Şimdi Ara

Altungold hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Altungold sitesi üzerinden Akbank chip paralarınızı Altına dönüştürüp havale alabiliyormuşsunuz. Bu siteyi kullanan var mı? Güvenilir mi? Kredi kartı bilgilerinizi veriyorsunuz sonuçta.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Yıllardır kullanıyorum. Güvenilir. Herhangi bir problem yaşamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenilirdir. Ancak chip paralarınızla buradan komisyon ödeyip altın almak yerine kredi kartı ekstrenizi ödeyebilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 1000 puanın karşılığında ne kadar Altın alabiliyorsunuz mesela

• jetgil kullanıcısına yanıt
    1 chip 1 puan 1 tl

• bankanın bana verdiği promosyonla buradan altın aldım ama komisyondu limitlerdi yüksek fiyatlar derken %10 luk bir kayıp yaşadım, kredi kartı ödendiğini bilmiyordum mesela ben kredi kartı borcu ödemenizi tavsiye ederim

• bende chip paramla altın almak istiyorum ama altungold sitesinde önce altın puan almam gerekiyor sonra mı fiziki altını alıyorum burayı tam anlayamadım

• Bunlar eskide kaldı. Kart borcunuzu ödeyin daha iyi

• Sadece stres ve sıkıntı...

21 Şubat 2024 de 10 gr altin aldım. Adres hatası yüzünden geri iade oldu. 29 şubatta iadeyi teslim aldılar. Bugün 5 Mart hala kargoya vermemişler. İadeyi aldıklarından beri her gün sordum. "bugün kargoluyoruz" dediler ve kargolamadılar.

Küfür etmedim, hakaret etmedim. Günde 1 kere kargoladınız mi diye sordum.

Adamlar neredeyse 'hey sen kim kopeksin de bize aldığın malı soruyorsun, takip edemezsin" diyecekler. İşlemi yaptığımda 21.974 TL ödemişim. Benimle böyle konuşmalarının sebebi ise bugün 23.627 TL. Yani 2000TL ($60 bile değil) den az para için yaptılar bu uc kağıdı bana. Büyük ihtimalle de asgari ücret alan bir tipe denk geldim. Bugün bana oldu yarin size olur.

• Altungold mudaili aynı formatta hizmet veren başka bir site varmıdır arkadaşlar

üstteki arkadaşın açıkladığının fazlası var eksiği yok

bizler gibi müşteri sıfatı taşıyanlara tepeden yaklaşımları itici konuşmaları whatsaap hatlarına cevap vermeye imtina eden tipler kazanmasa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.