Şimdi Ara

Almanca Öğrenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar almanca öğrenmeyi kaama koydum acaba iosta almanca öğrenimi ile uygulama varmı birde tavsiyeleriniz nelerdir ne yaparak hızlı bir şekilde konuşurum kurs şartmı öğrenmek için ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• almancayı tek başına öğrenmek zor olabilir Dursun Zengin - Her Yönüyle Modern Almanca
    F. Nurten Yıldız - Almanca Dilbilgisi A´dan Z´ye Pratik Başlangıç, Orta, Lise ve İleri Düzeydekiler
    Serpil Özkaynak - Başlangıçtan İleri Düzeye Almanca Dil Bilgisi gibi kitapları satın alabilirsin almanca şarkılar dinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihatkara38

Arkadaşlar almanca öğrenmeyi kaama koydum acaba iosta almanca öğrenimi ile uygulama varmı birde tavsiyeleriniz nelerdir ne yaparak hızlı bir şekilde konuşurum kurs şartmı öğrenmek için ?

İngilizce biliyorsan şuan için en ucuz ve en kapsamlı kaynak şu:
    http://www.germanpod101.com/
    Advanced seviyesine kadar Almanca öğrenebilirsin.
    Başarılar.
  • Malesef ingilizcem yok hocam sıfırdan başlamayı düşünüyorum ücretli dil kursuna göndermeyi düşünüyor ailem sizce kurs şartmı? Bu siteyi nasıl kullanıyoz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46115470E -- 22 Ağustos 2015; 22:52:05 >
  • quote:

Malesef ingilizcem yok hocam sıfırdan başlamayı düşünüyorum ücretli dil kursuna göndermeyi düşünüyor ailem sizce kurs şartmı? Bu siteyi nasıl kullanıyoz acaba

Kursta ilerleme sağlarsınız ama seviye ilerleme konusunda zorlanabilirsiniz.Bu sizin çalışma sürenize bağlı.
    Türkçe bir gramer kitabı alıp konulara çalıştıktan sonra internetten o konuyla ilgili alıştırmalar çözerseniz Almanca kısa cümleler okuyup anlamaya çalışırsanız pekala ilerleme kaydedersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

quote:

Malesef ingilizcem yok hocam sıfırdan başlamayı düşünüyorum ücretli dil kursuna göndermeyi düşünüyor ailem sizce kurs şartmı? Bu siteyi nasıl kullanıyoz acaba

Kursta ilerleme sağlarsınız ama seviye ilerleme konusunda zorlanabilirsiniz.Bu sizin çalışma sürenize bağlı.
    Türkçe bir gramer kitabı alıp konulara çalıştıktan sonra internetten o konuyla ilgili alıştırmalar çözerseniz Almanca kısa cümleler okuyup anlamaya çalışırsanız pekala ilerleme kaydedersiniz.

Hocam bildiğiniz türkçe gramer kitabı öneriniz varmı? bu arada kursa giderekmi daha iyi öğrenebiliriz yoksa şu 180 euroluk setimi ve bu 180 euroluk seti nasıl sipariş vercez?

• Fono'nun Almanca gramer kitabı var.Arkadaşım kullanıyor.Genelde Fono kullanıyorlar.Ama yine de kurstaki hocalara sorup öyle al.
    Rosetta 'yı ben Paypal ile almıştım.Bence siz Rosetta yerine Germanpod101 sitesi ile başlayın.Gramer ile bitirirsiniz bu işi.
  • quote:

Fono'nun Almanca gramer kitabı var.Arkadaşım kullanıyor.Genelde Fono kullanıyorlar.Ama yine de kurstaki hocalara sorup öyle al.
    Rosetta 'yı ben Paypal ile almıştım.Bence siz Rosetta yerine Germanpod101 sitesi ile başlayın.Gramer ile bitirirsiniz bu işi.

Dursun Zengin - Her Yönüyle Modern Almanca
    F. Nurten Yıldız - Almanca Dilbilgisi A´dan Z´ye Pratik Başlangıç, Orta, Lise ve İleri Düzeydekiler
    Serpil Özkaynak - Başlangıçtan İleri Düzeye Almanca Dil Bilgisi gibi kitapları satın alabilirsin

Kısa bir araştırma yaptım genellikle bu üç kitap öneriliyor hocam ama hangisi daa kapsamlı onu çözemedim | dediğiniz gibi 8 euroluk olanla başlıyım birde ya fononun grameri alıyım yada şu kitaplardan birini almanca öğrenmeye başlıyım sonra

• Ben Fono tavsiye ederken aslında tederrüde düştüm.O nedenle hocalarınıza sorun dedim.Birkaç sitede okumuştum.Kitapta bilgi yanlışlığı var diyorlardı.Yine de doğrusunu çalışanlar bilir.Almanca bilmediğim için gramer kitaplarını incelemedim.
  • quote:

Ben Fono tavsiye ederken aslında tederrüde düştüm.O nedenle hocalarınıza sorun dedim.Birkaç sitede okumuştum.Kitapta bilgi yanlışlığı var diyorlardı.Yine de doğrusunu çalışanlar bilir.Almanca bilmediğim için gramer kitaplarını incelemedim.

Hocam daha kursa gitmiyorum germainpod ve bir gramer kitap ile temel tanışma selamlaşma gibi şeyleri öğrenebilirmiyim daha sonrasında 180euroluk seti alırım yada kursa yazılırım ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46115470E -- 22 Ağustos 2015; 23:41:42 >
  • HER YÖNÜYLE MODERN ALMANCA kitabının pdf sini nereden bulabilirim.Örnek bi kaç sayfaya da baksam olur.

• Bulabilirseniz bende faydalanmak isterim.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz site tamamen ücretsiz mi yani eğer Duolingo gibi bir siteyse oraya başlamayı düşünüyorum.Bir de ben lise yıllarından Almanca'ya karşı çok ön yargım var ama bunu bir mühendis olarak kırmam gerek çünkü Almanca benim için önemli.

Şu an İngilizce neredeyse Advanced olarak biliyorum Almanca-ingilizce arasındaki benzerlikler nelerdir ve daha kolay öğrenmem için bir kaç bilginizi paylaşır mısınız? Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşım almancayı ne için öğrenmek istediğin, öğrenmen için en önemli soru oluyor. Eğer dili iyi şekilde kullanmak konuşmak iş hayatında kullanmak veya almanya da yaşamak için istiyorsan o zaman profesyonel bir yardım alman gerekmektedir. Hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama sana bir site vereyim orayı incele bir ara sorularını sor ona göre kendi yolunu çizersin.http://www.adanadeulcom.com/almanca-kursu
    Umarım işine yarar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.