Şimdi Ara

Allods Online TR [.:-Ana Konu-:.] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.640
Cevap
1
Favori
125.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Setunfayks

quote:

Orijinalden alıntı: ByNeron

Oyunu indirdim,kurdum ve oynadım.Türkçe seslendirmeler felan hoş olmuş, başlayınca ana görevleri yapmaya koyuldum, en sonunda iblis gibi birşey çıktı, elf perisi onu öldürdü.Bende orda mahsur kaldım, oyundan çıktım ve tekrar girdim, ancak görev yeniden başlatıldı.Bir bilgisi olan var mı bu konuda?

Ortadaki yerden ışınlanabileceğini tahmin edemedin mi yoksa ışınlanamadın mı

Işınlanamadım, bir tuşa felan basmak gerekti herhalde

edit: tamam hallettim, kanyalı savaşçı açtım, ittifak şeyindenim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByNeron -- 28 Mart 2011; 19:09:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLgaTe

Ya oyunun seslerinde sorun mu var oyunda müzik çalmıyor ?

Seslerde bir sorun yok ama bazen ses çok az geliyo yani müzik fln olmuyo ayak sesi geliyo sadece sonra tekrar baslıyo.
  • hangi ırktan oldunuz bende indiriyorum şimdicik
  • ittifak şeysindeniz oraya gel fena oyun değil, pvp sistemide güzelse tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-GaaRa

quote:

Seslerde bir sorun yok ama bazen ses çok az geliyo yani müzik fln olmuyo ayak sesi geliyo sadece sonra tekrar baslıyo.

Bu oyunun seslerinde problem olduğunu göstermez mi
  • nickim AccUssEd guild varsa alın lütfen
  • arkadaslar torret olarak indirebilen varmı
  • oyun fena değil de oto attack yapmama çok kötü olmuş
    Edit:Oyunu beğenmedim 15 dk dayanabildim bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 28 Mart 2011; 23:51:12 >
  • İttifak'ta toplanıyoruz beyler.Oyun çok güzel.
    Nick: Mugiwara
  • Oyundaki seslendirmeler ilgimi çekti desem iyi olur bir acayip geliyor kontrol sorunu yok oyunda.Ayrıca statları okadar ayırmışlar ki hangisine vericemizi bilmiyoruz tam olarak denemek lazım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D-GaaRa

quote:

Bu oyunun seslerinde problem olduğunu göstermez mi

Demek îstedîgîm belîrlî maplere mûzîk koymamiş olabîlîrler hocam bunuda sormak lazim yonetîcîlere :)

Bu arada statlari okuyarak dagitabilirsiniz cokda zor birsey degil. Zaten oyunda statlari herkes kendi yapilandirmasina gore yapip sonra karaktere gore item alarak dengeliyor bîldîgîm kadariyla. Oyun gîtgîde kalabalîklasmaya basladi. Ama sunu unutmayin bir guilde girmeye gayret gosterin grupla oynamassaniz bir sure sonra bayiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easx -- 29 Mart 2011; 3:47:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuz 10

İttifak'ta toplanıyoruz beyler.Oyun çok güzel.
    Nick: Mugiwara

Nick: Yachiru

Aynen, bir guild gerekiyor bize, DH'den biri kuramaz mı?
  • Ben de başladım oyuna. Melee Healer kasıyorum şu anda. Gerçi sınavlar nedeniyle pek açık olamam ama pm atarsanız nick:Holyknight
  • oyun güzel ama savaşçı karakterde nedenini bilmiyorum ama skillin istediği özellikler olmasına rağmen arasıra vuruyor . anlamadım gitti
  • oyun dolmaya başladı baya heryerde birine rastlıyorum artık Fakat halen hiç biyerde reklamları yok şöyle büyük sitelere reklam verseler süper olacak ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolumeOn

oyun güzel ama savaşçı karakterde nedenini bilmiyorum ama skillin istediği özellikler olmasına rağmen arasıra vuruyor . anlamadım gitti

Evet skilin yanında anında yazıyor fakat bazen vuruyo vurmuyo orasını bende çözemedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VolumeOn

oyun güzel ama savaşçı karakterde nedenini bilmiyorum ama skillin istediği özellikler olmasına rağmen arasıra vuruyor . anlamadım gitti

Evet skilin yanında anında yazıyor fakat bazen vuruyo vurmuyo orasını bende çözemedim

Skill e dikkat ettiniz mi belki önce başka bir skill istiyordur. Savaşçı hiç kasmadım ama paladin de o vardı.
  • Ben de indiriyorum. MMORPG aşkım geldi yine, bakalım.
  • full sürüm'e geçince oyun daha iyi olacak dimi beyler?
  • Oyun full sürüme geçtiğinde tabiki daha iyi olacak.
    Ayrıca imparatorluk Freedom guildindeyim 10 Level civarı ve oyunu bılmese bıle oyuncu olan mumkunse 18+ arkadaslar Cognac yada Gaara pm atabılırler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.