extreme şey istemez 60 lt bir çanta 4 mevsim bir çadır iş görür eğer kışın kar kış kıyamette yapıcam dersen 5 mevsim çadırda olur.
    Ayakkabı tipinde bir bot esasen işini görür Scooterın uygun fiyatlı şehir içi giyebileceğin modellerdir başlangıç için idealdir

kesinlikle katılıyorum. insalar outdoor sporlarının maliyetini abartırlar sanki profesyonel sporcuymuş gibi. bunu stadyumda yapılan bir voleybol maçıyla mahallede arkadaşlar arasında yapılan gibi düşünebilirsiniz. hele trekkingse yapacağınız çok daha kolay. mütevazi bir bütçe ve sizi rahat ettirecek asgari ekipmanlar yeterli olacaktır.
  • serpildemirci94 kullanıcısına yanıt
    Hatta yürüyüş içinde bot, gözden çıkarılmış pantolon bide mont kafi masraflık bir durum yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.