Şimdi Ara

Almayın Kardeşim Bu Superonline Denen Dandik İnterneti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ömrümde böyle bir şey görmedim 1 ay önce 10 gün internetimi kestiler bakım var ayağına yetmedi her gün internetim kesiliyor her saat başı 5 dakikalığına internetim kesiliyor arıyorum ne açan var ne konuşan bağlamışlar otomatik telesekretere hattınızda arıza var giderilince size haber vereceğiz diyor ne arızaymış 2 ay oldu çözemediler. Almayın kardeşim bu kıytırık interneti hizmet falan verdikleri yok sadece reklam başka bir şey değil!!!

• superonline fiber mi yoksa adsl mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

superonline fiber mi yoksa adsl mi

Adsl 16 megabit

• turk telekom'un hattından superonline kullanıyorsun

kısacası kullandığın altyapının sahibi, internet hizmetini aldığın şirketin en büyük rakibi

ve burası Türkiye

kullandığın alt yapı, bakımı, arıza giderimi her şeyi Türk Telekom'a ait ve Türk Telekom senin superonline dan nefret etmen için elinden geleni yapıyor.

yarın hattını Turk Telekom a taşırsan her şey düzelecek hiç bir sıkıntın kalmayacak bundan emin olabilirsin

• aynen türk telekom büyük kısıtlama yapıyor her iss 'e :)
  • dandik TT alt yapısından kaynaklanan sorunları SOL'a yüklemen bile troll olduğunun kanıtı... ADSL denen ilkel teknolojiyi SOL değil TT sunuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

dandik TT alt yapısından kaynaklanan sorunları SOL'a yüklemen bile troll olduğunun kanıtı... ADSL denen ilkel teknolojiyi SOL değil TT sunuyor...

Dostum neyin trollunden bahsediyorsun sen yaşadığım sorunu yazmışım buraya trollsün diyorsun ben ilgilendirmez kardeşim alt yapısı üst yapısı hizmet verip para alıyorsan en iyi hizmeti vereceksin bu kadar basit saçma sapan konuşmayın lütfen!!!
  • quote:

turk telekom'un hattından superonline kullanıyorsun

kısacası kullandığın altyapının sahibi, internet hizmetini aldığın şirketin en büyük rakibi

ve burası Türkiye

kullandığın alt yapı, bakımı, arıza giderimi her şeyi Türk Telekom'a ait ve Türk Telekom senin superonline dan nefret etmen için elinden geleni yapıyor.

yarın hattını Turk Telekom a taşırsan her şey düzelecek hiç bir sıkıntın kalmayacak bundan emin olabilirsin

Vallahi superonline ın alt yapıyı nereden aldığı beni hiç ilgilendirmiyor ben para veriyorum ve hizmet bekliyorum benim sorunum değil tt nin kısıtlaması o zaman satarken her gün netiniz kesilecek ona göre alın desin ona göre alan alsın.

• o zaman sana tavsiyem taahhütün biter bitmez turk telekom'a geçmen

turksat kablo tv falan yoksa tabi binanda
  • quote:

o zaman sana tavsiyem taahhütün biter bitmez turk telekom'a geçmen

turksat kablo tv falan yoksa tabi binanda

O günü iple çekiyorum.
  • ADSL için tek seçenek tırt telekom diyenleri hiç mi görmedin? SOL deyince FIBER gerisi boş... troll değilsen niye trollüyorsun?
  • Bende sevmiyorumda tturk telekomu ama turkiyenin %75 i mahkum sonra tirt mirt onlar tirtlarmasinlar ha superonlime ha turknet ha vodafone ben bunlara para verip hizmet alamiyorsam turktelekoma suc atmasinlar neymus turktelkom engelliyo ozaman yapmayin bu isi 3 4 iss bir seye benzemiyor demekki nekadar sevmesem ttneti memnunum sikinti cikmiyor cikarsa gelip yapiyorlar sonraki gun m.h iyi olmayabilir ama teknik servisimden memnunum solo fiber yada uydunet yoksa ttnet kotunun iyisidir. Ben hangi iss den hizmet aliyosam onu bilirim baskasina suc atmakla hizmet veilmez yapamiyorsa basip gider bukadar basit ayni durumu ben vodafonede yasadim 20 gunde net baglayamadilar iptal ettirdim bes kurus odemeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anteke31

