Şimdi Ara

*ALLCALL AWATCH GT 4G* (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the guardian14

halen bi inceleme videosu gelmedi
    Performans test videosu 10 gün sonra gelir, saati yeni yeni kullanmaya başladım, bu gün kurulum ve menüleri inceleme gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 9 Nisan 2020; 20:31:9 >
  • miki kullanıcısına yanıt
    marka marka telefonlarla inceleme yapabilirsen çok iyi olur. hermarkada bazı sorunlar olabiliyor, özellikle çin menşeili telefonlarda. benim galaxy active 2 de mesela xiaomi telefonlarda konum telefon dili türkçeyken bulamıyor. telefon dilini ingilizce yapınca bulunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 9 Nisan 2020; 23:41:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şu an tekrar 990 olmuş.

• Banggood dan sipariş verdim gümrük sigortası nakliye sigortası dahil 157.29$ aldım.
    Şimdi ayrıca gümrük vergisi ödeyecekmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 10 Nisan 2020; 10:55:21 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    ödersen banggood dan geri alabilirsin

• Teşekkürler.

Aslında şunu düşünüyordum.

[US$179.99 40% OFF][Yüz Tanıma] TICWRIS MAX 2.86 İnç HD Ekran Akıllı Saat 3G + 32G 4G-LTE 2880mAh Batarya Kapasite 8MP Kamera GPS Seyretmek Telefon Akıllı Saat & Kayışlar from Mobil Telefon ve Aksesuarları on banggood.comhttps://banggood.app.link/BvF8vyAFz5

Ama çok büyük olur düşüncesi ile allcall ı seçtim.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    allcall, kospetin yan sanayisi diyorlar :) sonuçta ikiside çin malı ama kalitesi nasıl bilemiyorum, bende heveslemdim ilerde almak istiyorum, daha yeni samsung galaxy active 2 aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 10 Nisan 2020; 19:59:4 >
  • Merhaba , elimde sadece iphone var , konum derken GPS mi? eğer gps ise kendi içinde var, telefona gerek duymuyor. Bu gün telefona bluetooth ile bağlıyken , telefon çaldı (saat de arama olduğunu bildirdi, arayanı isim ve no olarak gösterdi, saatten açıp konuşmak istedim , saatin aç tuşuna basınca, telefondan açtı ve saat ile görüşme mümkün olmadı.Bu arada bir takipçimin isteği üzerine araştırdım, ilgililer için; saat erişilebilirliği destekliyor.

Edit:Telefon uygulamasından saati inch ,veya metrik olarak da yarlıyabiliyorsunuz, soran arkadaşımız vardı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 11 Nisan 2020; 23:43:29 >
    saat üzerinden görüşemiyorsak büyük eksiklik bence. kospet denedinizmi, ondan almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 12 Nisan 2020; 1:5:58 >
  • quote:

saat üzerinden görüşemiyorsak büyük eksiklik bence. kospet denedinizmi, ondan almayı düşünüyorum
    Hayır denemedim ancak aynı fabrikanın aynı saatleri olduğundan gt yapmıyorsa, prime da yapmıyordur , diye düşünüyorum.
  • Merhaba all call gt veya kospet prime bu urunlerle ilgili merak ettigim sim kart takiliyken baska bir telefondan bagimsiz olarak kendisini tipki bir Android gibi kullanabiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutuzun

Merhaba all call gt veya kospet prime bu urunlerle ilgili merak ettigim sim kart takiliyken baska bir telefondan bagimsiz olarak kendisini tipki bir Android gibi kullanabiliyormuyuz
    Videoları izleyebilirsiniz, saatlerde 7,1,1 android sistemi var , tipik bir android telefon gibi kullanabilirsiniz.
    pubg falan iyiymiş, dışardan yükleyebiliyormusun. pubg yi nasıl yükledin, sim kart olmadan whatsapp mesaj, görüntülü görüşme denedinmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 9 Mayıs 2020; 16:15:16 >
  • quote:

pubg falan iyiymiş, dışardan yükleyebiliyormusun. pubg yi nasıl yükledin, sim kart olmadan whatsapp mesaj, görüntülü görüşme denedinmi
    pubg apkpure den , sim kart olmadan whatsapp çalışmıyor..
    bildirimler geliyormu peki, mesajlar, simkartı kaça kayıt etttirdin peki. imeimi attırdın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 9 Mayıs 2020; 17:54:28 >
  • quote:

bildirimler geliyormu peki, mesajlar, simkartı kaça kayıt etttirdin peki. imeimi attırdın
    Bildirimler geliyor, simkartı kaydettirmedim...imei atmadım..
    görüntülü aramayı nasul yaptınız, yurt dışındamı yaşıyorsunuz

• Türkiyede yaşıyorum , normal telefon aramasını görüntüsüz , diğerleri görüntülüdür , skype, discord, whatsapp
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.