Şimdi Ara

ALLAH Belanı Versin İxirplaystation (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
4
Favori
18.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
293 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    db cinsinden anlaşılması zor tabi şu yardımcı olur ama sessiz fan demek 30db altı demek. 45 üstü her türlü kötü.

şöyle söyliyim 55db o bildiğin sesse 48 db bi parça az kafa üteni
    https://www.industrialfansdirect.com/pages/dba-sones-decibel-levels
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRache

İnşallah hocam kalbimin en derin yerinden havale ettim onları Allah’a tüketici hakem heyetine de başvurdum durumu açıkladım gerçi böyle insanlara bir halt olacağını sanmıyorum

Alıntıları Göster
    Firmanin referanslarini arastirmadiniz mi?

Gecmis olsun ancak bu yapilani kanitlama sansiniz yok gibi ondan oraya buraya resmi sikayet edip her asamada sinirinizi daha da fazla yipratmayin

Yazabildiginiz kadar yere olumsuz yorum yazin google aratan firmayi tercih etmesin batar gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

Firmanin referanslarini arastirmadiniz mi?

Gecmis olsun ancak bu yapilani kanitlama sansiniz yok gibi ondan oraya buraya resmi sikayet edip her asamada sinirinizi daha da fazla yipratmayin

Yazabildiginiz kadar yere olumsuz yorum yazin google aratan firmayi tercih etmesin batar gider

Alıntıları Göster
    hocam google deki yorumlara bakarak güvendim gönderdim cihazı ama bugün görüyorum ki google deki yorumda adamın teki *tamamen ücretsiz cihazımı tamir edip bana geri gönderdiler* bu şekilde yorum yazan bile var bunları gördükten sonra artık google yorumlarına da güvenilmemesi gerektiğini öğrendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ADF35784A

db cinsinden anlaşılması zor tabi şu yardımcı olur ama sessiz fan demek 30db altı demek. 45 üstü her türlü kötü.

şöyle söyliyim 55db o bildiğin sesse 48 db bi parça az kafa üteni
    https://www.industrialfansdirect.com/pages/dba-sones-decibel-levels
    ah hocam ahh keşke kafamı şişirse keşke sinirden gene cihazıma dönüp tip tip baksam giden gitti artık
  • Yazıktır günahtır. Geçmiş olsun. Adamlar bildiğin dolandırıcı çıkmış. Parça çalmak ne demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Yazıktır günahtır. Geçmiş olsun. Adamlar bildiğin dolandırıcı çıkmış. Parça çalmak ne demek.
    Yazık ? Günah ? Bu onların bildiği bir şey değil maalesef hocam bunu bilen insan zaten bunu yapmaz bu dünyada değil belki ama öbür dünyada burunlarından gelecek fitil fitil.
  • JRache kullanıcısına yanıt
    Ankara gama iş merkezinde özgür usta var tavsiye ederim. Güvenilir bir insandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Ankara gama iş merkezinde özgür usta var tavsiye ederim. Güvenilir bir insandır.
    Bursa da bulunan Rech bilişime dün cihazı kargo ile gönderdim hocam orada enis bey diye biri ile görüştüm biraz kendisine güvendim zaten cihaz öbür tarafı boyladı pek bir şey değişmez artık bakalım oradaki arkadaş elimden geleni yapacam ben bir gelsin bakayım dedi olursa olur olmaz ise artık içinden harddiski alacam gerisini parçalayacam artık gerçi içindeki harddisk de benim mi onu da bilmiyorum belki oda değişmişti
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Bizim esnaf, tamirci, usta takımının çoğu tam bir şark kurnazı, moron. Kurnazlık sürdürülebilir birşey değildir. Bunu bir türlü anlamadılar. Halbuki düzgün iş yapsalar, hem bir giden tekrar gider hem de çevresine tavsiye eder. Ama insanları mağdur edince süreç tam tersine işliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 20 Haziran 2020; 18:9:26 >
  • Telefon tamirinde buna benzer şeyler yaşadım bende. Konya merkezde Elita İletişim diye bir yer var, tamir için verdiğim telefonun bataryasını mı çalmadı orijinal ekran diye Çin malı ekran mı takmadı, orijinal Note 8 kalemi diye 3.sınıf işlevsiz Çin malı mı kakalamadı ve bunları sorunca da bağırıp çağırıp dükkandan mı kovmadı... Her türlü namussuzluk olur bu tip haram yemeye alışmış tiplerde. Allah hepsinin belasını versin 50 liraya muhtaç hale gelsin aç kalsınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam hatalı olan sizsiniz, Sony nin yetkili servisi varken ne diye merdiven altı yere cihazı teslim ettiniz ki şimdi karşınızda kurumsal bir muhatabınız da yok valla can sıkıcı bir durum, birde burası Türkiye ki çok çok daha can sıkıcı bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

