Şimdi Ara

Altyazı/Senkron İstekleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
1
Favori
31.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da Gundam 00 (1080p)'nin Türkçe altyazısı lazım.
  • Cenaze işleri aradan çıksın bakıcaz ona.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akuma_Blade

Cenaze işleri aradan çıksın bakıcaz ona.

Öncelikle başın sağolsun

Senkronlıyabilirsen çok iyi olur. Kaç aydır önümde duruyo, izliyemiyorum.
  • Death.Note.2006.Part.1.HDTV.XviD.AC3-PiNER e uygun tr altyazısı olan var mı???
  • arkadaşlar çoktandır .hack//sign adlı animeye göz dikmiş bulunmaktayım ama türkçe altyazı bulamadığımdan izlemiyorum acaba türkçeye cevirebilirmisiniz diyecektim ssa formatında ingilizce altyazı elimde mevcut ama ingilizcem yeterli olmadığından çeviremiyorum lütfen yardım edin
    Bu ingilizce altyazılar
    http://**********.com/files/292808488/_AHQ__.Hack_SIGN_1-28___Liminality_1-4__Dual_Audio_.rar.html (yaldızlı yere sharerapid yada onun gibi bişi ekleyin :D )
    buda animenin torrent linki
    http://www.********.org/tor/1651154 (yaldızlı yere mini-nova yada onun gibi bişi ekleyin)
    lütfen arkadaşlar zaten 28 bölümlük kısa bir seri

• Bende Fullmetal Alchemist için senkron istiyorum. Altyazıyı gömüp DVD playerımda izleyebilmem için senkronun doğru olması gerek. DivxPlanet'den indirdiğim FMA altyazısı her bölümde 0,5sn ile 1,0sn arasında birkaç bölümde de 2,0 sn 'ye kadar geç gelebiliyor. PC'de bunu ayarlamak çok kolay ama gömüp dVD'de izleyeceğim için buna ihtiyacım var. Yada hazır çevrilip gömülmüşü varsa fansubun ismini alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

Ben karma bi Death Note indirmiştim kaliteli diye ama karma olduğu için altyazılarını bulamadım bi türlü.

1-31 [Animanda]
    32-35 [Kuro-Hana]
    36-37 [ Ruberia ]

Bu bölümlere uyumlu Tr Sub. mevcutsa alabilirmiyim ?

beyler isteklerinizi anlıyorum hepsiyle de ilgileniyorum

KYÇR'nin çevirisi Boxtorrents'deki sürüme uygun değildi, senin belirttiklerin de Boxtorrents'deki sürüm tam olarak... Aşağıdaki dosyayı indir ve isim değişikliği gerekiyorsa yap sorun çıkmayacaktır.

önce Shinigami L'nin isteğini yerine getirelim :http://gundamfrontier.com/FANSUB/DEATHNOTE.rar

Geçen hafta Death Note için soft sub bir sürüm çıktı fakat bu versiyona senkron yapmak yerine baştan çevirmek daha iyi olur diye düşündüm. Onu da ajandama yazıyorum.

Yarın diğer arkadaşların istekleri ile devam ederiz.

Hocam aynı bölümler bendede mevcut uyumlu tr sub. bulmakta çok zorlanıyorum.Verdiginiz link ölmüş acaba yeniden bi upload edebilir misiniz?

• Code Geass 1. sezonun türkçe altyazılarını gg-THORA sürümüne ve 2. sezonuda Eclipse sürümüne göre senkronlayabilecek var mı? İngilizce altyazılar divxplanet te var.
  • ''Victory Gundam'' serisinin altyazısı varsa çok makbule geçer
  • darker than black gemini of the meteor
  • - Gundam 00 2.sezon çevirileri tamamlanacak mı ?
    - Gundam Seed çevirileri tamamlanacak mı ?
    - Gundam Seed Destiny çevrilecek mi ?

Kısacası bir GUNDAM manyağı olarak , bu serilere ne zaman el atacaksın sevgili AKUMA_BLADE ?

Saygılar....
  • Gundam seed altyazısını nereden bulurum,bir yardım edin arkadaşlar.
  • arkadaşlar selam

almanca olan ve her bir bölümü 230 MB olan captain tsubasa nın altyazısını bulabilen varsa çok makbule geçer...

türkçe / ingilizce / fransızca farketmez üçü de olabilir, inanın çok makbule geçer aylardır arıyorum bulamadım bir türlü...

edit: bu arada ilk 128 bölüm için olanını arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renzokuken -- 5 Ocak 2010; 16:56:51 >
  • evet arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu ?
  • Arkadaşlar ben Dragon Ball movielerin alt yazılarını arıyorum 4 tane tv filmi vardı bunların alt yazıları lazım yardımcı olursanız sevinirim
  • dance in the vampire bund yeni yayınlanmaya başlamış ve 12 bölüm sürecek bir anime.
  • 1-
    Gundam 00 2. sezon çeviri tamamlanmasına son 1 hafta var bittiğinde diğer UC'ler ve SEED'de kaldığımız yerden devam edeceğiz

2-
    Gundam SEED DESTINY OVA serisini (1.5 saatlik 4 bölüm) kesin olarak ileride yaparım ama TV serisi konusunda açıkçası pek istekli değilim. Bölüm 27'den sonra beyin döndüren fazlalıkta fiiler'leri ile canıma okumuştu.

3-
    2. sezon biter bitmez başlanacak tüm projeler : 00 1. sezon (Blu Ray için sıfırdan çeviri) ve diğer UC'lere SEED biter bitmez devam edeceğim. 20 şubattaki Gundam Unicorn'un ilk OVA'sını İngilizce script ile aynı gün çevirmek için herşeyi yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 23 Ocak 2010; 15:37:42 >
  • Full Metal Alchemist'i Animefreakten indirdim, idm yardımıyla. Ama ordakilere uyumlu altyazı bulamadım, aslında uyumlular var internette ama bazı yerleri eksik, bazı cümleleri atlamışlar çevirmemişler vs. Yardımcı olabilir misiniz?
  • [Leopard-Raws] Samurai Champloo - 01-26 (DVD 1280x720) altyazısı lazım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.