Şimdi Ara

ALINIK MAX. 25.000 TL CİVARI HB-Sedan 5 KAPI BENZİN-LPG YADA DİZEL OTOMATİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

UZUN ZAMANDIR CANIMI DİŞİME TAKIP SONUNDA DENKLEŞTİREBİLDİĞİM PARAMLA EN FAZLA 25.000 TL'YE KADAR BENZİN-LPG YA DA DİZEL OTOMATİK VİTES HB yada SEDAN 5 KAPILI TEMİZ DÜZGÜN BİR ARABA ARIYORUM.

ARADIĞIM ÖZELLİKLER KM. Sİ DÜŞÜK 2000 MODEL VE ÜSTÜ ARAÇLARDIR. İSTANBUL İÇİ OLMASI TERCİHİMDİR.

PEUGEOT DÜŞÜNMÜYORUM ARK.LAR.

EN AZ KISMET OLURSA 5 YIL KULLANMAYI VE DEĞİŞTİRMEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. AİLE ARABASI OLACAĞINDAN DOLAYI UZUN SOLUKLU OLARAK KULLANACAĞIM.

YARDIMCI OLABİLECEK ARK.LAR VARSA EŞİ, DOSTU, AKRABASINDA BU ŞEKİLDE İHTİYACI OLUP TA ARABASINI SATACAKLAR OLURSA BENİ DE BİLGİLENDİREBİLİR MİSİNİZ?

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucas84 -- 13 Haziran 2015; 21:52:13 >

• Uzun süre binecekseniz model yılını pek gözetmeyip japon olmasında ısrar edin. İstediğiniz kasa tipinde Corolla D4D dizeller mevcut.

Eğerki 8-10 yıl bineceksem hesar kayıylı, piyasada 10-15bin lira fazlasına bile zor alabileceğim arabalara bakardım. Tabiki hasarlarını araştırarak. Çok sancılı bir süreç araba almak. Ama bol bol araştırırsanız güzel arabalar bulursunuz. Hasarlı konusuna gelirsek;

Pert kayıtlı veya ağır hasarlı arabalardan uzak durun tabiki. Toplamdaki hasar miktarını da fazla önemsemeyin. Zira 15bin liralık hasarı tek seferde almak var, 5 adet farklı kazada almak var. 5 farklı kazada pek önemsenmeyecek düşük hızlı olur. Ama 15-20 bin lira hasarı tek seferde alıyorsa o arabanın "şaftı kaymıştır " ön çekişlilerde şaft yok ki demeyi düşünenler

• Ark.lar konum hala güncel. 5 yıl kadar kullanabilecegim 25.000 liraya kadar otomatik LPG yada dizel temiz hb yada sedan araç bakıyorum. Sahibinden.com sitesindeki fiyatlar inanılmaz fahiş. 20 binlik arabaya 25 bin yazanmi isterseniz ne ararsanız var. Sahibinden araç satanlar galericileri bile geçmişler. Yazık günah hepimiz bu memleketin insaniyiz. Eşinden dostundan araç saticak olan olursa banafa bilgi verirsiniz ark.lar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satilik toyota corolla hb 2oo6 manuel vites dizel 1.4 d 4d masrafsiz araç değiştirme sebebim model yükseltmek düşünürseniz diye yazdım fiyat 31.5oo
  • quote:

Orijinalden alıntı: suaybdeniz

satilik toyota corolla hb 2oo6 manuel vites dizel 1.4 d 4d masrafsiz araç değiştirme sebebim model yükseltmek düşünürseniz diye yazdım fiyat 31.5oo

İlaninizi inceledim km ye gore fiyatiniz oldukca yuksek geldi bana degilse araciniz guzel ama 180.000 de 10 yasinda 31.500 cok gibi

• Ne yaptın hocam ya. Allahima şükür bu sabah 2010 78.000 km de tertemiz Hyundai Getz 1.4 doch buldum direkt onu aldım. İnternete girin bakin o malum siteye insanlar arabaya 30 bin yaziyor utanmadan. 24.500 TL verdim. Aynı getzi şirketten arkadaşım 25bine 0 ni almıştı ilk ciktigi zamanında. Benim verdiğim rakam bile yüksek aslında. Ama sahibinden sitesinde millet 20binlik arabayı 25 e 30 a okutmaya çalışıyor. Yazık biz bu paraları biriktirebilmek için yıllarca ugrasiyoruz. İnsanlarda da duygu kalmamış. Bu sözüm herkese bu kadar vicdansız olmayın be arkadasss!!!

• huyundai ile toyotayi karıştırmayalım lütfen hocam piyasa bu şekilde bizde bedavaya almadık aracı.. Motor konusunda sıkıntısı yok teste %9o dan aşağı gelmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.