Şimdi Ara

Almanyada dönerci olan komşum BMW 7:60 la geldi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
3
Favori
35.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agtr

Helal et diye domuz satıyorlar, millet, günahı satanın boynuna diye hapır hopur yiyor

Yalnız bunu da yapan ya bizim Türklerdir ya da diğer müslüman geçinen azınlıklardır...
    Hiç bir Alman'ın yalan söyleyeceğini sanmıyorum,adamlar dürüst,ne derlerse o...
  • ama bizim köprümüz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Bırak muhattap almayı göz ucuyla bile bakma onun yorumlarına.Kendisi forumun has trollerinden.Normalde bende engelliydi senin yorumunu gördükten sonra dedim acaba o üyemi gene dedim ve yanılmadım.Block tuşunu hemen yeniden aktif ettim.Block tuşunun sevmediğim yanı o üyeleri şikayet edememek.

Bunun nesini şikayet edeceksin ki?Bu zaten balatayı sıyırmış,kayışı kopartmış,komple bitik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Helal et diye domuz satıyorlar, millet, günahı satanın boynuna diye hapır hopur yiyor

Yalnız bunu da yapan ya bizim Türklerdir ya da diğer müslüman geçinen azınlıklardır...
    Hiç bir Alman'ın yalan söyleyeceğini sanmıyorum,adamlar dürüst,ne derlerse o...

Helal et diye niye domuz satsinlarki etin herturlusu ucuz ückağıta gerek yok mesela 1 kg kiyma 5 euro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanlarla farkimiz biz Afganistan-Arabistan zihniyetli insanlar tarafından yönetiliyoruz. Onlar Avrupa zihniyetli insanlar tarafından yönetiliyor.

Geçmişte, Fatih Sultan Mehmet, 2. Mahmut ve Atatürk gibi ilerici ve modern liderlerimiz oldu. Simdi ise bir rabiacı bizim başımızda...

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Tunuslular hocam, döner eti hazırlamada lider onlar. Helal yazdımı kaçacaksın, bil ki domuz. Birşey yazmıyorsa sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Tırcı ali can abimiz var takip etmiyor musunuz?

Youtube Kanalı:https://www.youtube.com/user/alex745alejandro/videos

En son satmıştı sanırım arabayı ali can abim :) videoları on numaradır şöförlüğü ise kalite kalite..

• Ya yemişim Almanya sını avrupasını.. gerçekten sıktı bu kıyaslama..adamlarda istikrar var, sanayi gelişmiş, gsmh aşmış, olacak tabii ki böyle fark.

Almanya nın kaç tane dış düşmanı var, kaç tane darbe oldu? 40 yıldır terör örgütleri ile uğraşıyor mu? Kaç tane suikast oldu?

Bunları da kıyaslayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 24 Haziran 2017; 18:37:52 >
  • sandstorm77 kullanıcısına yanıt
    Ben kafami bilmedigim konulara yorarim. Siemenste muhendis olan arkadasim var, aylik 5000 euro civari brut maasi var. Sen kafani yor bakalim, cikabilcek misin isin icinden.
  • sürünmeye devam
  • Almanlardan 1 farkiniz var oda onlarda hain çikmiyor sizde dolu

• avrupada kedine ait is yerin olursa rahat alirsin boyle arabalari 150 euro ya bi rulo doner aliyor 20 musteriden zaten cikariyor o parayi gerisi kar mekan birde onunsa tamam 100 gr doner koyuyorlar 200 gr salata 6 euro durum
  • Sen bide bunu bizim cahil millete anlat . Ama anlamazlar çünki içtikleri suda klor var biz şu içmediğimiz için daha zekiyiz farkındayız olup bitenlerin

• emrecanbabaa E kullanıcısına yanıt
    Net maaş nekadar??

• Styric kullanıcısına yanıt
    Türkiyede doğdum büyüdüm,ailemde orda yasıyor..2 defada kendim araç sahibi oldum Türkiye de..Neyin ne olduğunu biliyorum..2009 520d aracıma kasko sigorta dahil 2 sene önce 2750 ödemiştik..Burda 2007 535d aracıma sadece zorunlu sigortaya senelik 2600 euro yaklasık 10 bin TL ödedim..Burda arabayı yürütmek mesele..10 bin euro ya bmw alıcağına adamlar vw,renault,opel niye alıyor burda? Aynı paraya Mercedes BMW ye binebilirdi..Çünkü sorun yürütmede..Türkiye de elbette cok kolay değil ama bu kadar ağır değil..Zaten servis konusuna girmiycem gecen ay sadece sogutma suyu pompası arızasından dolayı 1100 euro bakım masrafım tuttu..TR 800-1000 TL arasına yaptırırdım..

Kısaca burda yürütme şartları Türkiye ye oranla daha zor ancak sahip olmak cok daha kolay..Hee tabikide totalde hesaplarsak herseye rağmen daha ucuz burda..Ee adamlar üretiyo,bi zahmet olsun o da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naltay23 -- 24 Haziran 2017; 18:53:54 >
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Garanti çok gurbetciye denk geliyorsun sen bursa onlarin favori sehirlerinden luks ev aliyorlar ordan arabari goruyorsun hafif kiskançlik oluuordur

• donerin basindaki kisi mekanin sahibi soyle soyleyim adam koselik bildigin ankarada konyada almadik daire birakmadi koselik oldugu mekan 5 masalik bi mekandi sonra yeni mekana gecti ama dedigim gibi adam koselik burasi almanya degil konya kulu eger tutturursan her yerde koselik olursun kusura bakma bu adam gunde 450 kiloluk doner basar sabah 10 da felan acar mekani aksam 3 de gitti doner bulamazsin bi gunde bi inek satiyor adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 24 Haziran 2017; 19:4:7 >

• almanya ya ozenen kisiler saniyorlarki o arabalar evler oturduklari yerde oluyor adamlar nasil calisiyor bi gorseniz ah bu adamlar buralara gelmek icin ne isler yapmislardir varya tuvalet temizlemekten tut akliniza ne geliyorsa yapiyor gurbetciler tuvalet temizlermisiniz siz
  • Almanya'da bulundum. Çoğu Türk oranın keyfini sürüp kazancını katlamış burada yaşayanlara da azla yetinmeyi tavsiye edip Türkiye'de durumun kötü olduğundan yakınanlara terörist ve anarşist yaftası vuran tipler.

Atatürk'e ve milli mücadeleyi yürütenlere de 7/24 küfür ve hakareti ağızlarından eksik etmiyorlar.

Bu heriflerin verdiği 1,5 milyon oy yüzünden başkanlık sistemine geçeceğiz. Kendileri gavur ve düşman olarak tanımladığı Almanya'nın nimetlerinden kaypakça faydalanırken size de burda 3'ün 1ini almak düşüyor.
  • Allah sizi inandirsin belcikada yasiyorum sadece turkiyede 1 aylik izin yapmak icin bankadan 20-30 bin euro kredi cekip araba alip izinden dondukten sonra arabayi satan kisiler var 1 aylik haava icin borca giriyorlar faizleri onlara giriyor arabayi alirsin ama onun vergisinin altindan kalkamazsin hayvan gibi motor arabada nasil altindan kalkacaksinki onun araba almak bisi degil avrupada 2 aylik maasinla turkiyede 70-80 bin tl degerin olan bi arabayi burda 2 - 3 ay calisip alirsin parami araba burda
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.