Şimdi Ara

Amatör ligde bir futbolcu ne kadar kazanır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
2
Favori
143.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bursa merinosa transfer olacak bir kardeşim var, resmi imzayı atarsa daha 18 yaşına aylık 8,000 lira alacakmış. ki prim falan yıllık ortalama ay başına 10 bini geçebilir demişler.

8000 tl aylık mı ben bank asyada oynuyorum aylığım 2 bin lira + prim + anlaşmaya göre verilen ek ücret 10 bin lirayı bulmuyor nasıl 3. lig takımı bu parayı verebiliyor? ilginç.

BAL ligi dediğimiz liglerde şampiyonluğa oynayan bi takımdan alabileceğin para 50 bin lirayı bulur yıllık hatta geçebilir bile 25bin peşin kalan 25 bin 5 taksit 5er bin liralık çeklerle + maç primi ve aylık ücret 1000 lirayla anlaşabilirsin bu normal bi durum.
    Süper amatör liglerde 5 bin peşin ayda asgari ücret maaş + primle oynayabilirsin buda normal bi durum
    3. lig BAL liginden biraz daha cömert olabilir çok bi fark yok

Hangi takım hocam

• 600tl + yemek + akbil
  • Keçiören Sportif AŞ'de bir arkadaş vardı 2500 felan alıyordu heraldi.Pirimleri felan da vardır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ITürkologI -- 5 Temmuz 2011; 1:14:04 >
  • 2. amatörde ilk ikiyi garantiledik lideriz 1. amatörde oynayacağız
    parayı geçtim imkanlarımız çok kötü

süper amatörde oynayan eski takım arkadaşlarım 5-10bin arası sezon başı garanti para maç başı 100-200 primler vs.
  • Arkadaşım aylık 500 lira + maç başı 50 civarı alıyordu sanırım.
  • Arkadaşlar konuyu hort yapacağım ama sormak istediğim bir şey var.

Ben amatör bir takımda oynayacağım. Ayda 100-200 sakal atarlar mı acaba?
  • kuzenimin arkadaşı 3. ligde aylık 4000 alıyor
  • Oyak Renoult'un teknik drektörü komşumuz 3.lig 3.grup bende bursada bi amatör takımda oynuyorum u-16'da

maaşları sordum ;

Askeri maaş + prim olarak maç başı 300 lira ile 1.200 lira arasında alıyor
    Haftada 5 gün antreman

Amatörde oynayanlar ise maç başı en fazla 50 tl alıyordur başkada para almıyordur onlar zaten ek iş olarak yapıyorlar
    Haftada 3 gün antreman
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsela

bencede 1000 2000 arası birşeydir. Süper ligde oynayıp 5000 civarında alan bir sürü futbolcu var .

Süper Ligde 5000TL alan futbolcu var mı ki ?
  • 1.000 - 3.000 arası sanırım
  • 2000 - 3000 alıyosa filan bu işi yapmakta fayda var hem sevdiğin işi yap hemde iyi maaş al süper
  • DOSTUM SAKIN OYNAMAYI DÜŞÜNME BENİM YAKIN BİR AKRABAM SÜPER AMATÖR KULÜP BASKANI EN BABA SENELIK 10 BİN VERİYOR ODA KALECIYE 2 LİGTEN GELME VE BİRDE MAÇ MASI 300 TL PARA DİĞERLERİ SENELİK ALIYOR 3 4 BİN MAÇ BASI 100 İLA 150 ARASI DEGİŞİYOR
  • arkadaşlar bence en az 1.50 mlyr alırlar benim tanıdıklar var bank asyada oynayan düşünün adam bank asyada 5.0mlyar alıyor yani bence atıp tutmayalım
  • Benimde ilgimi çeken bir konu www.futborsa.net bu adres size fikir verebilir sanırım.
  • arkadaşlar allah aşkına yaaa, bu ligden çok kulüple alakalı bir durum; kimi bal takımları var 2.lig takımlarına yakın para harcıyorlar; yani orduspor da süper ligde, galatasaray da süper ligde, sonuçta bunu lig olarak değil daha çok kulüp olarak kıyaslamak lazım; bank asya'da ankaragücünün genç oyuncularından bazıları, 3.ligde kocaelisporun oyuncularının çoğu bal ligindeki zonguldak, 44malatya, kütahya gibi takımların futbolcularından daha az kazanıyorlardır diye düşünüyorum ...

www.futborsa.net de acayipmiş, adamlar ilanla sol açık, son vuruşları iyi santrofor falan arıyorlar, Allah ıslah etsin :)
  • Amatör klüplerde maaş durumu o klübün durumuna bağlı eğer destek alıyorsa arkadalarında birileri varsa 100-200 tl maç başına falan veriyolar ama 3. Lig lerdede En az 1.000 TL falan Oyuncunun önemine de bağlı biraz ama Süper Amatörde çok iyi para var bizim hocanın oğlu çok iyi oynuyo istese 3. 2. liglerde oynar diyrum abi niye gitmiyosun Süper Amatörde daha çok para var diyo :D adamın babası takımımızın hocası herzaman arkasaında her sene başka takıma transfer olup parayı vuruyolar :D
  • 1000-1500 falandır.Genelde doğru tahminler gelmiş.Millet 10.000 falan sanıyor Asgari alanlarıda vardır alt liglerde ama normaldir tabi Sonuçta yayın geliri,kupa maçları geliri süper lig kadar yok.
  • Şimdi kulaktan duyma işlerle konusup 500 lira 50 lira demeyin Kocaelispor bu sene BAL liginde mücadele edicek örnek olarak burak adındaki oyuncumuz aylık 47 bin lira alıyo primi dahil TFF tarafından desteklendği için kuluplere galibiyet ödülü beraberlik ödülü gibi ücretler veriliyor iyi günler .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.