Şimdi Ara

###ALTAY### (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
0
Favori
27.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kızlar bize hastadır biz pas vermeyiz.
    Dünyada üç tane sevdiğimiz var.
    Bir Allah bir ALTAY birde Rus kızlar.

Bakalım bu hafta Kskye karşı ne yapacağız. Artık ilk iki hedefim kalmadı ama inş. ilk 6ya kalıp bali bir kerede playofflarda şansımızı deneriz. Hiç olmadı sırf zevkine playoff maçı izleriz yada Ankarayı görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessAngel

Biz BÜYÜK ALTAYlıyız korku bilmeyiz.

Bakalım bu hafta Kskye karşı ne yapacağız. Artık ilk iki hedefim kalmadı ama inş. ilk 6ya kalıp bali bir kerede playofflarda şansımızı deneriz. Hiç olmadı sırf zevkine playoff maçı izleriz yada Ankarayı görürüz.

Playoff = Elenmek hocam , hiç ümitlenmiyorum playoff için oynamaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarknessAngel

Biz BÜYÜK ALTAYlıyız korku bilmeyiz.

fenerden çalıntı bu marş

• Altay a güveniyorum kazanacak inşallah
  • 2-0 malubuz şu an , iyi oluyor iyi müstehak bizim takımımıza daha. Bir devre arasında bu kadar batırılabilinir bir takım , devam yönetim devam Fuat hoca!
  • quote:

Orijinalden alıntı: .TheGamE.

2-0 malubuz şu an , iyi oluyor iyi müstehak bizim takımımıza daha. Bir devre arasında bu kadar batırılabilinir bir takım , devam yönetim devam Fuat hoca!

YSKA haberine göre fuat hoca istifa etti. Son haftalar kötü sonuçlar alsak bile Fuat hoca iyiydi bana göre. Büyük ihtimal yerine sene sonuna kadar Feyyaz Uçar geçer yine.
  • İstifaya davet ettik Fuat Yaman'ı. Küfür edilmeseydi daha güzel olucaktı kanımca. Ama küfürü hak etmedi en azından adam.
  • 1 maç seyircisiz ceza gelmiş. Tövbe tövbe...
  • İzmirin ağası olduğumuzu gene kanıtlandı

En başarılı futbol takımı Altay
    Dev araştırmanın spor bölümünde İzmir’in en başarılı futbol takımı arandı. Katılımcıların yüzde 25’i Altay’ı İzmir’in en başarılı futbol takımı olarak bulurken, 43 yıl Süper Lig’de aralıksız oynayan tek takım olan ancak taraftar sorunu olan Altay, son 10 yılda grafiğini düşürse de İzmirlinin gözünden düşmediğini gösterdi. İkinci Lig Yükselme Grubu temsilcisi ve İzmir’i uzun yıllar önce de olsa Avrupa liglerinde temsil etmiş ekibi Göztepe ikinci sırada, amansız rakibi KSK ise üçüncü sırada yer aldı. Son yılların hızlı ekibi Bucaspor ise yüzde 14’lük başarı dilimiyle dördüncü sırada yer buldu.

buyrun anketin linki:
    http://www.focafoca.com/yazdir.asp?id=3078

akıllı olun ağanıza karşı gelmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

İzmirin ağası olduğumuzu gene kanıtlandı

En başarılı futbol takımı Altay
    Dev araştırmanın spor bölümünde İzmir’in en başarılı futbol takımı arandı. Katılımcıların yüzde 25’i Altay’ı İzmir’in en başarılı futbol takımı olarak bulurken, 43 yıl Süper Lig’de aralıksız oynayan tek takım olan ancak taraftar sorunu olan Altay, son 10 yılda grafiğini düşürse de İzmirlinin gözünden düşmediğini gösterdi. İkinci Lig Yükselme Grubu temsilcisi ve İzmir’i uzun yıllar önce de olsa Avrupa liglerinde temsil etmiş ekibi Göztepe ikinci sırada, amansız rakibi KSK ise üçüncü sırada yer aldı. Son yılların hızlı ekibi Bucaspor ise yüzde 14’lük başarı dilimiyle dördüncü sırada yer buldu.

buyrun anketin linki:
    http://www.focafoca.com/yazdir.asp?id=3078

akıllı olun ağanıza karşı gelmeyin

Ne kadar doğrudur bilemeyeceğim. Ama iyidir.

• Takım bi pislikten daha kurtuluyor. Bu yıl olamasa bile bi dahaki yıl çıkıcaz.

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsID=6864
  • Maç bugün 13.30'da. Geçen hafta aldığımız galibiyetten sonra buradanda puan alırsak iyi gelecek.
  • bugünkü galibiyette iyi geldi
  • Evet beyler yarın ALTAYımızın maçına kimler geliyor?
  • ALTAY 2 - Hacettepe 0 Takımımızın gollerini Şehmus attı. 3te 3 yaptık. Şuan maç fazlasıyla 3. görünüyoruz. Bu da demek oluyorki Karşıyakaya yarınki maçta bol şanslar
  • Ben maçtaydım. Takım iyi oynadı , herşey güzeldi. İyi bir 3 puan oldu , 3'te 3 gidiyoruz. Haftaya Boludayız. Güzel bir hafta olacağını umuyorum hem kardeşlik hem maç olarak.

2 - 0

• İnşallah haftaya kardeşimizi Boluyuda yencez. Bu arada kapalıda olanlar bilir maçtan sonra Aşkın Reis Şehmusla taraftarıda barıştırdı. Yani oyuncularla taraftar bütünleştiğine göre önümüzde maddi engelden başka engel kalmadı. Maddi engelde çıkarsak dijitürkten gelcek paralarla çözülceği için şuanlık önümüzde engel yok gibi. Bu arada atkı koleksiyonuma 1 aydır aradığım Aydınspor atkısını sonunda buldum. Tüm ALTAYlılara hayırlı olsun Yaşasın ALTAYDIN kardeşliği
  • Yarın Kartal tribününe gircekmişiniz galba.. Bu narlıdereden altaylı çocuklar tanıyorum, gircez diyolardı doğrumudur.
  • Beyler yarınki maça Ankaradan bir iki dostumu getireceğimde. Bu misafirlerim Ankaragücü atkısıyla gelse kapalıda sorun olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Beyler yarınki maça Ankaradan bir iki dostumu getireceğimde. Bu misafirlerim Ankaragücü atkısıyla gelse kapalıda sorun olurmu?

Olur tabi
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.