Şimdi Ara

Allods Online EU -- OPEN BETA Başladı! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.099
Cevap
1
Favori
122.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirdim scout açtımki scout class ı rezalet

onun dışınca necromencer denedim pek zevk alamadım güzel olmamış bence
  • Ben de şimdi pala ve warrior denicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerow009

Geçen gün league char açtım meraktan mekanları falan nasıl diye işde ilk baştaki görevi falan bitirdim şehre bi ışınlandım bune böyle masal diyarı gibi hiç hoşuma gitmedi direk empire charıma girip şehrin pis sokaklarında 2 tur atıp kendime geldim.
    Bu arada cb karakterleri silinecekmiş bu yüzden paladin kasmayı düşünüyorum.

Nedense bende Empire tarafına ve haritalarına hiç ısınamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrPesimist

quote:

Geçen gün league char açtım meraktan mekanları falan nasıl diye işde ilk baştaki görevi falan bitirdim şehre bi ışınlandım bune böyle masal diyarı gibi hiç hoşuma gitmedi direk empire charıma girip şehrin pis sokaklarında 2 tur atıp kendime geldim.

sanırım sen kanalizasyondan yukarı cıkmadın yukarısı şehir hoşuma giden bi havası var
    bende ob de açacagım karakteri belirledim psi bilmem nesinden açacağım empire den..
    bir iki karakter kaldı denemediğim deniyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eayn -- 14 Kasım 2009; 23:27:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MJforever

quote:

Orijinalden alıntı: MrPesimist

quote:

sanırım sen kanalizasyondan yukarı cıkmadın yukarısı şehir hoşuma giden bi havası var
    bende ob de açacagım karakteri belirledim psi bilmem nesinden açacağım empire den..
    bir iki karakter kaldı denemediğim deniyeyim

Tutorial bölümünden sonraki haritayı görür görmez kapattım.Zaten tiplerinide sevmiyorum Empire tarafındakilerin.

• Oyunda en beğendiğim char scout oldu. Çok hızlı atması avantaj critiği de çoğaltınca iyi kasılıyor. Paladini deniyorum ob için scouttan vazgeçmem gibi ama bakalım paladin fikrimi değiştirebilecek mi. Eu clientini de indirdim hali hazırda bekliyor.
  • eu ne zaman ob ye geçecek odamı 24 te o.O
  • Scout a alıştığım için paladin biraz garip geldi yarın bakıcam...
  • İmperialin yeri daha güzel geldi bana :) İmperial Paladin kasıyorum ByAlfaTR

Paladin de bi spell açtım potumu yaptım ama kullanamıyorum anlamadım
    Bir de Second Goblin encampmet görevini yapamadım gezdim oraları hiç bir y erde yok bug mu anlamadım yapabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 15 Kasım 2009; 11:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

İmperialin yeri daha güzel geldi bana :) İmperial Paladin kasıyorum ByAlfaTR

Paladin de bi spell açtım potumu yaptım ama kullanamıyorum anlamadım
    Bir de Second Goblin encampmet görevini yapamadım gezdim oraları hiç bir y erde yok bug mu anlamadım yapabilen var mı?

O görevi bende yapamadım söylediği yere gidiyorum ama tık yok . Bu arada Deniz senle bi char değişimi yapalım bi ara mage var bende denersin bende senin scoutu denerim Paladini de kas onu da deneyeyim

• böyle 2-3 görev var yapamadığım (amblemli ve plig... bilmem ne ::D )
  • second bilmem nesini yapmıştım ben haritada gösterilenin yan tarafı yani kapı var orada o kapının 2 tarafında o şeylerden var biri first biri second xD
  • Paladin 6 lvl oldu hiç alışamadım, scout a devam edicem scout a empire gelin hertürlü canavar kesme görevine yardım edeyim manhunt olur darklord olur.
  • ben bütün magical classlara alıştım favorim psi vs olan xD mage de cok güzel melee karakterleri begenmedim scout basit geldi xD
  • Nickler ne? ByAlfaTR pm atın....
  • Skadi benimki....
  • Aynen bazı görevler yapılamıyor sanırım...
  • ya level sınırının 10 olduguna eminmisiniz 16 lvl adam gördümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJforever

ya level sınırının 10 olduguna eminmisiniz 16 lvl adam gördümde

16 mı oha Ben en fazla 11 gördüm .
  • ben 12 gördüm :D sınır yok demek ki ....
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.