Şimdi Ara

Almanya vizeyi reddetti, ne yapmalıyım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
10
Favori
84.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖzCaN_61

ARKADAŞLAR MERHABA BENİM VİZEM YETERLİ MADDİ HESABINIZ OLMADIĞI İÇİN REDDEDİLDİ

BEN 3,500 TL KREDİ KARTI LİMİTİMİ VE 2,500 TL NAKİT PARA HESABINI GÖSTERSEM NASIL SONUÇLANIR ACABA VE 8 OCAĞA KADAR SONUÇLANIRMI VEZNEDEKİ KIZA GÜVENDİK BİLETLERİ ŞİMDİDEN ALMIŞTIM PİÇ OLACAK GALİBA

direk red bu şekilde, zaten almanyadan o kadar vize almayın diyoruz, almanyadan bu şekilde vize alırsan adımı değiştiririm,
  • hella kullanıcısına yanıt
    İTİRAZ ETMEDEN ÖNCE ACENTAYA GİTTİM EN AZ 5000 TL DEDİLER BEN 5,500 TL ARTI 3,500 KREDİ KARTI BAKİYESİ ISPATLAYARAK İTİRAZ ETTİM BAKALIM DÖNÜŞ YAPARLAR MI YAPMAZLARSA İTALYA ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAĞIM
  • quote:

İTİRAZ ETMEDEN ÖNCE ACENTAYA GİTTİM EN AZ 5000 TL DEDİLER BEN 5,500 TL ARTI 3,500 KREDİ KARTI BAKİYESİ ISPATLAYARAK İTİRAZ ETTİM BAKALIM DÖNÜŞ YAPARLAR MI YAPMAZLARSA İTALYA ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAĞIM

Hepsi tamdı bir tek para bakiyesini sonradan itiraz görünce yolladım sonuç bekliyorum bana Almanyadan istek gelmişti gene red görürsem almanyadan masraflarım karşılanacak yazısı isteyeceğm
     Almanya vizeyi reddetti, ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vergi levham olmasına rağmen okadar evrak hazır olmasına rağmen red gördüğüm seçeneğe bakın iş güç sahibiyiz red kararı geldi vizeye daha sonra o evrağıda hazırladım bakalım cevap ne olacak merak ediyorum

• quote:

Vergi levham olmasına rağmen okadar evrak hazır olmasına rağmen red gördüğüm seçeneğe bakın iş güç sahibiyiz red kararı geldi vizeye daha sonra o evrağıda hazırladım bakalım cevap ne olacak merak ediyorum

Bende benim yazıma senin fotona + / - Koydum ve hesabımda yazdım İTALYADAN davetiye gelcek ve basvurumu yapıcam yılbasının ilk haftası.
    Ve şuan hesabımda tam 15 Bin TL var ama hepsinii birden atmadın 2 günde bir 3 bin 4 bin attım 1 hafta snra çektim 5bin attım snra 3 bin çektim 2 bin attım hep bu şekilde bir hareket gösterdim inş çıkıcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Derin1907

quote:

Vergi levham olmasına rağmen okadar evrak hazır olmasına rağmen red gördüğüm seçeneğe bakın iş güç sahibiyiz red kararı geldi vizeye daha sonra o evrağıda hazırladım bakalım cevap ne olacak merak ediyorum

Bende benim yazıma senin fotona + / - Koydum ve hesabımda yazdım İTALYADAN davetiye gelcek ve basvurumu yapıcam yılbasının ilk haftası.
    Ve şuan hesabımda tam 15 Bin TL var ama hepsinii birden atmadın 2 günde bir 3 bin 4 bin attım 1 hafta snra çektim 5bin attım snra 3 bin çektim 2 bin attım hep bu şekilde bir hareket gösterdim inş çıkıcak.

