Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mekatronikçi , mekatronikçi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: loremipsum

Rafineri de kursa bir daha cephaneciden alışveriş yapmam.

+1
    n11 mağazasından yorumları da yazalımki , forum dışındaki vatandaşlar da alışveriş yapmasın bunlardan
  • N11 üzerinden iki satıcıya soru sordum (Tuğrul ve Cephaneci) bankaya havale şeklinde altınları bozdurup gönderiyor musunuz ? Diye Tuğrul Kuveyttürk hesabınız varsa yapıyoruz dedi. Cephaneci sadece fiziki gönderim yaptıklarını söyledi. Alan arkadaşlar nasıl alıyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoşçakal

N11 üzerinden iki satıcıya soru sordum (Tuğrul ve Cephaneci) bankaya havale şeklinde altınları bozdurup gönderiyor musunuz ? Diye Tuğrul Kuveyttürk hesabınız varsa yapıyoruz dedi. Cephaneci sadece fiziki gönderim yaptıklarını söyledi. Alan arkadaşlar nasıl alıyor acaba ?

cephaneci.com üzerinden
  • bursada bildiğiniz world üye iş yeri kuyumcu var mı arkadaşlar?
  • cephaneciden 600 liralık alım yapsak world cüzdanla kar ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

cephaneciden 600 liralık alım yapsak world cüzdanla kar ne olur

cephaneci.com sitesi world üye işyeri değil herhangi bir kar olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hectic01

N11 de %3 indirim var. Maximum kart N11 ve diğer bazı sitelerde geçerli min. 1000 TL alışverişe 60TL puan kampanyasıyla değerlendirilebilir. N11 ayrıca alışveriş sonrasında çek veriyor.

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=E-Ticaret+Sekt%C3%B6r+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=OTIy-ISB

hocam 60 TL altın da da geliyor mu acaba? hiç kullanan var mı eğer oluyorsa daha önce yaptığı 1000 TL ye %3 den daha iyi oran olmuş olur. ekstra gelirse de gayet iyi olur.

• world den 75 tl alabilmek için 600 lirayı üye bir iş yerinden harcasak olur mu, yoksa ayrı ayrı 6 tane 100 lira üstü alışveriş mi yapmak lazım?
  • Geliyor hocam, tecrübe ile sabit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Geliyor hocam, tecrübe ile sabit.

Allah razı olsun, aldım bakalım. normalde yüksek altın riske girdim birikim olsun diye ama inşallah bi anda düşüvermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumruyen -- 3 Mart 2016; 10:14:26 >
  • 60 TL maksi mesajı gelmiştir sanırım. Hayırlı olsun.
  • Flexi_ F kullanıcısına yanıt
    hata ettim. indirim le beraber 980 tuttu kartı o sekilde çektirdim. simdi siz msj gelmiştir deyince aklıma geldi. mesaj attım nadir e umarım iptal ederler daha kargolanmadı onaylanalı 2 saat oldu. bir çeyrek daha ekleyip yeniden sipariş vereceğim.
  • Axess cip para puan kullanarak altın alabileceğim site varmı arkadaşlar.
  • Han_zade kullanıcısına yanıt
    http://www.gramaltin.com.tr/
  • kampanyacı kullanıcısına yanıt
    gramaltın.com.tr bundan başka site yokmu?
  • Daha 6 ay önce, oha len, bir çeyreğe 155 tl verdim diye düşünmüştüm hocam, kliksa kampanyasıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor ve n11 de altın alımında çipparalar artık kullanılamıyor sanırım. Denedim olmadı, kuyumcudan aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: yara_bandi

hata ettim. indirim le beraber 980 tuttu kartı o sekilde çektirdim. simdi siz msj gelmiştir deyince aklıma geldi. mesaj attım nadir e umarım iptal ederler daha kargolanmadı onaylanalı 2 saat oldu. bir çeyrek daha ekleyip yeniden sipariş vereceğim.

Altın siparişleri iptal edilmeyen siparişler. Yinede Umarım iptal ederler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han_zade

gramaltın.com.tr bundan başka site yokmu?

Hizli al

• Şuan hızlıaĺ da çeyrek, yarı ,tam altın hiçbiri yok

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.