hocam hatalı olan sizsiniz, Sony nin yetkili servisi varken ne diye merdiven altı yere cihazı teslim ettiniz ki şimdi karşınızda kurumsal bir muhatabınız da yok valla can sıkıcı bir durum, birde burası Türkiye ki çok çok daha can sıkıcı bir durum
    Çok haklısınız hocam maalesef saflığıma geldi böyle bir hataya bir daha düşeceğimi kesinlikle sanmıyorum.
  • hyksl H kullanıcısına yanıt
    Amin hocam amin
  • Ps1 bana yarışmadan çıkmıştı çip takıtırıp rahat rahat oynamak istedim 1 hafta dayandı . Sonra playstation cafelerde süründüm ps 2 dede çekilişe katıldım oda çıktı onada çip taktırdım ps2 2 hafta dayandı . Sonra araştırdımki ps2 de 2 çeşit çip varmış biri zarar verebiliyor. Hatta adıda mes çizimiydi neydi . O günden beri playstation defterini kapattım pc oyuncusu oldu.Yok oyun takas et yok oyuna para ver . Yok çip tak yazılım at Yav ben zır geçiniyom bide oyunla uğraşacam torrent sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 20 Haziran 2020; 13:55:31 >
  • Ahhahahahahah

ALLAH Belanı Versin İxirplaystation

• quote:

Orijinalden alıntı: JRache

Google yorumlara baktığımda bir kaç kişi mahalle arası esnaf cihazımı daha beter hale getirdi vs ixirplaystation şöyle böyle övüp durmuşlar bende bu kadar insan yalan söylemez heralde diye düşündüm hocam

Alıntıları Göster
    Kardeşim internetteki yorumların çoğunu yapan zaten bu ixir tarzı servisler. Zamanında bende onlara güvenirdim. Ama işin rengi çok başkaymış. Sana şöyle anlatayım 4 sene önce cep telefonum bozuldu orjinal servise götürdüm. Garantisi yoktu bu arada. 2 gün sonra tekrar gittim 1000 tl lik masrafı var dediler. Bende bunun üzerine şu anda param yok. Önümüzdeki aylarda yaptırırım dedim ve ürünü geri aldım. Ki yaptıracağım için bu şekilde konuşmadım içindeki parçalara zarar vermesinler diye yalan söyledim. Çünki yaptırmıcam desem büyük ihtimalle ellerindeki bozuk parçaları doldurup vereceklerdi. Daha sonra mahalledeki cep telefonu tamir eden yere götürdüm. 35tl bak 350 değil 35tl ye yaptırdım. Ve 1 sene dha kullandım. Sonrada sıkıldığım için sattım. Garantiniz yoksa kesinlikle ve kesinlikle resmi servislerden uzak durun.

• Daha 1 aylık cihazın içini neden defalarca açma gereği duydunuz? Biz yıllarca dokunmadan, tozunu dahi almadan kullanabildik. 3 kuruşluk cihaz değil bunlar. Bana nedense siz kurcalaya kurcayala pertini çıkartmış ve işletmeye yıkmaya çalışıyorsunuz gibi geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Kardeşim internetteki yorumların çoğunu yapan zaten bu ixir tarzı servisler. Zamanında bende onlara güvenirdim. Ama işin rengi çok başkaymış. Sana şöyle anlatayım 4 sene önce cep telefonum bozuldu orjinal servise götürdüm. Garantisi yoktu bu arada. 2 gün sonra tekrar gittim 1000 tl lik masrafı var dediler. Bende bunun üzerine şu anda param yok. Önümüzdeki aylarda yaptırırım dedim ve ürünü geri aldım. Ki yaptıracağım için bu şekilde konuşmadım içindeki parçalara zarar vermesinler diye yalan söyledim. Çünki yaptırmıcam desem büyük ihtimalle ellerindeki bozuk parçaları doldurup vereceklerdi. Daha sonra mahalledeki cep telefonu tamir eden yere götürdüm. 35tl bak 350 değil 35tl ye yaptırdım. Ve 1 sene dha kullandım. Sonrada sıkıldığım için sattım. Garantiniz yoksa kesinlikle ve kesinlikle resmi servislerden uzak durun.

Alıntıları Göster
    Valla hocam göz göre göre kasaba kurban emanet ettim hayatımın en büyük hatasıydı bu maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginozturk.net.tr

Daha 1 aylık cihazın içini neden defalarca açma gereği duydunuz? Biz yıllarca dokunmadan, tozunu dahi almadan kullanabildik. 3 kuruşluk cihaz değil bunlar. Bana nedense siz kurcalaya kurcayala pertini çıkartmış ve işletmeye yıkmaya çalışıyorsunuz gibi geldi.
    Yukarıda açıklamasını yaptım okuya bilirsiniz ben başımdan geçenleri burada insanlara anlatıyorum kimseye bir şey yıkma gibi bir derdim yok.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.