Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.070
Cevap
1.361
Favori
2.120.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kuveyttürk senin bankan altın hesabı açtırdım nedirgolddan bonus kartla hesaba habvale için uğraşıyorum ancak alım yapmıyor acaba kampanya var diye alımımı engelliyorlar
  • http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/10-gr-iar-gram-altin-1149-tl-kargo-dahil-222243723

bu magaza ne ayak arkadaşlar 90 tl aşağı satıyor piyasadan
  • Müdür42 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle güncellemeyi unutmuşlar. yoksa bugüne kadar bu firma ile kargo teslimat anlamında bir sıkıntı yaşamadım. forumda da kimse yaşamamıştır.

Eğer ihtiyacınız varsa alabilirsiniz.

Edit: sakın almayın hocam. dolandırıcı olabilir. ben tuğrul yazısını görünce onlar zannettim. başka firma bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 6 Mayıs 2016; 14:39:41 >
    Dikkat etmek lazım geri iade de yok altın da sanırsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkutr E kullanıcısına yanıt
    gg alıcıyı magdur etmez de satıcı hiç güven vermiyor sahte altında gönderebilir insanın aklına türlü türlü şeyler geliyor
    başka firma yazıya aldanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Yel

kaçır kaçır kdv leri gel bir de forumda laf at pişkinliğin böylesi dünyada görülmemiştir...

evet gittinizmi vergi dairesine merakla bekliyoruz sizden gelecek son durumu !!!!
  • Kuveytturkle calismayin arkadaslar.iar altindan 10 gr kulce altin aldim.subeden nakit kulce altin aldiklarini biliyorum.yeni uygulama baslatmislar.altinin onundeki sertifika ve arkasindaki hologram yeterli degilmis.ayrica poset kisminin icindede iar hologrami olacakmis.benim iar altinda bu hologram olmadigi icin almadilar.bunun uzerine iari aradim ve boyle bi altin uretiyormusunuz dedim adamlar guldu.yok oyle bir sey altinlarimiz standart diyerek.kuveytturk camura yatiyor.kuveytturku onermiyorum.kesinlikle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • World 6x100' 60 TL puan kampanyası yapmış. N11 ve hepsiburada dahil görünüyor. Altın alsam puan gelir mi ?

• xxF@t@l1TYxx X kullanıcısına yanıt
    Seçili sitelerde varsa evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Kuveytturkle calismayin arkadaslar.iar altindan 10 gr kulce altin aldim.subeden nakit kulce altin aldiklarini biliyorum.yeni uygulama baslatmislar.altinin onundeki sertifika ve arkasindaki hologram yeterli degilmis.ayrica poset kisminin icindede iar hologrami olacakmis.benim iar altinda bu hologram olmadigi icin almadilar.bunun uzerine iari aradim ve boyle bi altin uretiyormusunuz dedim adamlar guldu.yok oyle bir sey altinlarimiz standart diyerek.kuveytturk camura yatiyor.kuveytturku onermiyorum.kesinlikle...

O şubeyi şikayet et öyle bir olay yok

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Kuveytturkle calismayin arkadaslar.iar altindan 10 gr kulce altin aldim.subeden nakit kulce altin aldiklarini biliyorum.yeni uygulama baslatmislar.altinin onundeki sertifika ve arkasindaki hologram yeterli degilmis.ayrica poset kisminin icindede iar hologrami olacakmis.benim iar altinda bu hologram olmadigi icin almadilar.bunun uzerine iari aradim ve boyle bi altin uretiyormusunuz dedim adamlar guldu.yok oyle bir sey altinlarimiz standart diyerek.kuveytturk camura yatiyor.kuveytturku onermiyorum.kesinlikle...

adanada cukurova subesı ve baraj yolu subesi aynı sozu soyledıler..ıkiside almadıgına gore sanırım genel bir politika...bu yuzden burada olayı belırtmek ıstedım..iar altındakıler bıle güldüler olaya.o yuzden kuyumcuda bozdurmak zorunda kaldım.internet sitelerinde iar altın aldıklarını belirtriyorlar.adana da iki subede bu dedıklerı yalan..ayrıca daha oncede 1 ve yarım gram kulce altınları ustundekı sertıfıka okunmuyor dıyerek almamıslardı..kuveytturk bugunlerde ıyıce bozdu..altın satmak ıcın ugrasıyor ama almamak ıcınde elınden gelenı yapıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Yarım gramları altın günü dışında almıyorlar orası doğru.
    Ama 1 gr ve üzeri İAR ve Nadir altınları her gün şubeden alabiliyorlar.
    Ben daha 2 gün önce ikisinden de Kuveyt Türk şubesine yatırdım.
  • quote:

quote:

quote:

adanada cukurova subesı ve baraj yolu subesi aynı sozu soyledıler..ıkiside almadıgına gore sanırım genel bir politika...bu yuzden burada olayı belırtmek ıstedım..iar altındakıler bıle güldüler olaya.o yuzden kuyumcuda bozdurmak zorunda kaldım.internet sitelerinde iar altın aldıklarını belirtriyorlar.adana da iki subede bu dedıklerı yalan..ayrıca daha oncede 1 ve yarım gram kulce altınları ustundekı sertıfıka okunmuyor dıyerek almamıslardı..kuveytturk bugunlerde ıyıce bozdu..altın satmak ıcın ugrasıyor ama almamak ıcınde elınden gelenı yapıyor..

aynen baraj yolu artık alınmıyor dedi sadece altın gününde merkez şube yatırırsın dediler..çukurova şubesinde de ne hikmetse 4 gündür sertıfıka okuyan sistemleri bozuk...

• Ben dün yatırdım denizli şubesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: mx0131

quote:

quote:

quote:

aynen baraj yolu artık alınmıyor dedi sadece altın gününde merkez şube yatırırsın dediler..çukurova şubesinde de ne hikmetse 4 gündür sertıfıka okuyan sistemleri bozuk...

Yalan istanbulda güldür güldür yatırıyoruz sorunsuz

• Bu hafta ben de hep sorunsuz yatırdım İzmir,Manisa merkez ve ilçelerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 6 Mayıs 2016; 23:50:12 >
  • Arkadaşlar garanti bonus puanıyla en uygun nerden altın alabilirim?

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    gramaltin.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

gramaltin.com

Puanım var burdan bilezik alsam 10 grlık olanlardan güvenilir bir sitemi ? Bozdururken bileziği sorun yaşarmıyım?
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.