Şimdi Ara

Altyazı/Senkron İstekleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
1
Favori
31.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Styric

Arkadaşlar acil Afro.Samurai.2007.BDRip.x264-TLF 2 partiden oluşan türkce veya ingilizce uyumlu altyazısı lazım

blueray için olanı indirdim ama o tek party olduğu için 2. partiye gecince uyumsuzluk sağlıyor bi türlü halledemedim problemi kafayı yedim.

altyazıyı bana mailden gönder daha sonra da ilk part'in bittiği süreyi tam olarak bana söyle. Bu sayede altyazıyı senin için senkronlayabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SΣRKΛN

Kazasker gibi bir blog aç bence.

Yadawww.Yedincigemi.com 'a yükle "Divxplanet gibi burnu havada değil"

Üye alımı bile kapalı sanki torrent sitesi.
  • Mail değilde pm atıyorum hocam hemen. Çok teşekkür ederim.
  • Bana Bleach ın l33t-raw senkronları lazım arkadaşlar varsa elinizde cok makbule geçer 100. bölümden sonrakiler
  • @ Akuma

emeğine sağlık diyerek nacizane 2 istekte bulunacağım

http://rapid-share.com/files/116850721/Evangelion_1.01_You_Are__Not__Alone.srt

neon genesis evangelion you are not alone ( yenilenmiş versiyon)

end of evangelion (renewal sürümü mkv den kendim söktüm. Biliyorsundur bu bölümlerin türkçe olarak sadece alternatif 25. bölümün sonuna kadar var eğer bunu çevirirsen 25-26 alternatif bölümler full çevrilmiş olacak ayrıca filmin sonunda extra bir son daha kısmıda aradan çıkmış olacak )

http://rapid-share.com/files/116855100/zx.end.of.evangelion.renewal.v3.h264_Track5.srt

bunları çevirebilirsen gerçek ten çok sevinirim

• Rurouni Kenshin serisinin altyazısı var mıdır acep?
  • @ Quannom malasef arkadaşım 22 debıraktılar : ( 40 gün sonra devam edicek dediler ama 60 gün olucak nerdeyse ve hala tık yok : (

belki vardır ama ben bulamadım.
  • ALTYAZI ARAYANLAR VE ALTYAZILARININ SENKRONLAMASI BOZUK OLANLAR BU TOPIC ALTINDA YAZARSA DAHA GÜZEL OLUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWing -- 21 Haziran 2008; 18:58:30 >
  • Ya Full Metal Alchemist düzgün bir altyazı bulabilir miyim?Ara sıra çıkmıyor.15. bölümdeyim ve bu bölümde hiç altyazı yok
    divxplanet.com'dakilerin çoğu bozuk.Nereden Full Metal Alchemist altyazısı bulabilirim?
    Altyazı derken Türkçe kastediyorum.
  • Bozuk derken hocam ? senkron sorunu mu var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

Ya Full Metal Alchemist düzgün bir altyazı bulabilir miyim?Ara sıra çıkmıyor.15. bölümdeyim ve bu bölümde hiç altyazı yok
    divxplanet.com'dakilerin çoğu bozuk.Nereden Full Metal Alchemist altyazısı bulabilirim?

Sendeki FMA ripi hangi gruba ait?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Ya Full Metal Alchemist düzgün bir altyazı bulabilir miyim?Ara sıra çıkmıyor.15. bölümdeyim ve bu bölümde hiç altyazı yok

Altyazıda SRT File diyor.
    Neyi kast ettiğini anlayamadım.

• quote:

quote:

quote:

yani hangi grubun yayınladığı fansun ı indirdiğini soruyor srt altyazı dosyası dosya türüdür

• Biri Katsuhiro Otomo'nun en son eseri olan 6 bölümlük OVA'dan oluşan FREEDOM'a altyazı yazabilirse çok memnun olurum...
    Bendeki en kaliteli olan THORA'nın 720p HD versiyonu... Zaten başka da doğru düzgün release'i yok internetde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mikhail Bakunin

Biri Katsuhiro Otomo'nun en son eseri olan 6 bölümlük OVA'dan oluşan FREEDOM'a altyazı yazabilirse çok memnun olurum...
    Bendeki en kaliteli olan THORA'nın 720p HD versiyonu... Zaten başka da doğru düzgün release'i yok internetde...

bendede onun ilk 2 bölümü varda anidb de 7 bölüm yazıyo ama 6 bölüm yayınlanmış gözüküyor ve thora en son 5 te kalmış gözüküyor yayınladılar mı 6 yı ve 7 yayınlanacakmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: dombilibili

quote:

quote:

quote:

yani hangi grubun yayınladığı fansun ı indirdiğini soruyor srt altyazı dosyası dosya türüdür

(53667)Hagane_no_renkinjutsushi_23.976fps_51CD_Turkce_SubRip_DiVXPlanet İndirdiğimde böyle çıktı.

• bahsettiği senin indirdiğin versiyon u altyazısı değil
  • Hocam bölümlerden birinin adını yazın tam olarak. Yada indirdğiniz yerin linkini verin büyük ihtimal senkroın sorunu yaşıyorsunuz uygun altyazıyı çekmediniz.
  • Macross Frontier. 1. Bölüm altyazısı var ama hatalı ve deli gibi senkron bozukluğu var. Yapılırsa muhteşem olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dombilibili

bahsettiği senin indirdiğin versiyon u altyazısı değil

Nereden bulabilirim düzgün bir altyazı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.