Şimdi Ara

Almanya'da pandemi nedeniyle kdv indirimi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
7.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ooo togg geliyor, ooo 15 temmuz masalı, ooo 300 milyar dağıttık, oooo ekonomi çok eyiiii. 👍

Fakir Almanya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde'de bindirim üstüne bindirim.

Kdv+ötv+trt payı+vergi+vergi+vergilerin vergisi+fırsatçı payı

• Bu iş böyle olmaz .kırbacı vericen ki halk silkelenip kendine gelsin .devlet yaşasın .

• Arkadaşlar vergi verecek paraları yok ondan düşürüyorlar fakir bunlar. Çok şükür bizde böyle bir durum yok 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 35 yaşındayım gençliğimizi heba ediyor ne umut var nede gelecek bu vergilerle ne araba alabiliyorum nede yatırım yapabiliyorum yüksek faizli yüzünden konut kredisi ödüyorum ne yapılandırma yapıyorlar nede açıklama sömür sömür sömür bitmedi biz orta direkler ezilmeye mahkum değiliz uyanınız eyy geçnlik

• Orası devlet ağa. Gerçek devlet

• şu sözü inan görmekden okumakdan bıktım her halk değil aptal cahil koyun dediniz koyduk diyen toplulugun fazla oldugu toplumlar böyle yönetilir yazın artık

• almanya ile kıyaslamak haksızlık beyler uganda ile falan kıyaslayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya'da ÖTV yok sanırım. Çok ayıp. Devlet nasıl para kazanıyor anlamadım..

• Almanya haberlerinden değerlendirmelerinden, birimlemelerden, karşılaştırmalardan gına geldi artık. Hem almancıları sevmezük, vatandaşlıktan çıksın isterük ama alman sevdamızdan da vazgeçmezük.

Almanya bizi kıskanıyor ya da kıskanmıyor boşverin bazı boş insanların söylediği ezberlediği sözleri.

Türkiye'de indirim gelmez hiç bir şeye gelsede fiyatları arttırır satıcılar. Aradaki faekı kapatırlar.

Ev banka mevzusunda bunu çok rahat gördük. Önce ülkedeki insanlar satıcılar, alıcılar ahlaklı olsun. Sonra hökümet, yönetici ahlaklı olsun. Unutmayın ki hakettiğiniz şekilde yönetilirsiniz.

Amacım kimseyi yermek değil. Dün twitter gündemi yine maç yine gs, öbür gün survivor burada şu an yama.

Kimsenin kdv ötv mtv derdi yok. Daha büyük dertleri var şu an.

Sörvayvıy, maçlar, yamalar daha önemli.

• Almanya'da pandemi nedeniyle kdv indirimi
  • Türkiyede ise halkı nasıl tırtıklayalım diye uğraşıyorlar otobüsler öğrenci 1.75 tl olmuştu şimdi 20 tl olmuş öğrenci indirimi yok sebebi ise corono... 20 tl lik kart almadan binemiyon otobüse nakit param bitti çarşıya çıkamıyorum para çekmeye düşünün 2020 türkiyesindeyiz... 2050 de ise artık yaşadığımız saat başına vergi öderiz...

• berline yerleşmek için ne yapmak gerekiyor ? vatandaşlık almadan oturabilen türkler varmış sınırsız. bilen bi yeşillendirsin Almanya'da pandemi nedeniyle kdv indirimi 

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Ülkeni beğenmiyorsan,çek git Almanya’ya kardeş,seni tutanmı var.

Alacağın aylık 1500 yuro
    700 kira
    200 enerji
    500 mutfak
    200 sigorta

Gördüğün gibi yetmiyor aylık,bu yüzden araba Almanya’da çok ucuz,benzin,tamirat,vergi ve sigortaları çok pahalı

Selam ve kelam ile

Alıntıları Göster

Bu arkadaş bence aktroll değil aktroll gibi davranıp ironi yapıyor trollerin aklı böyle olduğu için ti'ye alıyor başka açiklamasü yok Almanya'da pandemi nedeniyle kdv indirimi 

• Indirim olduktan sonra Lidl tüm etiketleri güncelledi bütün ürünlere indirim yansıdı. Ahlak bu olsa gerek.

• Koks34 kullanıcısına yanıt

ironi falan değil neyin ne olduğunu senden benden iyi biliyorlar.

bunlar genelde parti üyesi veya üye akrabası milyonerler. sosyal medyada özellikle twitterda geçilmiyor bunlardan. donsuz ama son model mersolu fransada yaşayan veledin biri daha dün jahoyla atışmış twitterdan. neymiş fransada faturalar 600€ falanmış türkiye daha ucuzmuş falan filan. jaho ben 30€ taksitle faturalar dahil iphone 6s almıştım diyor gidiyor alakasız birşey yazıyor üstüne.

amaç ne dersen asgari ücretle geçinen kemik kitlenin işe uyanmaması için herşeyin yapılması. başarılı oldukları gerçek acı ama gerçek

• Ulan pandemide maske fiyatları yükseldi Türkiye'de. Allah hepsinin belasını versin. Yabancıya yabancı. Sırf ırkımız aynı diye arkamdan bıçaklayanı asla desteklemem. İyi gün dostu olan tüm esnafların hızla batması ve azalarak bitmesi dileğiyle.

Ötv ve KDV ile...

• evet hocam gene almanya

• Üretince paran bol oluyor işte. Hayallerimizi gerçekleştiriyor Almanya.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.