10.000 tl altı olmasın ve para yaklaşık 2 ay önce yatırılmış ve hesapta gözüksün adına kayıtlı tapu veya ruhsat varsa onlarıda unutma bunlar senin türkiyeye bağlılığını gösterir

• Iste eylul 30 dan beri aktif okarak donuyor para. Ne yazikki uzerime bisey yok ya aracim vardi sattim.. suan sadece sgk var vede hesabimda aktifbpara

• quote:

Iste eylul 30 dan beri aktif okarak donuyor para. Ne yazikki uzerime bisey yok ya aracim vardi sattim.. suan sadece sgk var vede hesabimda aktifbpara

Anladım senin sgk 3 aylıkmıydı eğer öyle ise iş zora gidiyo benide mülakata çağırdılar bakalım türkiyeye bağlılığını kanotlaman hatta geri geleceğine inandırman gerekiyo benim 2450 iş gün sgk var ben mülakata aldığın gidiş geliş biletlerimle gideceğim inşallah haftaya çarşamba sana detayını yazarım inşallah

• quote:

quote:

Iste eylul 30 dan beri aktif okarak donuyor para. Ne yazikki uzerime bisey yok ya aracim vardi sattim.. suan sadece sgk var vede hesabimda aktifbpara

Anladım senin sgk 3 aylıkmıydı eğer öyle ise iş zora gidiyo benide mülakata çağırdılar bakalım türkiyeye bağlılığını kanotlaman hatta geri geleceğine inandırman gerekiyo benim 2450 iş gün sgk var ben mülakata aldığın gidiş geliş biletlerimle gideceğim inşallah haftaya çarşamba sana detayını yazarım inşallah

Aynen son 3aylık valla iyi olur hocam ya haberini bekliyorumm...
    inş seninde çıkar şimdiden hyırlı olsun inş bi problem cıkmazz

• quote:

quote:

quote:

Aynen son 3aylık valla iyi olur hocam ya haberini bekliyorumm...
    inş seninde çıkar şimdiden hyırlı olsun inş bi problem cıkmazz

Sandığım kadar kolay çıkmadı bana 2012 yılındaki sgk giriş çıkışlarımı bile sordular bana soracakları soruları önceden hazırlamışlar gerçekten şevkim kaçtı tekrar değerlendirmeye aldılar yollarlarsa eğer gerçekten sürpriz olur senin işini düşünüyorum da benim yaptığımın karşısında çok zor bir ihtimal evin kiradına kadar soruyorlar

• passaportum bugun idataya ulaşmış msj gelmiş yarın alıcam bakalım...
    red mi onay mı verildi hiç bilgim yok ama cok merak ediyorum..
  • Ben red cvbı aldım bugün n yapmam lazım n olur yardımcı olurmusunuz

• Almanya ya multi 50 günlük vize aldım
  • Sırf insanları süründürdükleri için vize isteyen hiç bir ülkeye -özellikle Avrupa- gitmiyorum..
  • Yurt dışı uygulamaları bole kardeşim yapacağımızı yapmışım bizden öncekiler yurt dışına çıkarak suçu Konsoloslukların değil kendimize arayalim

• bende almanya vizesidem bugun red aldım sebeb geri gelmiyecekmişim gitmemim amacıda gezmek değildi sadece kayın pederimi hiç görmedim akcigre kanseri amaç dünya gözüyle gormekti
  • italya, ispanya, yunanistan evraklarınız tam ise asgari ücretli bile olsanız veriyor, tabi banka cüzdanında en az 5 tl gibi bir bakiye olmalı

almanya, hollanda, belçika, isviçre, avusturya, danimarka, norveç, isveç, finlandiya, bu ülkelerden vize için başvurmayın , başvurursanızda red yiyince ağlamayın,
  • quote:

Merhaba arkadaşım, Vizeyi alabildinmi acaba?
    Bende almanyadan vize almam gerekiyor, orada bi yakınımdan davetiye geldi.
    Bu listedeki evrakları tamamlayıp şahsi başvuruda bulunmayı düşünüyorum.
    Yönlendirme yapabilirsen sevinirim.

Yakın zamanda şahsi başvuru yapanlar varsa yorum atarsanız çok makbule geçecek, ilk defa yurt dışına çıkıcam çok tecrübesizim.
    SSK çalışanıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barahirr -- 2 Nisan 2014; 12:52:17 >

• cnkclk C kullanıcısına yanıt
    Kardesim kayin Pederinin hasta olduguna dair evraklari iste ziyaret amacini bu yonde belirt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hella kullanıcısına yanıt
    Arkadasimiz bi seyi atliyor baska Sengen ulkesindeki vizeyle direk almanyaya gelmeyin almazlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.