Bende sevmiyorumda tturk telekomu ama turkiyenin %75 i mahkum sonra tirt mirt onlar tirtlarmasinlar ha superonlime ha turknet ha vodafone ben bunlara para verip hizmet alamiyorsam turktelekoma suc atmasinlar neymus turktelkom engelliyo ozaman yapmayin bu isi 3 4 iss bir seye benzemiyor demekki nekadar sevmesem ttneti memnunum sikinti cikmiyor cikarsa gelip yapiyorlar sonraki gun m.h iyi olmayabilir ama teknik servisimden memnunum solo fiber yada uydunet yoksa ttnet kotunun iyisidir. Ben hangi iss den hizmet aliyosam onu bilirim baskasina suc atmakla hizmet veilmez yapamiyorsa basip gider bukadar basit ayni durumu ben vodafonede yasadim 20 gunde net baglayamadilar iptal ettirdim bes kurus odemeden.

Tamamen katılıyorum hocam beceremiyorsan hizmet vermeyi boş reklam yapmayacaksın.
  • quote:

ADSL için tek seçenek tırt telekom diyenleri hiç mi görmedin? SOL deyince FIBER gerisi boş... troll değilsen niye trollüyorsun?

Dostum dalga falan mı geçiyorsun yoksa aklından zorun falan mı var? Ben ne diyorum sen ne diyorsun yok trollüyor muşum falan şaka gibisin cidden. Duymadım demek ki ve superonline alıp hata yaptım. Bu başlığı internet bağlatacak birisi okusun bilgi sahibi olsun diye açtım. Sen komisyon falan alıyorsun herhalde superonlinedan yoksa babanın oğlu olsa bu kadar savunmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliBeşikçi

quote:

ADSL için tek seçenek tırt telekom diyenleri hiç mi görmedin? SOL deyince FIBER gerisi boş... troll değilsen niye trollüyorsun?

Dostum dalga falan mı geçiyorsun yoksa aklından zorun falan mı var? Ben ne diyorum sen ne diyorsun yok trollüyor muşum falan şaka gibisin cidden. Duymadım demek ki ve superonline alıp hata yaptım. Bu başlığı internet bağlatacak birisi okusun bilgi sahibi olsun diye açtım. Sen komisyon falan alıyorsun herhalde superonlinedan yoksa babanın oğlu olsa bu kadar savunmazsın.

2017 çok iyi geçecek SOL fiber alt yapısını yaymaya ağırlık verecek... sende fiber abonesi olabileceksin yeterki kafası çalışan personele denk gel...

• TR de varsa kablo net kullanıcaksın diğerleri gereksiz .... açık net. 100mb sol kullanıcısıyım.
  • quote:

Adamin yazdigini okuyamiyor musun? sorunlari yazmis, troll varsa sen ve senin gibiler. Dun ben dr aradim sol u, hattiniz hic kesilmeyecek ttnet altyapisini kullaniyorz ama hizmet kalitemjz ttnetten daha iyidir dediler... Al sana trolleme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline Fiber çok iyi, çok kaliteli hizmet var. Fakat, fiyatlar çok uygun değil. Sürekli taahhüt yapmak zorunda bırakıyor. Sol taahhüdüm biteli 1 hafta oluyor halâ yeni bir tarifer bulamadım kendime fiyatlar yüzünden. Turk.Net başvurayım dedim onda da vdsl altyapısı yok dediler 16mbps adsli ne yapayım ben? Sol da fiyatlar aşırı yüksaek öyle kararsız kaldım araştırıyorum halâ :) Şuan taahhüt bitti, net açık halâ kullanıyorum öyle. Umarım azla fatura gelmez. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    sorunların kaynağı SOL değil asıl anlama sorunlu olan sizsiniz... bayiye ne bakıyorsun kullanan insanlara sorsana fiber çok iyi sadece yöneltici kötü sana değiştirtmiyorlar zaten VoIP kullanırsan seçenek bulmak zor...
  • Ben Superonline adsl e geçtim.memnunum. ttnet internet bağlamak için 10 gün bekletti.geldiklerinde ben yalın internet istememe me rağmen bana yalın internet bağlamaya gelmişler.bu ttnet denen kurum daha benim sabit telefonumun kendilerinde olduğundan bile bihaber.süperonline ben başvurduktan 2 gün sonra internetimi bağladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.