Şimdi Ara

ALLAH Belanı Versin İxirplaystation (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
4
Favori
18.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
293 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dünyada hakkını arama diye birşey söyledim mi? Sözlerimi çarpıtmayın. Elbette hakkını arayacak gereklidir yerlere başvuracak. Allah size hidayet versin kalpleriniz taşlaşmış..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyksl

O şekilde bir kayıt varsa elinizde tabi ki bütün hukuki yollara başvurun. İlk yorumlarda elinizde hiçbir kayıt yok gibi bir ifade okumuştum ona istinaden yorum yaptım.
    Sonradan aklıma geldi hocam ben cihazı bunlara vermeden önce bir ustadan fikir almak adına küçük video çekmiştim cihazın durumunu görmesi için
  • JRache kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız hocam inşallah işe yarar hakkınızı alırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Bu olayı yazan eleman kafadan sakat. 3800+ kişiyi bloklamış.
  • Hocam geçmiş olsun. Yerinde olsam bu olayın peşini asla bırakmazdım. Gerekirse heryere başvururdum
  • dostum google yorumları bu işlerde cidden etkili oluyor, eğerhttps://www.google.com/search?channel=crow2&client=firefox-b-d&q=+%C4%B0xirplaystation#lrd=0x14cab757ea164cb9:0x8ecfce4e8eb69c00,1,,, bu firma ise senin konuyu refrans gösterip 1 yıldız vermek istiyorum. hatta konuyu gören arkadaşlarda yapsın derim başkalarınında başı yanmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkellyum

Hocam geçmiş olsun. Yerinde olsam bu olayın peşini asla bırakmazdım. Gerekirse heryere başvururdum
    Kesinlikle peşini bırakmayacağım hocam daha ilk günden rahatsız oldular google üzerinden tepki veriyorlar yok yasal işlem yaptıracaz falan diyorlar. Donanımhaber forumdaki arkadaşlar bana çok destek oldular sağolsunlar. Bu sabah kalktığımda o kadar morali bozuk halsiz şekilde güne başladım ama şimdi herkesin desteği sayesinde daha iyim bir şeyleri başara bileceğimi düşünüyorum teşekkürler tekrar dan desteğiniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

dostum google yorumları bu işlerde cidden etkili oluyor, eğerhttps://www.google.com/search?channel=crow2&client=firefox-b-d&q=+%C4%B0xirplaystation#lrd=0x14cab757ea164cb9:0x8ecfce4e8eb69c00,1,,, bu firma ise senin konuyu refrans gösterip 1 yıldız vermek istiyorum. hatta konuyu gören arkadaşlarda yapsın derim başkalarınında başı yanmasın.
    Tabi hocam olur daha iyi olur insanlar görsün gerçek yüzlerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: JRache

Sonradan aklıma geldi hocam ben cihazı bunlara vermeden önce bir ustadan fikir almak adına küçük video çekmiştim cihazın durumunu görmesi için

Alıntıları Göster
    Daha önce aynı şekilde istanbulda yine ps tamiri yapan bir esnaf içindeki parçaları değiştirip arkadaşıma yollamıştı arkadaşın tanıdığı avukat olmadığı için bir avukatlık bürosuna gidip tazminat davasının %60 ücretini avukatın almak şartı ile dava açtılar kazandılar ve yaklaşık 150 bin tl arkadaşa kalmıştı..

Ayrıca şöyle bir profil var :https://forum.donanimhaber.com/profil/1859720#!/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenthillDream -- 20 Haziran 2020; 15:20:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Daha önce aynı şekilde istanbulda yine ps tamiri yapan bir esnaf içindeki parçaları değiştirip arkadaşıma yollamıştı arkadaşın tanıdığı avukat olmadığı için bir avukatlık bürosuna gidip tazminat davasının %60 ücretini avukatın almak şartı ile dava açtılar kazandılar ve yaklaşık 150 bin tl arkadaşa kalmıştı..

Ayrıca şöyle bir profil var :https://forum.donanimhaber.com/profil/1859720#!/

Alıntıları Göster
    Üye olduğum sendikanın avukatı ile bu konuyu görüşeceğim hocam pazartesi günü bende hukuki yönden bir şeyler yapmaya başlayacağım dün tüketici hakem heyetine yazımı yazdım bugün bir arkadaşla tanıştım forumdan oda aynı benim sorunumun aynısını yaşamış hemen hemen işlemcin yanmış diyip 1000 lira para istemişler habersiz cihazını geri göndermişler onun cihazı da gelsin iki kişi aynı anda mahkeme falan açabiliriz muhtemelen.

