Şimdi Ara

ALLianCE Guildimize online,20+yaş,Duckroad sw(ayrıntılar içerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.droad.net Açılış tarihi: 13/11/2015

Arkadaşlar server baya güzel,türk az ama türk düşmanı çok.
    Hedefimiz birlik ve beraberlik altında yabancılara Türkün gücünü göstermek..

ts3 yada skype kullanan,Küfürsüz ortam,20+ yaş. paylaşmayı yardımlaşmayı seven, oyunu ortam için oynayan tüm arkadaşları bekleris.

Oyun içi irtibat pm: Victorya,WoooP,BABACONDA (tüm ALLianCE guildine pm atabilirisiniz.)

Teamspeak oda adresi: ts.droad.net

• güncel
  • Hâlâ bu zihniyete sahip insanlar var demek bu oyunda. Haydi gösterin bakalım gücünüzü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Hâlâ bu zihniyete sahip insanlar var demek bu oyunda. Haydi gösterin bakalım gücünüzü.

Senin zihniyetin ne? türk swsi oynayıp halen daha kürt -türk atışması? pkk mkk konuşmalarımı_? :d
  • Ben iSRO oynuyorum. Onlarca yüksek level char'ım var. Hiçbirinin nick'i Türkçe değil. Türkiye'den oynayanlarla bile İngilizce konuşuyorum.

Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Bu oyunda seviyeyi düşüren iki toplum var; Mısır ve Türkiye. Hatta üzülerek söylemeliyim ki, Mısırlı o beğenmediğiniz Araplar bile bizden önde sayılabilir.

Önüne gelene küfür eden bizimkiler, taxi yapıp gold'u aldıktan sonra partiden atan bizimkiler, item satarken dolandırıcılık yapan bizimkiler... Daha sayayım mı?*

Kaleyi alacaklarmış da Türk'ün gücünü göstereceklermiş. Nick'leri; "BeNi7BiTiRDi" ve buna benzer türevleri. Yani Türkçeyi katletmekten başka bir işe yaramamalarına rağmen; Türkçülük taslayan seviyesiz kitleden başka bir şey değiller.

Kimsenin Türk düşmanı olduğu yok. Bu saydığım ergence hareketler yüzünden insanlar sevimsiz buluyorlar o kadar.

*Genelleme yapmak istemem, ancak istisnalar kaideyi bozmaz.

• ''Kimsenin Türk düşmanı olduğu yok. Bu saydığım ergence hareketler yüzünden insanlar sevimsiz buluyorlar o kadar.''

Bu lafına şuan sadece gülüyorum.Kale savaşında ard arda defalarca DC yiyen sadece Türk oyunculardır ki ben Türkiye'de bile yaşamadığım halde yedim..Çünkü 2defa üst üste kaleyi almamızı istemedi Almanlar..

Neyse lafı uzatmayacağım ilgili guildin masterı benim ve guild içindeki kuralları ben koyuyorum.Hala aynı düşüncede olan var mı diye bana soruyorsan evet var benim?
  • Konuya boş boş yazacak arkadaşlar düşüncelerini kendilerine saklasınlar lütfen..Kimsenin ukala tavırlarına ve tavsiyelerine ihtiyacımız asla yok.Guildeki yaş ortalaması zaten +20 güven vermeyen kimseyide almıyoruz...

Yine serverda hep ilkler bizde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazretidentist -- 4 Aralık 2015; 23:01:58 >

• Burdan size çok oyuncu çıkmaz gibi kolay gelsin ama

• Doğrudur. Sizin milliyetçi-ırkçı düşüncelerinizin Alman versiyonları sizlere DC veriyor olabilir. Sizler Türkçü, onlar Almancı. Sizin yaptığınız doğruyken, onların yaptıklarının yanlış olduğunu söylemeniz çelişkili bir durum.

Düşüncelerinize bir şey dediğim yok zaten. Umurumda da değil açıkçası. Yalnızca böyle düşüncelerin bu oyunda hâlâ olduğunu görmek şaşırttı beni. Hepsi bu kadar. Farklı anlamlar yüklemenize gerek yok.

Akıl yaşta değildir bu arada. 20+ diyorsun. Ben sana iSRO'dan 30+, seviyesiz insanlar söyleyebilirim.

• ne isroymuş be :D elite kesim oldugunuzu belli etme çabanız. private swde alman türk kapışmalarının yanında ne?

Resmen diosunki bak ben isro oynuorum para basarım oyun oynarım siz privatelerde sürünün.

Konu seni ilgilendirmiosa git isronu oyna.madem elitsiniz gelmeyin kardeşim privatelere. zaten charları bota koymaktan pwp event falanda bilmessiniz siz.

Burası bi guilde oyuncu arama forumu,lütfen egonuzu ego forumlarında tatmin edin...
  • Ne güldüm be!

Konuyu nerelere çektiniz öyle. Ben hiç yazmamayım, ne de olsa yazdıklarımı anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz.

