Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: altan2144 , altan2144 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.119
Cevap
1.365
Favori
2.129.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu kuyumcuları denetleyen bir kurum bir şey yok mudur bu ülkede..

odalar o denetimi belli ki yapmıyor

adama bugun 7 adet iar verecektim alıyor musun dedim..alırız abi dedi hemen.. 2 dakika büyüteçle inceledi..

100 tl alırım dedi.. sizin tabelanız yok mu yahu dedim.. saman mı alıyorsun.. saf altının 1 gramında 20 tl makas mı olur dedim...

yoo 117 den ben satarım dedi.. sonra odanız filan yok mu denetleyen diyince kıvırma çekti

22 ayar değil mi onlar dedi.. 2 dk büyüteçle orijinal mi diye bakan adama onu göremedin mi dedim.. kıvaracak ya..

sonra telefonundan sözde oda fiyatına baktı 113 den alırım dedi.. o an garanti ve Kuveyt alışlar 116-117 arası bu arada

işi bilen insanları bile böyle pervasızca kazıklamaya enayi yerine koymaya çalışıyorlarsa... yıllardır köylülerimizi, altını seven kadınları .. yıllarca nasıl kandırdıklarını bir defa daha anladım

gözümde hırsızdan farkları artık kesinlikle kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

şu kuyumcuları denetleyen bir kurum bir şey yok mudur bu ülkede..

odalar o denetimi belli ki yapmıyor

adama bugun 7 adet iar verecektim alıyor musun dedim..alırız abi dedi hemen.. 2 dakika büyüteçle inceledi..

100 tl alırım dedi.. sizin tabelanız yok mu yahu dedim.. saman mı alıyorsun.. saf altının 1 gramında 20 tl makas mı olur dedim...

yoo 117 den ben satarım dedi.. sonra odanız filan yok mu denetleyen diyince kıvırma çekti

22 ayar değil mi onlar dedi.. 2 dk büyüteçle orijinal mi diye bakan adama onu göremedin mi dedim.. kıvaracak ya..

sonra telefonundan sözde oda fiyatına baktı 113 den alırım dedi.. o an garanti ve Kuveyt alışlar 116-117 arası bu arada

işi bilen insanları bile böyle pervasızca kazıklamaya enayi yerine koymaya çalışıyorlarsa... yıllardır köylülerimizi, altını seven kadınları .. yıllarca nasıl kandırdıklarını bir defa daha anladım

gözümde hırsızdan farkları artık kesinlikle kalmadı

cevrende degerinde alan bi kuyumcu bul.. onla devam et..
    bizim burdada da 113 vereyim diyen kuyumcu cıkıyo.. devamlı bozdurdugum yer 118 ise 116 dan alır devamlı.. 115 dese 115.5 olsun derim, tamam der 115.5 dan alır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 22 ayar altını 24 ayar fiyatından satıp geri gonderdiğimizde -24 ayar şu fiyattandı ama madem dereceye giren öğrenciye hediye olarak vereceksiniz üstü de 5 - 6 tl benden olsun önemli değil deyip 24 ayarla değiştirip kıvırdıgını zannedip kıvıramayan kuyumcular da var..

• omer14 kullanıcısına yanıt
    +1
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    aramalarımın sonucu sinir katsayımı arttırıyor günden güne

hangi dükkana girsem başka rezillik ile karşılaşmaktan, gözünün içine baka baka söylenen yalanlardan bıktım.. siz çok iyi yer bulmuşsunuz.. hakkını verip hakkını isteyen olsun amenna

pirincin içinde taş ayıklanır, ben taşın içinden pirinç bulmaya uğraşıyorum

3-4 tl için düştükleri rezillikleri görünce aşağılayacak kelime bulamamanın hissiyatını taşıyorum
    Yazdıklarınızda sonuna kadar haklısınız. aynı durumla hemen hepimiz mutlaka karşılaşmışızdır.