• Hocam çok geçmiş olsun. Üzüldüm cidden, cihazınızı kurtarabilirseniz mutlaka bana dönüş yapın. Oynamanız için bir çok exc oyun ayarlarım size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Youtubeye ben cihaz bozulduğun da video yüklemiştim sizinla paylaşmayı unuttum https://www.youtube.com/watch?v=zmt2dpsVCeI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Hocam çok geçmiş olsun. Üzüldüm cidden, cihazınızı kurtarabilirseniz mutlaka bana dönüş yapın. Oynamanız için bir çok exc oyun ayarlarım size.
    ALLAH razı olsun hocam pek umudum kalmadı cihaz dan ama bakalım olur belki bir mucize.
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Kalbimin taşlaştığı kanısına nereden ve nasıl vardın? Hidayete ermiş bir kula bunu söylemek abesle iştigaldir!

• JRache kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Bu size ders olsun, bir daha sakız bile alsanız yetkili servis dışında bir yere asla ürün teslim etmeyin. Hatta belki abartmış olacağım ama yetkili servis olmayan tamircilere selam dahi vermeyin, zararlı çıkarsınız. Hangi sektör olursa olsun sonuç bu olacaktır. Benimde anne babam yetkili olmayan bir kombi servisi çağırmışlar ve kombiyi daha fazla bozup, üzerine bir de para almışlar. Konuyu ne kadar çabuk unutursanız o kadar iyi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: JRache

Adamlardaki terbiyesizliğe bak blader bir de işim gücüm yok sahte hesap açıp sizle uğraşacam madem ben ortaya böyle bir şey attım arayın kardeşim telefonla yüz kere aradım cevap vermiyorsunuz kendinizi savunun boş beleş insanların gözünü boyamayın.
    Bildiğin göz korkutmak için
    Siz haklı ve kanıtız varsa sabaha kadar anirsalar bir şey yapamazlar

Ben tamire giderken misal 10 yer dolaşıp. Öyle cihaz teslim ederim

Zamanında ps2 gri kasa vardı adamdan almıştım

Anakart 1 ay geçmeden gitti

Soledim baktı hemen etikete sen açmışsın dedi

Hemen çevirdim aldım tornivada açsam böyle iz çıkardı dedim

Sonra sustu yaparım dedi

Ne mi oldu evet yaptı ama kasaya bilerek tornavida ile.cizmis. Sonra bana gelirken öyleydi dedi kaçtı

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Üzme kendini hocam hiçbir şey sağlığından daha önemli değil. Gün gelir devran döner. Allah'a havale ettiysen için rahat olsun. O herşeyi gören ve bilendir. Haksızlığa uğrayanın hakkı kimsede kalmaz. Bu dünyada olmasa ahirette hesabı sorulur.
    Allah diye birşey yoktur, onun için havale etmenizin de bir anlamı yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Çok geçmiş olsun. Bu size ders olsun, bir daha sakız bile alsanız yetkili servis dışında bir yere asla ürün teslim etmeyin. Hatta belki abartmış olacağım ama yetkili servis olmayan tamircilere selam dahi vermeyin, zararlı çıkarsınız. Hangi sektör olursa olsun sonuç bu olacaktır. Benimde anne babam yetkili olmayan bir kombi servisi çağırmışlar ve kombiyi daha fazla bozup, üzerine bir de para almışlar. Konuyu ne kadar çabuk unutursanız o kadar iyi olacaktır.
    Valla hocam bir süre sonra insanın acısı diniyor umursamıyor ama beni aptal yerine koymalarının bedelini ödesinler herkese reklam edeceğim onları benim gibi başkalarının da canı yanmasın bunlar yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Bildiğin göz korkutmak için
    Siz haklı ve kanıtız varsa sabaha kadar anirsalar bir şey yapamazlar

Ben tamire giderken misal 10 yer dolaşıp. Öyle cihaz teslim ederim

Zamanında ps2 gri kasa vardı adamdan almıştım

Anakart 1 ay geçmeden gitti

Soledim baktı hemen etikete sen açmışsın dedi

Hemen çevirdim aldım tornivada açsam böyle iz çıkardı dedim

Sonra sustu yaparım dedi

Ne mi oldu evet yaptı ama kasaya bilerek tornavida ile.cizmis. Sonra bana gelirken öyleydi dedi kaçtı

Alıntıları Göster
    hocam cihazın içine etmişler kanıt zaten cihazın kendisi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

Allah diye birşey yoktur, onun için havale etmenizin de bir anlamı yoktur

Alıntıları Göster
    Dostum mümkünse burada inanç yarışması yapmayalım. Sen inanmıyorsun belki ama biz inanıyoruz bir birimizi kırıcı sözler söylemeyelim herkes inandığını içinde yaşasın.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.