Silkroad forumuna iyi bakın, burada benim kadar iSRO'yu kötüleyen yoktur. Oyuna 5 kuruş verdiğim de yoktur. Sizler gibi kendimi beğenmişliğim de yoktur.

Haydi size iyi private'lar, iyi vatan kurtarmalar.

• "iSRO'da 30+ seviyesiz insanlar sayabilirim." diyorum; "He, siz iSRO oynuyorsunuz, elite'siniz." diyor. Türkçe bilmeyen Türkçüler sizi.

• yaw tmm he ok. zırt çırt pırt.kötüledigin oyunu oyna 30 + larla .. privatede 40+larda war. daha ileri gidersen huzur evinde isro tanıtımlarına başlayacam.
  • Dediğin gibi, yalnızca bot'a bırakıyorum. Benimkisi alışkanlık, oynamak değil.

• SixSixSix buranın yetkili kişisi gibi birşey ve de tek isro oynayan kişi.Yorumlarını baktığınızda hic kimseyi ezme çabası veya hava atma çabasına girmemiş ve hatta yardım etmiş biri kendisi.Yorumlarında da para yatırmayıp para kazandığını şu oyundan gram zevk almadığından bahsetmiştir.Kısaca iyi gün oyuncusu deil kötü gün oyuncusu diyelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LightBloom -- 5 Aralık 2015; 16:32:18 >
  • LightBloom L kullanıcısına yanıt
    Hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederim.

• LightBloom L kullanıcısına yanıt
    ok tmm hadi şmdi isroya yeter konu kirlettiginiz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: LightBloom

SixSixSix buranın yetkili kişisi gibi birşey ve de tek isro oynayan kişi.Yorumlarını baktığınızda hic kimseyi ezme çabası veya hava atma çabasına girmemiş ve hatta yardım etmiş biri kendisi.Yorumlarında da para yatırmayıp para kazandığını şu oyundan gram zevk almadığından bahsetmiştir.Kısaca iyi gün oyuncusu deil kötü gün oyuncusu diyelim :)

SixSixSix'in bu bölüme attığı mesajları merakla okuyan biriydim açıkcası yukarıda attığı mesajlar ve tutumu hiç hoşuma gitmedi.Öyle birinden böyle yorumlar hiç beklemiyordum..
  • Bu oyun Türkiye ve Mısırda çok popüler olduğundan bu ülkelerden oyunla buluşan çok farklı yaş ve yaşam tarzına sahip insan bulunuyor. Bu farklı insanlar içinde tabi ki kötü huylu insan çıkma oranı diğer ülkelere göre daha yüksek, Türk mısır düşmanlığının doğma sebebi bu. Bu sebepten Türklugumuzden de utanacak değiliz, herkes istediği şekilde ve düşünceyle oyunu oynayabilir
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Bu oyun Türkiye ve Mısırda çok popüler olduğundan bu ülkelerden oyunla buluşan çok farklı yaş ve yaşam tarzına sahip insan bulunuyor. Bu farklı insanlar içinde tabi ki kötü huylu insan çıkma oranı diğer ülkelere göre daha yüksek, Türk mısır düşmanlığının doğma sebebi bu. Bu sebepten Türklugumuzden de utanacak değiliz, herkes istediği şekilde ve düşünceyle oyunu oynayabilir
    .

Profil resimleriniz, imzalarınız, her şeyiniz ortada. Sizlerle konuşulacak bir şey yok. Uzatmamak için yazmıyordum, mecbur kaldım.

Kendi server'ımdan bahsedeyim. Yüksek meblağlı item satışlarında arabulucu insanlar olur. Satıcı A kişisi, alıcı B kişisi, arabulucu da C kişisi. A kişisi item'i verir C kişisine, B kişisi gold'u verir C kişisine. Sonra da C kişisi gold'u A kişisine, item'i B kişisine verir. Yani C kişisinde dünyanın gold'u ve para eden item bulunur. Bizim server'da güvenilir C kişilerden 1 tane bile Türkiye'den oyuncu yok. Birkaç güvenilir oyuncu sayayım Oceanus'tan. Asterius (Ukrayna), _yasmen_00 (Mısır), _Raider (Almanya)...

Türk düşmanı değilim, "Türklükten utanın." da demiyorum, bu anlamları nereden çıkarttığınızı da bilmiyorum. Ben "Türkler" bile demiyorum, "Türkiye'den oynayanlar" diyorum.

Bir insanın yorumları ancak bu kadar çarpıtılır.

Ben Türk düşmanı olsam, Türkçeye bu kadar değer verip, imlaya bu kadar dikkat etmezdim.

Yıllar evvel kale savaşlarına siyaset karıştırılırdı, bunu bu konuda da görünce, "Hâlâ bu düşüncede oyuncular kaldı mı?" dedim; demez olaydım.

Yazık. Gerçekten yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 6 Aralık 2015; 11:16:02 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.