Şimdi Ara

Almanyada göçmen nüfusu günden güne artıyor böyle giderse 2050 yılında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Irkçı nazi dazlakların kudurması bu sebeptendir

2050 yılında almanyada müslüman oranı %20'ye ulaşacak

isveçte ise müslüman oranı %30'a ulaşacak

Yıl olmuş 2050 göçmenlerin kurduğu parti başa geçmiş naziler yargılanıyor nsu aydınlatılmış failleri müebbet almış hitler selamı veren eylemci müebbet alıyor mesut özile yüklenenler yargılanıyor

Ey naziler gün gelecek yargılanacaksınız chemnitzde sokakta yabancı avlayanlar mesut özili linç edenler ırkçılık yapanlar kaçacak delik arayacaklar

Türkiyedeki 4 milyon suriyelinin 2 milyonu almanyaya gönderilmeli almanyaya gelen her mülteciyi destekliyorum artık nazilere inat adamlar öğrenmeli başka milletlerle kaynaşmayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgilenenüye34 -- 15 Eylül 2018; 22:10:17 >

• Don't have racism to our Country? If sayed for a syrian the same thing what will do you think? please don't misunderstand me but have racism at every place in world now

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam alınır

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hop sonra Hitler gibi biri verir coskuyu ozaman anlarsınız dazlakların kudurmasını

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Hop sonra Hitler gibi biri verir coskuyu ozaman anlarsınız dazlakların kudurmasını
    He he ozamanda tepesine direk ab abd çöker

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

He he ozamanda tepesine direk ab abd çöker

Alıntıları Göster
    Degilmi mesela Trump inanılmaz sever müslümanları

• quote:

Degilmi mesela Trump inanılmaz sever müslümanları

Alıntıları Göster
    Sadece trumpmu engel olur koskoca ab rusya var hiç biri hitler tarzı adamı istemez

• quote:

Sadece trumpmu engel olur koskoca ab rusya var hiç biri hitler tarzı adamı istemez

Alıntıları Göster
    Sadece Almanya degilki Butun Avrupada Amerikada artan irkcilik var Trump Amerikada aldigi oylari sirf gocmen karsitligi icin aldi emin ol kimse durdurmaz yapmak isterlerse.

• quote:

Sadece Almanya degilki Butun Avrupada Amerikada artan irkcilik var Trump Amerikada aldigi oylari sirf gocmen karsitligi icin aldi emin ol kimse durdurmaz yapmak isterlerse.

Alıntıları Göster
    Onlar azınlık almanyada yapılan araştırmaya göre halkın %79u aşırı sağcı partiyi tehlikeli buluyor

Max %20 25 o tarz partilerin alacağı oy

Eşşek gibi alışacaklar yabancılara göçmenlere global bir dünyada faşizme ırka dayalı bir düşünceye yer yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgilenenüye34 -- 16 Eylül 2018; 17:55:34 >
  • Küreselcilik,eşitlik,insan hakları toplumları uyuşturmak için uydurulmuş yalanlardır.Para babaları milliyetçi liderleri sevmez.Ağalardan çok halkı düşünenleri iktidarda istemez.

• her gün neden ırkçılık konuları açıyorsun birader sorunların mı var ırkçılık olmasaydı alman kız arkadaşım olurdu yüksek maaş alırdım diye kendini mi avutuyorsun anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoYk

her gün neden ırkçılık konuları açıyorsun birader sorunların mı var ırkçılık olmasaydı alman kız arkadaşım olurdu yüksek maaş alırdım diye kendini mi avutuyorsun anlamadım
    Çünkü beni sinir etti naziler en ufak yanlış yazımı yapsam alman forumunda sövüyorlar

Korkumdan sosyal ortamlarada giremiyorum almancamı geliştirmek için acaba kim benş tersler diye yetersiz almanca konuştum diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgilenenüye34 -- 16 Eylül 2018; 18:27:45 >

• quote:

Çünkü beni sinir etti naziler en ufak yanlış yazımı yapsam alman forumunda sövüyorlar

Korkumdan sosyal ortamlarada giremiyorum almancamı geliştirmek için acaba kim benş tersler diye yetersiz almanca konuştum diye

Alıntıları Göster
    Bos beles adam olunca boyle zorlanirsin birader 😂 git kosede kendini gelistir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilenenüye34 kullanıcısına yanıt
    O oranlara inanma sen, Fransada ırkçılar %50 imiş, yullarca yaşadık, ırkçı olmayan % 50 den biriyle karşılaşmadık

• Avrupada ırkçılık artıyor ve artmaya da hızla devam edecek gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her isi ters giden adam

Bos beles adam olunca boyle zorlanirsin birader 😂 git kosede kendini gelistir

Alıntıları Göster
    Boş beleş olanlar senin gibi 7/24 pcde oturup burada sallayan tembellerdir

• Almanyada göçmen nüfusu günden güne artıyor böyle giderse 2050 yılında

Konu aklıma bu karikatürü getirdi...
  • Adamlar haklı kendin diyosun bu hızla ülkeleri Araplaşacak diye.
    Takmışsın zaten Almanya'daki milliyetçilere her konun aynı.
    Mülteci çöplüğüne dönsün istiyorsun her yeri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Adamlar haklı kendin diyosun bu hızla ülkeleri Araplaşacak diye.
    Takmışsın zaten Almanya'daki milliyetçilere her konun aynı.
    Mülteci çöplüğüne dönsün istiyorsun her yeri.
    Naziler yabancılarla kontağı öğrenmek zorunda o yğzden almanyaya en az 2 3 milyon yabancı daha göç etmeli arap olmal zorunda değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.