Şimdi Ara

Alpine CDA-9883R - Alpine CDA-9854R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alpine CDA-9854R

hangisini tercih edersiniz?

• yok mu bu teypler hakkında bilgisi olan
  • benim de bi bilgim yok ama sunu soyleyeyim. forumdakilerden hemen hemen hicbiri alpine kullanmiyor ve alpine yerine baska markalari oneriyorlar. illa bunlardan birisi dersen ozelliklerine bakilarak yorum yapilabilir. ama kullanici yorumu bekleme
  • arkadaşım neden alpine ne yöneldin jvc kullanabilirsin fiyatlarıda ucuz kalitede çok iyiadını duymamış olabilirsin ama ses kalitesinde yarışacak teyp yok
  • merhaba

ben 9883 kullanıyorum kesinlikle alpine..
    başka marka ile zaten kıyaslanamaz..9883 ün görünümü bana daha hoş geldiğinden bunu tercih ettim
  • ya alpine almakta kararım kesin ama modelini karar veremedim
    3 rca çıkışlı olması daha mı iyi olur? 2 çıkışlı olsa?
    sadece 4 kanal amfi kullanacağım çünkü, bi tane woofer ve bi çift komponent
  • rca günümüzde pek önemli değil hangi model daha çok işime yarar diyorsan onu al
  • arkadaşım alpineden şaşma kesinlikle.bende 9856 alpine var animasyonlu.isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler.
  • 1 adet anfi kullanacsan sorun değil onu alabilirsin
  • bukonuda jvc almış başını gidiyor
  • lütfen yanlış yönlendirmeyelim arkadaş demiş bunlardan hangisi iyi hemen başka ürünlerden bahsediyorsunuz...
  • bunların ikiside düğmelerde yeşil ışık veriyor sanırım doğru mudur?
  • Hocam ikisi de güzel ürün ama şunu söylemeliyim ki,eğer maddi durumunuz varsa kesinlikle 9855R veya 9853R...
  • 9881 var bende çok memnunum 9883te öyledir (görüntüleri aynı zaten)
  • teşekkür ederim bunları almakta bile zorlanıyorum
    9854 ün görüntüsü daha çok hoşuma gidiyor ama yinede karar veremedim
  • 9855 çok methediliyor. Forumda ALPINe kullanan az olma sebebi tabii ki bilinçsiz kullanıcının bol olmasından kaynaklanıyor.
    Bu gün herkes pioneer i çok iyi biliyor. Ama gidip pioonerin 2, kalite spot serisini kullanıyor. veya jbl i çok iyi biliyor. Hayatında Focal dinlememiş adam gidip Jbl en iyisi diyor. Ve ya edison öneriyor.

Sonuç olarak Alpine iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkercom

9855 çok methediliyor. Forumda ALPINe kullanan az olma sebebi tabii ki bilinçsiz kullanıcının bol olmasından kaynaklanıyor.
    Bu gün herkes pioneer i çok iyi biliyor. Ama gidip pioonerin 2, kalite spot serisini kullanıyor. veya jbl i çok iyi biliyor. Hayatında Focal dinlememiş adam gidip Jbl en iyisi diyor. Ve ya edison öneriyor.

Katılmamak elde değil hocam.
  • quote:

9855 çok methediliyor. Forumda ALPINe kullanan az olma sebebi tabii ki bilinçsiz kullanıcının bol olmasından kaynaklanıyor.

Alpine ve Focal iyidir,yalnız şu Pioneer konusundaki fikrinize takıldım hocam.Ben sizin 1. kalite olarak bahsettiğiniz Digicom garantili 2900 kullanıyorum,ve sizin bahsettiğiniz seriler 50'li seriler.Bu 50'li seriler de Pioneer'ın orijinal malı,sadece Türkiye'ye kaçak giriyorlar,benim bildiğim bu,yani kalite olarak 00 serileri ile aynı kalitede olmaları lazım.Aynı ürünün biri 00 diğeri 50 olanını dinleyip kıyasladınız mı acaba,ya da şöyle diyeyim,spot olanların ikinci kalite olduğundan nasıl bu kadar eminsiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: Elbruz

quote:

Alpine ve Focal iyidir,yalnız şu Pioneer konusundaki fikrinize takıldım hocam.Ben sizin 1. kalite olarak bahsettiğiniz Digicom garantili 2900 kullanıyorum,ve sizin bahsettiğiniz seriler 50'li seriler.Bu 50'li seriler de Pioneer'ın orijinal malı,sadece Türkiye'ye kaçak giriyorlar,benim bildiğim bu,yani kalite olarak 00 serileri ile aynı kalitede olmaları lazım.Aynı ürünün biri 00 diğeri 50 olanını dinleyip kıyasladınız mı acaba,ya da şöyle diyeyim,spot olanların ikinci kalite olduğundan nasıl bu kadar eminsiniz?

Üstad sallama konuşmuyorum tabii ki denedim. Üstelik eskiden beri kaset çalarları bile kıyasladık. Bak kendi değinle çelişiyorsun. Birinci kalite diyorsun ama 2900 serisi diyorsun nasıl olur 2900 tutup 7950 den iyi ses vermez tabii. 50 serisi sahte değil sonuçta. Ama üretim yeri farklı olması lazım. Ayrıca üzerindeki parçalar farklı. En basitinden tuneri ve Cd okuyucusu. Eğer 7900 ile direk 7950 yi aynı sistemde denerseniz farkı anlarsınız.

Birde şu var her markanın üst serileri kaliteli ses veriyor. Ben sony nin alt serisini kullanıyorum rezil ötesi bir ses var. Özellikle Mp3 te çok kötü. Ama cd de tatminkar. Bu işlerde en iyi sesi almak hem çok emek ister hemde çok para ister.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.