Şimdi Ara

ALLAH Belanı Versin İxirplaystation (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
4
Favori
18.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
293 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef bu söylediklerinizi kanıtlayamadığınız sürece söyledikleriniz iftiradan öteye gidemez. Kanıtlayabilmenin yollarını arayınız.
  • Konu sahibi arkadasa hak veriyorum. Ben de olsam google yorumlarina bakarak bu firmaya guvenirdim. Guzel bir tezgah kurulmus anlasilan. Konuyu acman yerinde olmus. En azindan baska arkadaslar google da firmayi aratinca bu konuya ulasir.

Google yorumlara yeni eklenen "gercek" yorumlarin altina yasal islem baslatilacak falan yazmislar. Komikmiş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler desteğiniz için hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Geçmiş olsun..piyasa da sahtekar çok ne yazikki.

Keşke içini açıp kurcalamasaydınız hocam.Macun olayı tamamen yalan dolan iş.boşuna kafanızı taknayın ve ses gidecek diye vermeyin cihazlarınızı.o fan sesi macun değişimi ile gitmez!bir kaç hafta sesiz gibi gelebilir size ama sonra yine fan sesi geri gelir..mühendislik işi bu fan sesi olayı..boşuna oraya buraya götürmeyin,içini de kendiniz acmayın.
    Maalesef yaptım bir hata hocam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Yiğit

Durumunuza çok üzüldüm. Konsolumu birkaç ay önce sattım inanın ben de olsaydı size hediye ederdim. Durumum da şu an yeni cihaz almaya müsait değil. Eğer konsol işini hallederseniz hesabım da duran oyunları sizinle seve seve paylaşırım. Arkadaşlar lütfen konuyu öne çıkaralım. Diğer arkadaşlar nasıl düşünür bilmiyorum ama aklıma sizin için şöyle bir fikir geldi, Güvenilir, hesabı olan bir arkadaşın hesabına hepimiz 20 Lira gönderelim, Para konsolu almaya ulaşınca arkadaş cihazı alıp size göndersin.
    Bu denli ince düşünmeniz karşınızdaki insanı mutlu etmeye çalışmanız benim için yeter de artar bile inanın bu yardımı yapmış kadar oldunuz çok sağolun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak.kocal

Maalesef bu söylediklerinizi kanıtlayamadığınız sürece söyledikleriniz iftiradan öteye gidemez. Kanıtlayabilmenin yollarını arayınız.
    Kanıt olarak tek başlıkta paylaştığım video var hocam göndermeden önce cihaz çalışıyordu şuan hiç çalışmıyor değişen parçaları nasıl ıspatlarım onu da hiç bilmiyorum böyle bir şeyin başıma geleceğini kestiremedim açıkçası. Hata ettim iyimser düşünerek maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Konu sahibi arkadasa hak veriyorum. Ben de olsam google yorumlarina bakarak bu firmaya guvenirdim. Guzel bir tezgah kurulmus anlasilan. Konuyu acman yerinde olmus. En azindan baska arkadaslar google da firmayi aratinca bu konuya ulasir.

Google yorumlara yeni eklenen "gercek" yorumlarin altina yasal islem baslatilacak falan yazmislar. Komikmiş..
    İstedikleri yasal işlemi başlatsınlar hocam bende gerekli mercihlere yazımı yazdım ne güzel sen insanları dolandır mağdur et sonra utanmadan yasal işlem başlatacağım de bu yüssüzlüğün daniskası başka bir şey değil.
  • Bir arkadaşın kombisi bozuldu. Bir kombi bakımcısı çağırdı ve bakımcı parça değişeceğini onun da 400 TL tuttuğunu söyleyip kombiyi söküp götürmüş. Arkadaşım da parayı vermiş doğal olarak. Kombi geri geldiğinde aynı arıza devam ediyormuş.

