Şimdi Ara

ALINIK HONDA PCX 125 (İST)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2013-2014 max 8000-9000 km Honda Pcx 125 arıyorum...

Kazasız, evreakları v.b. tam olması tercihimdir..

Düşünen yada teklif vermek isteyen arkadaşlar gokhansal@gmail.com dan yada buradan ulaşabilirler.

Saygılar.

• 2013 PCX 125 BULDUM... FİYATI 5800 TL (9000 KM DE)

YENİLERİ 7500 + RUHSAT V.B MASRAFLAR

SİZCE HANGİSİNİ ALMAK DAHA DOĞRU BİR KARAR OLUR....
  • Ikinci el candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test sürüşü yapılıp, dikkatlice inceledikten sonra hiçbir sorun olmaz 2. elde. Şöyle bir gaz verip sesi duyuldu mu anlaşılır zaten. Son olarak kenarlarada bakılması lazım yanlamış mı, düşmüş mü diye, işte o zaman görülmeyen arızalar çıkabilir bir süre sonra. Yeni takıldı denilen egzoz ile maceram vardır mesela :)

• Merhaba,

Günlük olarak gitgel 50 km yapacağım... işyerine git gel yılda 15600 km . o yüzden ilk motorumda aldığım motorun üzerine her yıl 16000 km üzeri koyacağım... satarken zorluk çekerim korkum var...
    Diğer taraftanda ilk motorum olacağı için mutlaka minik kazalar olacak... içim el vermez :) sıfır motor ruhsat v.b. masrafları daha fazla sanırım... aradaki fark ile kask,mont ve koruyucu ekipman almak daha mantık lı değil mi? bu arada Göztepe Kadıköy civarında motorcu var mı önerebileceğiniz. Bugün gidip bakacağım bir motor var.. Göstererek almak isterim...

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Test sürüşü yapılıp, dikkatlice inceledikten sonra hiçbir sorun olmaz 2. elde. Şöyle bir gaz verip sesi duyuldu mu anlaşılır zaten. Son olarak kenarlarada bakılması lazım yanlamış mı, düşmüş mü diye, işte o zaman görülmeyen arızalar çıkabilir bir süre sonra. Yeni takıldı denilen egzoz ile maceram vardır mesela :)

Ustam anlatırmısın şu macerayı merak ettim napabilir bi insan egzosla

• quote:

Orijinalden alıntı: Drasfiti34

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Test sürüşü yapılıp, dikkatlice inceledikten sonra hiçbir sorun olmaz 2. elde. Şöyle bir gaz verip sesi duyuldu mu anlaşılır zaten. Son olarak kenarlarada bakılması lazım yanlamış mı, düşmüş mü diye, işte o zaman görülmeyen arızalar çıkabilir bir süre sonra. Yeni takıldı denilen egzoz ile maceram vardır mesela :)

Ustam anlatırmısın şu macerayı merak ettim napabilir bi insan egzosla

Fazla bir şey yok aslında. 2. el motor almaya gittik, oo yeni egzoz, simsiyah, seside fena. 2 ay sonra resmini atsam korkar insan Şuan sapsarı pas içinde 1-2mm falan pas kalınlığı vardır heralde. Artık ucuz bir boyayla boyayıp yeni diye kakaladılar mı bilmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 4 Mart 2015; 0:33:25 >

• Merhaba ben 15 yaşındayım ve semtimde kullanmak için Psx 150 düşünüyorum sizce napmalıyım yardım edin başka bir motor mu almalıyım ?

• KTRKC K kullanıcısına yanıt
    bence önce ehliyet yaşını bekle ehliyetini al,güvenli sürüş eğitimi al,ekipmanlarını tam olarak al,en son motor al.Bu iş şakaya gelmez,örneğin kazaya karıştın Allah korusun,haklı olsan da haksız sen olursun karşı tarafın her türlü hasarını maddi,manevi tedavi vs her türlü gideri ölüm tazminatı dahil sana yıkılır.Bir daha düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KTRKC

Merhaba ben 15 yaşındayım ve semtimde kullanmak için Psx 150 düşünüyorum sizce napmalıyım yardım edin başka bir motor mu almalıyım ?

PCX 150 başlangıç motoru olarak tavsiye etmem. Scooter veya cup ile başlamanı tavsiye ederim. 125'lik motorda olabilir ama PCX150..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 4 Mart 2015; 12:14:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.