Şimdi Ara

AM4 Anakartlar Konusu (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
108
Favori
48.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
238 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 5800x'li bi sistem almayı planlıyorum anakart olarak ne tavsiye edersiniz en cıkan modellerden acaba? 3x m2 ssdim var 3 slotlu m2 terchimi bu yüzden

• Dostlar, selamlar Amd ryzen 9 5900x işlemci için anakart konusunda kararsızlık yaşıyorum sizce hangisini tercih etmeliyim?

MSI MEG X570 UNIFY AMD AM4

ASUS Rog Strıx B550-XE

fiyat olarak MSI MEG X570 UNIFY AMD AM4 daha ucuz şuan

sistemi daha çok 3d render için kullanacağım

• waltrit W kullanıcısına yanıt

Ben aynı durumda olsaydım X570 Unify tercih ederdim.

• MSI MEG X570 UNIFY hem fiyat olarak daha uygun hem de yapısal olarak Asus'la benzer tasarıma sahip.

• ASUS TUF B450M-PRO Gaming

nasıldır?

• Dostlar selamlar, iyi forumlar,

İşlemci olarak altta belirttiğim işlemci modelini kullanmaktayız. Anakart modeli olarak sistem upgrade zamanlarında bizi uzun zaman idare edecek, tercihen çift M2 slotlu, 4 adete kadar yüksek MHZ içeren RAM yuvası desteği bulunduran, bunun dışında dikkat edilmesi gereken önerebileceğiniz kriterler eşliğinde bir anakart modelini önerme şansınız var mıdır ?

Şimdiden teşekkürler...

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-9700F CPU @ 3.00GHz, 3001 Mhz, 8 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

• x3nuqi kullanıcısına yanıt

İyidir ama bu anakart daha iyidir.

https://www.hepsiburada.com/msi-tomahawk-max-ii-b450-4133-oc-ddr4-amd-socket-am4-atx-anakart-p-HBCV00000FRT0L?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=26&wt_pc=cimri.c.26.pc

• Cesur Adam kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler. 800 küsür liraya bulunca diğerini almış bulundum 1.5 hafta önce. memnunum. o.c yapma gibi bir niyetim yok. a320 çipsetli anakartı değiştirip ileride 5600x almak için değiştirdim zaten. sanırım yeterli olacaktır. 2 tane m2 ssd slotu + 4 RAM slotu var. üstünde ufaktan bir RGB'si var.

• harunakyildiz kullanıcısına yanıt

Tam anlayamadım ama 9700F e Anakart bakıyorsanız MSI Z390 Mag Mortar tavsiye ederim.Tomahawk da olur.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.