Şimdi Ara

*ALLCALL AWATCH GT 4G*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Face Unlock
    Mükemmel bir saat , rakibi, hatta eşi diyebileceğimiz KOSPET Prime ile yapılan karşılaştırma videosunda , ALLCALL GT nin daha hızlı olduğunu yapılan test gösterdi, daha yeni yazılım ve donanımı var...İşçilik olarak çok kaliteli buldum, iyi seyirler dilerim.

Yüz Tanıma ,1260mAh Büyük Batarya

Özellikleri:
    1. 3GB + 32GB Büyük Bellek
    2. 4G LTE Küresel Bantları
    3. 2.0MP + 8.0MP Çift Kamera
    4. 1.6 inç IPS Tam Yuvarlak Ekran
    5. IP67 Su Geçirmez
    6. Çıkarılabilir Askı
    7. Saatinizi Rahatça Değiştirin
    8. Küresel Konumlama Sistemi / GLONASS Global Konumlandırma Sistemi
    9.9 Spor Modları
    10. Küresel dilleri destekleyin (örneğin Türkçe, İbranice, Lehçe)
    model GT
    Bluetooth Versiyon BT 4.0
    İşlemci MTK 6739 Quoad Çekirdek 1.25 GHz
    İşletim sistemi Android 7.1
    Uyumlu sistemler Android / iOS
    Uyumlu işletim sistemi Android 4.4 veya üstü, iOS 9.0 veya üstü
    Çalışma modu OGS Kapasitif Tam Dokunmatik Ekran
    Küresel Konumlama Sistemi Küresel Konumlama Sistemi / GLONASS / A-Küresel Konumlama Sistemi
    Kablosuz internet 802.11 b/g/n
    Kamera 2.0MP Ön Kamera + + 8.0MP Side Kamera
    Uygulama ismi Gözcü 2
    Uygulama Dili İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça,
    Japonca, Korece, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince
    Dil İngilizce (ABD), İngilizce (İngiltere), Almanca (Deutsch), Fransızca, İspanyolca (español), Portekizce (Portugues), İtalyanca (İtalyanca), Rusça (Русский язbK), HintçeArabik, Ukraynaca, Çekçe, Danca (Dansk), Macarca, Hollandaca, Norveççe, Lehçe (Polski), Romence (limba romana), Türkçe (Türkçe), YunancaThe kazak, Sırpça, Farsça (Fársi), Korece, Japonca, Endonezya (Republik Endonezya), Malezya, Filipinler (Tagalog), Vietnam , Bangladeş (Gónöprójatóntri Bangladesh), Tayland, Laos, Kamboçya, Çince (basitleştirilmiş), Çince (geleneksel) vb.
    Teknik parametreler
    Donanım VERİ DEPOSU: 3 GB
    ROM: 32 GB
    Ağ Frekansı FDD-LTE: B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B17 (700), B20 (800)
    TDD-LTEB38 (2600MHz), B39 (1900), B40 (2300), B41 (2500)
    TD-SCDMA: B34 + B39;
    / 2100/1900 WCDMA850
    GSM 850/900/1800/1900
    SIM kart Tekli SIM (Nano SIM)
    Görüntüle Boyutu: 1.6inch
    Tür: IPS TFT
    Çözüm: 400*400 piksel
    Sensör Kalp hızı monitörü, Yakınlık sensörü, Hızlanma ölçeği
    pil Akü Kapasitesi: 1260mAh
    Bekleme Süresi: 3-5days (kullanıma bağlı olarak)
    Şarj türü: şarj dock
    Özel özellikler
    Suya dayanıklılık IP67 Su geçirmez
    Yüz Tanıma Yüz Kilidi Aç Destek
    Telefon rehberi Destek
    Kalp Atış Hızı Monitör Destek
    Pedometre Destek
    Çağrı veya Mesaj Hatırlatma Destek
    Sesli arama Destek
    Hava Destek
    E-kitap Destek
    OTA Yükseltme Destek
    Google Oyun Destek
    Uyarı Tip Titreşim, Titreşim
    Diğer Haritalar, Görüntülü arama, Video, Ses, Resim, Çoklu spor modları, BT Müzik, BT Kamera, Alarm, Saat, Zamanlayıcı, Kronometre, Ses kaydedici, Hesap makinesi, Takvim, Ayar
    Görünüm ve Detaylar
    Kadran ve Askı Kutu Malzemesi: Seramik Çerçeveli Plastik Kasa
    Askı Malzemesi: Interchangeable SiliconeStraps
    Ebat ve ağırlık Ürün boyutu: yaklaşık 60.2 * 55 * 17.9mm
    Ürün ağırlığı: yaklaşık 84.5g
    [Yüz Kilidini] AllCall Awatch GT Yüz Tanıma Çift Çip Sistemi 3G + 32G Çift Kameralar 1260mAh Büyük Batarya 4G-LTE Seyretmek Telefon 1 x Tüm aramalar Awatch GT Akıllı Izle
    1 x Şarj Ünitesi
    1 x Veri Hattı
    1 x Tornavida
    1 x Kullanım Kılavuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 9 Mayıs 2020; 12:27:14 >

• ilerde yedek olarak alınabilir özellikleri iyi gibi ama dokunmatik hassasiyeti nasıldır acaba. gümrük koruması nedir bide bilen birisinden cevap bekliyorum, tahminim ufak bi ücretle gümrük ücretindem kurtuluyoruz galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 4 Nisan 2020; 22:32:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dokunmatik hassasiyet gayet iyi , videoda gümrük sigortasını gösterdim:)
    Tam performanslı test için önümüzdeki hafta devamlı kullanacağım..
    Tam performans videosu için görmek istediğiniz , merak ettiğiniz bir konu varsa memnuniyetle inceleme testlerine eklerim..
  • miki kullanıcısına yanıt
    valla bu videoyu bir hafta önce atsaydın alabilirdim. ama kayıt nasıl olacak bide o sorun sim kart için

• Telefon özelliğini kullanmam sanırım ,gerçi içindeki işlemcisi esneklik sağlıyor 👍bakalım oyun , film, youtube vs performansı nasıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    incelemeni bekliyorum bakalım ama uzın süre sonra dokunmatik hassasiyeti nasıl olacak bakalım.

