Şimdi Ara

Allods Online EU -- OPEN BETA Başladı! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
1
Favori
122.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sormayı unuttum düzenleme de yapamıyorum mesajda cezamdan dolayı, eskilerden bir görev kaldı iki tane goblin enchanment istiyor ilkini buldum ikincisi çıkmıyor yapabilen var mı? Bir de Prohibited Literature adlı görevde 3 şey istiyor ve custom chieflerden düşer diyor sanırım ama ben hiç şef görmedim yapabilen var mı?
  • Oyunda bana pm at PureKerow
  • Pm attım eklersin friende.. Cursed Warriorlara falan geldim of reskill yaptı amcalar ya defance çok az gerçi warriorlar bile ölüyordu önümde
  • pf şu league midir nedir orda şu 3 cüceden başka kimse psi bilmem nesinden olamıyormu
  • arkadaşlar bu raid olayı black lordu kesmekmi yoksa başka bişimi var başka bisi varsa nası girebilirim lvl 8 im
  • quote:

Orijinalden alıntı: LORDFURKAN

oyunun ilk bölümleri cidden sürükleyiciydi yani ama gemiden çıkar çıkmaz bi buhran bi bunalım sardı 4 ten 5 olamadan sıkıldım ve güle güle dedim her ne kdr wowun kopyası olsada gene yanına yaklaşamamışlar (ilk bölge gayet iyiydi ilerdede böle tarz görevler varsa bilemicem)

Furkan lwl kasmak çok bayıyo ama ob de bu kadar zor olucağını sanmıyorum . Birkaç raid girersen oyundaki eğlenceyi görüceksin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

quote:

Orijinalden alıntı: LORDFURKAN

oyunun ilk bölümleri cidden sürükleyiciydi yani ama gemiden çıkar çıkmaz bi buhran bi bunalım sardı 4 ten 5 olamadan sıkıldım ve güle güle dedim her ne kdr wowun kopyası olsada gene yanına yaklaşamamışlar (ilk bölge gayet iyiydi ilerdede böle tarz görevler varsa bilemicem)

Furkan lwl kasmak çok bayıyo ama ob de bu kadar zor olucağını sanmıyorum . Birkaç raid girersen oyundaki eğlenceyi görüceksin .

hmm bi 10 olalım ozaman :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJforever

pf şu league midir nedir orda şu 3 cüceden başka kimse psi bilmem nesinden olamıyormu

Aynen benimde şu anda en büyük sorunum o.League'de sadece cüceler Psichionist(Yazılışını bilmiyorum.) olabiliyor.Diğer tarafda bana göre bi ırk yok zaten.Olsa da haritaları çok çirkin geldi bana hiç sevmedim.Cüce Psichionist'le 7 level oldum fakat çok ölüyor yahu.Magicial karakterlerin hepsi öyle sanırım.Çok kolay ölüyorlar.Defansları çok az.Ama ataklarıda Fiziksel karakterlere göre oldukca fazla.Ne kasacağımı çözemedim bir türlü.

• oynayanlar us mu oynuor eu mı sanırım ben us de oynuyorum xD herneyse us oynayan varsa ırkları nelerdir nicklerinide söylerlerse fena olmaz xD

edit:şahsen ben magic karakterlerde hiç zorlanmıyorum bi tek afk oldugumda mage karakteri ile ölmüştüm 8 lvl de okadar diğer yandan zorlanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eayn -- 14 Kasım 2009; 19:16:06 >
  • quote:

oynayanlar us mu oynuor eu mı sanırım ben us de oynuyorum xD herneyse us oynayan varsa ırkları nelerdir nicklerinide söylerlerse fena olmaz xD

edit:şahsen ben magic karakterlerde hiç zorlanmıyorum bi tek afk oldugumda mage karakteri ile ölmüştüm 8 lvl de okadar diğer yandan zorlanmıyorum

Bende US'de oynuyorum.Sabit bir nickim yok karakterleri deneyip duruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPesimist

quote:

oynayanlar us mu oynuor eu mı sanırım ben us de oynuyorum xD herneyse us oynayan varsa ırkları nelerdir nicklerinide söylerlerse fena olmaz xD

Bende US'de oynuyorum.Sabit bir nickim yok karakterleri deneyip duruyorum.

bende denemekten sıkıldım bir karakter kasıyorum işte xD

• CB için lvl sınırı 10 lvl diyorlardı ama 11 lvl adam gördüm 9 lvl olucam 1 sağate.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerow009

CB için lvl sınırı 10 lvl diyorlardı ama 11 lvl adam gördüm 9 lvl olucam 1 sağate.

ayrıca ilk mesajlardada 17 lvl olanın nickleri korunacak vs şeyler yazıyor ilginç bende merak ettim bilgilendirirsin

ilgilenenlere xD nickim Anaqua league tarafındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eayn -- 14 Kasım 2009; 20:25:31 >
  • Orc Scout' uma bir deri ceket buldum deli karizma duruyor ya Scout' un da defansı düşük geldi bana ama henüz bir şey belli olmaz kasmaya devam bakalım
  • Bnde kasıordum Orc Paladin fakat CB de kasmak pek anlamlı gelmedi oyunu az cok biliorm zaten rus serverinda oynamıstım...OB Olunca yeniden oynamaya baslayacagım EU versionunu o zamana kadar RoM akar
  • CB deki karakterler silinmeyecek herhalde.
    9lvl oldum
  • Bugün 2 tane Türk gördüm sa yazıyorum takmıyorlar :D | ByAlfA
  • neyse sonunda kararımı verdim şu empi bilmem ne tarafına geçicem bu 3 cüce ile yapamayacağım
  • Ben sanırım Warrior oynayacağım.
  • Geçen gün league char açtım meraktan mekanları falan nasıl diye işde ilk baştaki görevi falan bitirdim şehre bi ışınlandım bune böyle masal diyarı gibi hiç hoşuma gitmedi direk empire charıma girip şehrin pis sokaklarında 2 tur atıp kendime geldim.
    Bu arada cb karakterleri silinecekmiş bu yüzden paladin kasmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerow -- 14 Kasım 2009; 22:56:13 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.