Şimdi Ara

ALTUN ÇAMAŞIR MAKİNESİ 200TL - EPTTAVM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
6.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %500 kar eden mağaza olamaz büyük bayi malı çok sipariş verir diğerine göre ucuza alıp aynı fiyattan verebilir ama dediğin mümkün değil.kar etsin diyelim sıcak fırsatçılık haksızlık yapip sehven yapılan bir hata yüzünden malı zorbalıkla almak değil.sirtlandan farkın yok benim gözümde sıcak fırsatçılık bu olamaz.adam gönderirse alırsın öbür türlü terbiyesizlikten farkı yok şu düşündüğünün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıkama bitince telefonun başında çalarak haber veren makine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telegram linkini yollarmısınız

• Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    Zaten ufak bir bayi olduğunu düşündüğum için thh ye gitmicem onun haricinde Amazon yada büyük zincir olsa giderdim.%500 kar eden yok ama yarı yarıya dan çok daha fazla kar ediyorlwr. Büyük mağazaların savunulacak bir tarafi yok fiyat konusunda bknz Evkur vb yerler. Bu
    ve benzeri yerleree fazlası ile müstahak.
    Böylesi bir durumda kanunen hakkımı kullanacaktim.
    Siz terbiye bekçiliğinize kendinizden başlayın bu arada

• 200 tl.ye onun motorunu bile vermezler :)
    üstelik artık thh. giderek alma durumu da bitti ,inanmayan gitsin görsün
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    bence THH de haklı, örnek bu çamaşır makinesinin 200TL olamayacağını hepimiz biliyoruz ama alıp da gönderilmeyince zorla almaya çalışanlardan tabiki THH de bezmiştir artık. görevi haklı tüketiciyi korumaktı, el birliğiyle THH işlevsizleştirdik
  • Telegram linki alabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sub-Zer0

Çakallık yapma 200 liraya çamaşır makinesi mi olur ? Thh verse alıp utanmadan evine koyacaksın bir de?
    Arkadaş alamadı diye triplere girmiş

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Almam zaten 200 TL aylık limitimden eksildiğine değmez.geri almak için bankayla uğraş bir de.Allah akıl fikir versin size ne diyeyim.

Ekleme: yıllardır burayı takip ederim eski düzen yok önceden indirimler takip edilir puan kampanyalari çekler vs. Birleştirilir alınırdı ürünler.bu thh mevzusu zorla 800 liraya iPhone almaya çalışanlar yüzünden ortaya çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sub-Zer0 -- 13 Temmuz 2019; 20:40:0 >
  • telegram linkini gönderir misiniz
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    aslında forumda fiyat hatası olduğu anlaşılan konular açılmasına dahi artık izin verilmemeli ,açanlara uzun süreli ceza verilmeli
    böylece sıcak fırsatlarda rahatlar ve belki bu suistimal azaldığı için mahkemeler tüketici lehine kararlar almaya başlar
    diğer türlü tüketicilerin durumu git gide zorlaşıyor
  • Telegram linki alabilir miyim

Bizim ülkede bu ürünleri thh ye götürüp alanlar haksız oluyor nedense etiket fiyatına bu şekilde yazdıysa ve ürünü göndermiyorsa 6502 sayılını kanunun 13.maddesine göre ayıplı hizmet sağlamış oluyor hakkını arayan insanlara laf söylemeyi bırakalım,azıcık hukukun üstünlüğü olan ülke olsak thh bu meselelerde tüketiciyi haksız görmeyecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    firmalar hatalı fiyattan sipariş alıp para işletirken, dükkan izlenmesini bedavadan arttırırken sorun yok ama değil mi? ben de eskiden ölücülere kızardım ama artık bu firmalara müstahak diyorum. en çok da o pohpohlanan amazon.tr mağazaları yapıyor para işletmeyi. duyar kasmayın fırsatı yakaladığınızda yapıştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikarateci -- 14 Temmuz 2019; 12:27:34 >
  • Sürekli ben de gördüğümü paylaşırım, bencil asla değilim diyen varsa Whatsapp gruplarımız da vardır Sıcak fırsatlar için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisaidk

Telegramin linkini atar misiniz
    https://t.me/donanimhabersicakfirsatlar

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler :)

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lassaban

Bizim ülkede bu ürünleri thh ye götürüp alanlar haksız oluyor nedense etiket fiyatına bu şekilde yazdıysa ve ürünü göndermiyorsa 6502 sayılını kanunun 13.maddesine göre ayıplı hizmet sağlamış oluyor hakkını arayan insanlara laf söylemeyi bırakalım,azıcık hukukun üstünlüğü olan ülke olsak thh bu meselelerde tüketiciyi haksız görmeyecektir
    ayıplı mal ile fiyat hatasını dahi karıştırıyorsunuz ,ikisi apayrı durumlardır
    bence asıl şimdi daha adil hukuk uygulanıyor , 1000 tl. olan ürüne yanlışlıkla 100 tl. yazıldı diye almaya çalışmak her şeyden öte vicdana ters bir olay
    bir nevi art niyet amacı taşır ,yasalar her durumu noktasına virgülüne kadar yazmaz ,duruma göre hakim takdiri vardır o nedenle
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.