• sizce neden kospet prime değil de allcal ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawice

sizce neden kospet prime değil de allcal ?
    04:30 dan itibaren izleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 6 Nisan 2020; 12:15:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

04:30 dan itibaren izleyebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Videoyu dün gece izledim videonın açıklamasında allcall için kospetin klonu diyor zaten. Viedoya gelecek olursak kospet sadece açılışta gecikiyor. Onun haricinde bir eksik yönünü bulamadım göremedim ben. Hatta izlemişseniz videoyu bu menüleri ayarları gezerken tam olarak 8:47 ye bakarsanız metrik girişlerinin olduğu eksra bir ayar yeri var onun haricindede 13:14 gösterdiği calculator app vardı ekstra. Bence kospet sanki biraz daha iyi gibi durdu tabi tamamen izlediğim üzerinden konuşuyorum.

• mawice kullanıcısına yanıt
    Geri bildirim için çok teşekkürler..Benim için hızlı açılması önem arz ediyor (hızlı açılsın diye pc lere dünyanın parasını verip ssd taktırıyorduk:)),büyük ihtimal firmware den kaynaklanıyordur.

İlk videodan sonra kurulum ve performans videosu olacaktı ancak 20dk dan aşağı sürmeyeceği için ikiye böleceğim ..

Yarın kurulum videosunu çekerim bir mani olmaz ise..

Performans testlerinde, video çekim , mail, oyun, youtube, tarayıcı, fotoğraf,ses, belki sim kart takarım arama yapabilirim, intagram vb. Sizin de saat ile ilgili videoda görmek istediğiniz hususlar olursa , memnuniyetle videoya eklerim..
    senin saat yüzünden kemdi saatimi letgoya koydum satarsam alacam bunu yada kospeti :)

ama adamın teki kospete gümrük sigortası yapmış ama vergi almışlar yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 7 Nisan 2020; 0:10:16 >
  • Gümrük sigortası varsa ,bangood bir hafta içinde geri ödüyor.. Hangisi daha ucuz ise onu alın..

Paylaştığım video da çok detaylı vergi iadesini anlatmış..Ben iki kez paramı aldım.

adama desek çok düşük bi fiyat yazın diye. mesela aliexpresste birisi satıcıya fiyatı düşük yazdırmak için bilezik diyede ürünün ne olduğunu yazmış. 20 tl gibi bi vergi ödemiş..

neyse elimdeki saati bi satayımda bakarız bi çaresine. ama su geçiriyorlar galiba kospette bile su geçirmiş kamera buğulanmış, saat açılıp kapanıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 7 Nisan 2020; 0:37:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

Geri bildirim için çok teşekkürler..Benim için hızlı açılması önem arz ediyor (hızlı açılsın diye pc lere dünyanın parasını verip ssd taktırıyorduk:)),büyük ihtimal firmware den kaynaklanıyordur.

İlk videodan sonra kurulum ve performans videosu olacaktı ancak 20dk dan aşağı sürmeyeceği için ikiye böleceğim ..

Yarın kurulum videosunu çekerim bir mani olmaz ise..

Performans testlerinde, video çekim , mail, oyun, youtube, tarayıcı, fotoğraf,ses, belki sim kart takarım arama yapabilirim, intagram vb. Sizin de saat ile ilgili videoda görmek istediğiniz hususlar olursa , memnuniyetle videoya eklerim..
    Muhakka ama ben şöyle düşünüyorum saati kaç kere kapatıp açacağım ki bana bir dezavantaj sağlasın. PC işin çok farklı bir boyutu şöyle ki pc yi kullanmadığınız her an kapalı tutuyorsunuz ve haliyle erken açılmasını istiyorsunuz. Ama saat veya telefon zaten 7-24 açık olan ürünler. Şarjları bitip kapanmadıkları sürece. Ben saat alacaksam neden kapatayım ki o yuzden bana kospet çok daha mantıklı geliyor tabi ama bakalım ilerleyen süreç neyi gösterecek keşke kospet olan bir kullanıcıda burda olsa bizi aydınlatsa

• Pil Akü Kapasitesi: 1260mAh

Bu kapasiteye 5 gün çok az değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Pil Akü Kapasitesi: 1260mAh

Bu kapasiteye 5 gün çok az değil mi?
    Bunu Telefon gibi düşünün , benim testimde şarjı 30 saat gitti ki, sim kart takmadım..
    halen bi inceleme videosu gelmedi

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    kospet daha cazip geldi aliexpresste 1014 tlye hem kordonda var.

• şimdi baktım fiyat 1130TL olmuş, önceki gün 995TL idi..Bangood avantajı, gümrük sigortası olmasıdır.

Edit: Fiyat BURADA 990 olmuş Nisan 15 e kadar indirim var ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 9 Nisan 2020; 16:59:46 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.