Şimdi Ara

Altyazı/Senkron İstekleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
1
Favori
31.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video'ya bütünleşik olan bir Softsub'ı .srt dosyası olarak nasıl çıkarabilirim?
  • Beyler Bana Altyazi Lazim site vermek Reklama Girebilir Diye Yazmadim VX Ile Biten Bir Sitede 10 Dan Sonra Ki Altyazilari Bulamadim Lutfen Yardim Edin Animenin Adi SoulEater Lutfen Yardimmm !!!
  • Ayriyetten Gintama Diye bIR anime var onunda souleater gibi turkce altyazilarini bulabilirseniz cok sevinirim tessekkur ederim
  • @soulofdark iki animenin de altyazısı yapılmadı.Tek seçenek İngilizce altyazı ile izlemek.
  • kardes animefreak diye bir sitede hepsinin animesi var fakat hepsindede altyazi yapisik yani souleaterin altyazilarin var gormemissin herhalde sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulofdark

kardes animefreak diye bir sitede hepsinin animesi var fakat hepsindede altyazi yapisik yani souleaterin altyazilarin var gormemissin herhalde sen

Bence sen yanlış biliyorsun altyazıları tekrar kontrol et 1-10 bölümleri arası ve 34. bölümün altyazıları çevirildi sadece.O yüzden altyazıları yok dedim.Bulamazsın geri kalanının altyazılarını.
  • kardes animefreak adli bir sitede videoya yapisik olarak altyazi var ve su anda elimde gintamanin 8. bolumune kadar olan altyazilarida mevcud kusura bakmada bence sen bilmiyorsun xD
  • neyse iddaya binmesin bnce altyazi cevirebilen varsa bana yardim etsin lutfen...
  • Haydi Cevap Yokmu
  • Macross FRONTIER

Kenko Zenrakei Suieibu Umisho

Yamato nadeshiko shichi henge

ingilizcede olabilir yanlis torrent indirimisim alt yazisiz gelmis japoncayida o kadar cozemedim daha :) tesekurler
  • arkadaşlar merhaba Code Geass 1. bölüm altyazısında senkron sorunu var hemde çok çılgın hiçbişeyi uymuyo :D

bendeki gg tabiki divxplanetteki altyazılarda gg uyumlu fakat ilk bölüm gg uyumlu değil neden öyle yapmışlar anlamıyorum 1. bölümün gg senkronlu altyazısını bilen varmı acaba_?

EDİT: pardon arkadaşlar yanlış alarm 1. sezon ve 2. sezon altyazılarını birbirine karıştırmışım sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 3 Mart 2009; 20:21:26 >
  • Arkadaşlar bendeki Code Geass sezon 1 'in 24-25. bölümleri birleşik.Buna uygun altyazı nerden bulurum veya kimden tedarik edebilirim?yardım lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: hien

Arkadaşlar bendeki Code Geass sezon 1 'in 24-25. bölümleri birleşik.Buna uygun altyazı nerden bulurum veya kimden tedarik edebilirim?yardım lütfen

aynen şu anda aynı sorunu yaşıyorum son bölümleri bakma bile bakamıyorum altyazı yok bendede 24-25 itişik neden böyle yapılmışki anlamıyorum :S
  • bende zombie loanın 2 özel bölümünün çevrilmesini istiyorum çok mu şey istiyorum :$
  • Ben de Clannad'ın ilk 6 bölümünün altyazılarını buldum ama gömülü olarak, tamamını bulabilirseniz çok sevineceğim(Gömülü de olabilir, henüz indirmedim).
  • akuma teşekkürler
    Ah! my goddess in alt yazısını arıyorm 26 bölüm (hepsini arıyorum işte )
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kogan

Video'ya bütünleşik olan bir Softsub'ı .srt dosyası olarak nasıl çıkarabilirim?

biraz geç farketmişiz ama zararın neresidnen dönsek kardık, yardımcı olabiliyorsa ne mutlu

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=60212
  • Selamlar..

Ouran High School Host Club altyazısını arıyorum. Animanist Fansub tam olarak çevirmiş ama sitesi şuan kapali galiba..
    Ouran High School Host Club [AVI][Lunar]
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orjinalden alıntı: Kogan

Video'ya bütünleşik olan bir Softsub'ı .srt dosyası olarak nasıl çıkarabilirim?

biraz geç farketmişiz ama zararın neresidnen dönsek kardık, yardımcı olabiliyorsa ne mutlu

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=60212

Teşekkürler, bende bu aralar yeniden araştırmaya başlamıştım, geç olması önemli değil.

• Ben Claymore adlı animeyi indirdim, fps'si 29 ama ben nette 29 fps'lik altyazı bulamadım, 23 var ama 29 yok.
    Ben fps değişikliği ile ilgili konulara göz attım ama bir türlü beceremedim.
    Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.