Bunun üzerine arkadaşım bilinen bir doğalgaz firmasındaki bölge müdürü arkadaşıyla iletişime geçiyor ve durumu anlatıyor. O da elemanını yolluyor ve curcuna orada kopuyor. Adam bozuk parçayı değiştirmemiş Bunun üzerine bölge müdürü arkadaşı o kombi bakımcısı dolandırıcıya bütün işlerini keserim diyerek tehdit ediyor. Dolandırıcı da benim arkadaşıma şu mesajı atıyor

"Abi hakkını helal et ben sana parça değiştirdim dedim ama birşey yapmadım paranı hesabına yolluyorum"

Kısaca şöyle diyeyim. Böyle tamircilerin çoğu bir baltaya sap olmamamış amele takımından oluşuyor. Bende lisede bu tür iş yerlerinde çalıştığım için görüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Bir arkadaşın kombisi bozuldu. Bir kombi bakımcısı çağırdı ve bakımcı parça değişeceğini onun da 400 TL tuttuğunu söyleyip kombiyi söküp götürmüş. Arkadaşım da parayı vermiş doğal olarak. Kombi geri geldiğinde aynı arıza devam ediyormuş.

Bunun üzerine arkadaşım bilinen bir doğalgaz firmasındaki bölge müdürü arkadaşıyla iletişime geçiyor ve durumu anlatıyor. O da elemanını yolluyor ve curcuna orada kopuyor. Adam bozuk parçayı değiştirmemiş Bunun üzerine bölge müdürü arkadaşı o kombi bakımcısı dolandırıcıya bütün işlerini keserim diyerek tehdit ediyor. Dolandırıcı da benim arkadaşıma şu mesajı atıyor

"Abi hakkını helal et ben sana parça değiştirdim dedim ama birşey yapmadım paranı hesabına yolluyorum"

Kısaca şöyle diyeyim. Böyle tamircilerin çoğu bir baltaya sap olmamamış amele takımından oluşuyor. Bende lisede bu tür iş yerlerinde çalıştığım için görüyordum.
    Kısaca alışmışlar hayatı beleş yaşamaya hocam

• Dava falan açılamaz mı ya? Bunu sizin dışında kim bilir kaç kişiye yapmışlardır. Bu resmen hırsızlık. Çok geçmiş olsun hocam cidden ne diyeceğimi bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Dava falan açılamaz mı ya? Bunu sizin dışında kim bilir kaç kişiye yapmışlardır. Bu resmen hırsızlık. Çok geçmiş olsun hocam cidden ne diyeceğimi bilemiyorum.
    ben cihazımın içindeki parçaları biliyorum bilmeyenler ne yapsın hocam onlar da bir haber gariplerim.
  • Hocam, geçmiş olsun. Konu bence gereken dikkati çekti, başlığı ve konu içeriğini düzenlemenizi tavsiye ederim. Google aramalarda doğru olarak buraya yönlendirilmesi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Keisaku

Hocam, geçmiş olsun. Konu bence gereken dikkati çekti, başlığı ve konu içeriğini düzenlemenizi tavsiye ederim. Google aramalarda doğru olarak buraya yönlendirilmesi için.
    Pek anlamıyorum hocam biraz yardımcı olur musunuz o konuda ?
  • İnsanların alın teriyle dişinden tırnağından arttırıp aldıkları şeylere nasıl böyle umarsızca zarar verebiliyorlar anlayamıyorum. Üç kuruş kazanacaksın o da boğazından takılarak geçecek, aldığın beddualardan dolayı. Yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

İnsanların alın teriyle dişinden tırnağından arttırıp aldıkları şeylere nasıl böyle umarsızca zarar verebiliyorlar anlayamıyorum. Üç kuruş kazanacaksın o da boğazından takılarak geçecek, aldığın beddualardan dolayı. Yazık.
    bunu umursayan insan bu kadar alçalmaz hocam zaten emin olun.
  • Bu ülke nereye gidiyor bu zihniyetle!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: msgunes

Bu ülke nereye gidiyor bu zihniyetle!!!
    Keşke geriye gitse diyecem ama maalesef imkansız.
  • rezalet
  • Bu tarz yerlere göndermeden önce eğer ki hiç güvenmiyorsam mavi ışıkla görünen kalem ile özel notlar yazıyorum. Savcılığa gidin derdinizi anlatın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Bu tarz yerlere göndermeden önce eğer ki hiç güvenmiyorsam mavi ışıkla görünen kalem ile özel notlar yazıyorum. Savcılığa gidin derdinizi anlatın
    Pazartesi günü avukat ile görüşeceğim bu konuyu hocam bakalım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.