Şimdi Ara

Almayı düşünüyorum.Bu Polo da ABS varmı?(Vazgeçildi alınmayacak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
18.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar fiyat iyi gibi geldi araba temiz görünüyor.Cumartesi bakmaya gidecem.Araştırdım trendline modelinde abs olmayabilirmiş.donanımda işaretlenmemiş,acaba yok mu?şimdiden teşekkürler

ya kusura bakmayın kafa dalgın link vereyim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2005-polo-trendline-44093620/teknik-detaylar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufradirisi01 -- 18 Mart 2011; 18:39:08 >

• Hocam fiyat ne? nereden alıcan? model yılı ne? Tam sarı çizmeli mehmet ağa olmuş...
  • polo trendlinelarda abs yok diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

polo trendlinelarda abs yok diye biliyorum.

diğer trendlineların ilanlarında ABS var
  • kimisinde var kimisinde yok.bunun kıstası yok mu?vw 2005 model araba üretiyor abs yok bu nasıl iştir anlamadım
  • Bu ilanı bende düşünmüştüm, hatta belkide aramışımdır. Fiyat pahalı geldi biraz. Aslında fiyat normal sayılabilir ama benim butceyi aştı.
    ABS olup olmadığını aracı görmeye gidince hemen anlarsınız zaten. Bunlar satılırken vw polo 1.4 trendline + abs gibi ibarelerle satılıyordu, yani opsiyonel olabilir.
    Onun dışında araç çok guzel duruyor. Temizse, ve servis bakımlıysa kaçırılmayacak bir araç.
    Aracı görmeye giderseniz, sonucu bizimle paylaşırsanız sevinirim.
  • ekran ışıklarına bakarsanız abs var gibi gözüküyor(yağ lambasının yanındaki ışık)
  • vw araçlarının çoğunun arka frenler diskli. yani banko abs var
    focus 1 ve astra g kasalarda arkalar kampanalı ama abs vardır denmekte, sahibine sordğumda önlerde abs var demişti.

vw abs li araçların hepsinide diskli yaptığını varsayarsak, arkalar kampanalıysa abs yok diyebiliriz (bence)

ayrıca kaputun altından fren merkezine bakılınca anlaşılır, kampanalı çapraz çalışan fren sisteminkine bakarak daha farklı bi fren merkezi vardır
  • aracı görmeye gidicem.tramerden sorgulattım hasarı yoktu tabi kaskolu kullanıldıysa.yağ lambasının yanındaki ışık olabilir diye düşünüyorum.ama bazı göstergelerde abs ışığı hız kadranında el freni ışığının yanında görünüyor ayrı olarak.inşallah vardır çünkü abs güvenlik açısından önemli.sonucu yazarım hocam buraya.yorumlarınız için teşekkürler.
  • biraz araştırdım ne yazıkki abs değilmiş abs işaretlediğim yerde ve içinde abs yazıyor.
    http://i843.photobucket.com/albums/zz356/attila24/2377425869_d16e053bf9.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 17 Mart 2011; 23:57:26 >
  • ABS olmasada güzel bir araç.
    İyi hatırlıyorum. 2006 yıllarında bu kasalarda baz modellerde abs opsiyonel sunuluyordu. Yani;
    vw polo trendline 1.4 = 30.000TL
    vw polo trendline 1.4 ABS = 35.000TL
    gibi..(rakamlar gercek değildir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

biraz araştırdım ne yazıkki abs değilmiş abs işaretlediğim yerde ve içinde abs yazıyor.
    http://i843.photobucket.com/albums/zz356/attila24/2377425869_d16e053bf9.jpg

hocam çok teşekkürler,galiba yok ama yinede bir sorayım diyorum gidince öğreniriz nasılsa.tekrardan ilginize teşekkür ederim
  • Trendline olanlarda Opsiyonel ABS. Zaten gördüğünüz gibi ABS işaretlenmemiş. Yani yok.
  • Ben bazılarında gördüm ABS mevcut ama, Her Trendline da bu özellik yok.Olduğunu da tüm gösterge ışıkları yandığı sırada (ABS) şeklinde ışığı görürseniz ABS vardır yoksa yoktur. Ki resimlerden gördüğümüz kadarıyla ABS yok...
  • Yurdum insanı şu boş arabalara para yatırmaktan vazgeçemedi. Doğuş grubu halk bu kafada devam ettiği sürece yolunu bulmaya devam eder.
  • İzmirdeysen bana pm at , aynı aracın daha dusuk km li olarak bulabılırsın değişeni boyası yok
  • o zaman vazgeçeceğiz.abs bile olmayan arabaya sırf vw grubu diyede 18-19 bin vermem.aslında seat ibiza 1.4 signo 2004-2005 alacaktım.ikinci eli yok,içeri çok ses alıyor v.s diye vazgeçirdiler beni.neyse hayırlısı olsun.ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufradirisi01 -- 18 Mart 2011; 8:01:11 >
  • Yazık o arabaya verilen paraya

Bora,Golf bari bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentex Dentex -- 18 Mart 2011; 8:08:15 >
  • Arkadaşım,

Araç ALMANYA için üretilirken ABS konuluyor, ESP de. İkisi zaten vazgeçilmez. Ama bazı geri kalmış 3. hatta 4. dünya ülkelerine ihraç edilen araçlarda ABS, ESP, AirBag gibi emniyet, güvenlik ve destek sistemleri konulmuyor, fabrika sipariş konfigürasyona uygun araç üretiyor. ABS'li POLO ile ABS'siz POLO arasında 750 TL fiyat farkı vardı. Otomobil alan herkes ABS için 750 TL'yi çoktan verir, seve seve verir fakat aracı uygun fiyata satmaya cebelleşen Doğuş Otomotiv Avrupa'da STANDART olan donanımı çalıyor ve sanıyor ki bizler bunun farkında değiliz.

Yeni POLO'da ABS standart, zaten TRENDLINE ve COMFORTLINE'dan başka donanım paketi yok, ama önceki POLO'nun dili olsa da konuşsa. Neyse ki aracın sahibi ile satanın yanında forum da var.

Ancak yeni POLO'da (yine) ESP yok. Hiçbir donanım paketinde yok. FULL donanım ve güvenlikli bir POLO için POLO GTI almak gerekiyor. Herhalde akıllarına "Zaten POLO'lar fazla hızlı gitmiyor, bakmayın, ESP'ye hiç gerek yok, ABS bile fazla bu araca ama biz yine de koyduk".

Büyük olasılıkla 2005 model TRENDLINE bir POLO'da ABS olmayacaktır.

quote:

Orijinalden alıntı: Uluğbey01

kimisinde var kimisinde yok.bunun kıstası yok mu?vw 2005 model araba üretiyor abs yok bu nasıl iştir anlamadım

• Ben de Cordoba diyecektim. Bu bütçe ile alınabilecek, hem donanım hem de kalite olarak parasını hak eden araçtır.

quote:

Orijinalden alıntı: Uluğbey01

o zaman vazgeçeceğiz.abs bile olmayan arabaya sırf vw grubu diyede 18-19 bin vermem.aslında seat ibiza 1.4 signo 2004-2005 alacaktım.ikinci eli yok,içeri çok ses alıyor v.s diye vazgeçirdiler beni.neyse hayırlısı olsun.ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.