Ben internetten altın alırken hep iar altınlarını tercih ediyorum. bozdurmak istediğim zaman da iar ın kendi mağazasında bozduruyorum. fiyat olarak o an alış gramı ne ise o fiyattan bozuyorlar ve aynı döviz bozdurur gibi makbuz veriyorlar. zaten öyle kuyumcu gibi bir yerde değil aynen döviz bürosu gibi camın arkasında görevli var hemen altını alıp değerinden bozuyor. ben gayet memnunum size de tavsiye ederim. linki veriyorum. eğer yaşadığınız şehirde iar mağazası varsa oradan bozdurabilirsiniz..

http://www.iar.com.tr/Iletisim/magazalarimiz/1

Ülke muz cumhuriyeti olunca kuyumcusu da böyle oluyor işte..ne demek 100 TL den alırımhadi siz yemediniz fakat hiç PC yi neti bilmeyen kuyumcu dolaşan teyzeler amcalar ne yapıyor acaba...hiçbir denetim yok kontrol yok saldım çayıra oh ne ala memleket

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş kesinlikle haklı. Özellikle küçük şehirlerde durum böyle. Kim ne tutturursa. Özellikle altın yüksek oldu mu bozduramazsın, bozdurmak isteyen de çok düşük fiyat verir.Bu işe bankalar biraz daha girse de bu şahıslarla hiç muhatap olmasak.

• en iyisi bankaya atmak .. kuveytürkün altın alımında cuma günleri var.. sabit şubeler her cuma alıyor..
  • Cephaneci fiyatlarında ama Grams hızında altın yollayan bir site var mı?
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Maygold da çok hızlı bir şekilde hesaba havale ediyor. birkaç kere siparişim oldu her defasında 1 saat içinde hesabıma havale ettiler..
  • Cephaneci ile arasında 10 TL oynuyor hocam.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Ben sadece hızlı havale etmesi bakımından maygoldu örnek verdim.

hem gramsta taksitli almaya kalkarsanız fiyatı maygold ile eşitleniyor. benim garanti altın hesabım var. gramstan 1 gr altını 4 taksitle alayım desem 130.24 tl ödemem gerekir.

halkbankası altın hesabım için maygolddan 1 gr altın alsam 4 taksitle 129.78 tl ödemem gerekir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Ben sadece hızlı havale etmesi bakımından maygoldu örnek verdim.

hem gramsta taksitli almaya kalkarsanız fiyatı maygold ile eşitleniyor. benim garanti altın hesabım var. gramstan 1 gr altını 4 taksitle alayım desem 130.24 tl ödemem gerekir.

halkbankası altın hesabım için maygolddan 1 gr altın alsam 4 taksitle 129.78 tl ödemem gerekir..

Orası öyle hocam. Grams da Maygold da diğer siteler de Cephaneci'nin yanına yaklaşamıyor fiyat konusunda. Merkez Bankası 116,5 iken kredi kartı tek çekim ve hesaba havale dahil 119'a satıyor adam.

Asıl mesela bu fiyata ama anında havaleyi bulmak.
  • N11 den gram altın alsam bankalar bozduruyor mu . Kuvyet Türk gibi bankalar

• Aldığım duyuma göre cephaneci sitesi grams benzeri bir site kurma aşamasındaymış gelişmeleri paylaşırım arkadaşlar

• Rafineri de kursa bir daha cephaneciden alışveriş yapmam.
  • Kapalicarsida kredi kartina tek cekim ceyrek altin en uygun hangi dükkandan alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

Rafineri de kursa bir daha cephaneciden alışveriş yapmam.

hocam cephaneciden yaklaşık 3 yıldır alışveriş yaparım şu ana kadar 2 tane problem yaşadım problemin biri alışverişi başka bir arkadaşa kendi kartından yaptırdım ordan kaynaklandı diğeride cephanecinin hatasıydı.Özellikle fiziki altın alıp tasarruf etmek isteyenlere özellikle tavsiye ederim.Sorun yaşayan arkadaşlara elimden geldiğince dilim döndüğünce yardımcı olmak isterim (Not:Gerek site gerek firma ile müşteri satıcı bağı haricinde herhangi bir bağlantım yoktur.)

• N11 de %3 indirim var. Maximum kart N11 ve diğer bazı sitelerde geçerli min. 1000 TL alışverişe 60TL puan kampanyasıyla değerlendirilebilir. N11 ayrıca alışveriş sonrasında çek veriyor.

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=E-Ticaret+Sekt%C3%B6r+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=OTIy-ISB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hectic01 -- 2 Mart 2016; 11:20:42 >
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.