Şimdi Ara

Ariic Chief 318 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alessandro Tartarini tarafından denetlenen tasarım ve geliştirme...

ARIIC 318'in geliştirilmesi 2016 yılında başladı ve prestijli İtalyan tasarımcı Alessandro Tartarini tarafından yönetildi.

Çalışma ekibi aynı zamanda en iyi profesyonellerden oluşur.

Honda Japonya için 37 yıldır çalışan mühendis Watanabe ve Tayvanlı scooter uzmanı KYMCO'ya ait Chen Mingren'in artık Ariic için çalışmaktadır.

Tasarım: Alessandro Tartarini

Jinlang Motor ( Polaris Üreticisi )

ABS : BOSCH ( Almanya )

Rulman : NTN ( Japonya )

Debriyaj : FCC ( Japonya )

Batarya: YUASA ( Japonya )

Ateşleme Sistemi: NGK ( Japonya )

Kayış: GATES ( ABD )

Enjeksiyon: EFI Delphi ( İngiltere )

Sele: SHAD ( İspanya )

Varyatör: HZG ( Çin )

Eksantrik Zinciri: CHOHO ( Çin )

Dünya Bileşenleri Süpermarketi

ARIIC 318'in imalatında, firma dünyanın dört bir yanından parça tedarikçileri istihdam etmektedir. Bileşenlerinin %48'i Almanya, İngiltere, İspanya, Japonya, ABD ve Tayvan'dan gelmektedir. Bossh ABS, NTN yatakları, FCC debriyaj sürtünme plakası, EFI Delphi, CHOHO zinciri ve SHAD yatağından bahsedebiliriz. Parçaların geri kalan %40'ı küçük menşeli ve %12'si Jinlang fabrikasında üretiliyor

Ariic Chief 318 Ana Konu

Ariic Chief 318 Ana Konu

Ariic Chief 318 Ana Konu

Ariic Chief 318 Ana Konu

Ariic Chief 318 Ana Konu

Ariic Chief 318 Ana Konu

Ariic, Jinlang Science And Technology Co., Ltd.'nin premium markasıdır. Şirket 1998 yılında Ducati, BRP, MV Agusta, BMW, Yamaha'dan yaklaşık 500 modelden oluşan özel bir koleksiyona sahip iki tekerlek aşığı Wu Huacong tarafından kurulmuştur. , Honda, Benelli ve Vespa, diğerleri arasında. Geçenlerde Taizhou şehrinden Tibet'e 5600 km'lik bir Ariic 318 ile bir yolculuk yaptı.

Bugün 500 çalışanı olan şirket, 1998 yılında scooter motorları ve ATV motorları üretimine başlamıştır. Polaris'in resmi tedarikçisidir. 2006 yılında scooter üretimine başlamış ve Çin ve Avrupa pazarlarında bazı premium markalar için OEM hizmetleri sunmaktadır.

2019'un sonunda Jinlang Science And Technology Co, Norton 961 motorun sahipliğini satın aldı.Öte yandan, bununla bir motosiklet piyasaya sürecek olan Officina Moto Italia şirketi ile iş birliği içinde 1500cc'lik bir boxer motoru geliştirme aşamasında tutuyor. motor.

ARIIC markası 2015 yılında tüketiciler için en güvenli ürünleri tasarlamayı hedefleyen "Hayatınızdan keyif alın" sloganıyla doğdu, "Çünkü hayat her şeydir, müşterilere konfor ve keyif katacak tüm detayları önemsiyoruz. Yolcuların yolculuktan tüm kalpleriyle keyif almalarını istiyoruz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 27 Ekim 2023; 14:34:46 >

• Motor tasarımı güzel, tüm parçaları kaliteli üreticilerden toplanmış. test eden youtuberlar performansını çok övüyorlar. Led ekranı, bacak ısıtma gibi özellikleri hoşuma gitti.

ben bayilerde şu an için fiyat alamadım 200 bin tl civarı diyorlardı.

Voge SR4 biraz daha ağır basıyor gibi şu an.

• pckolog08 kullanıcısına yanıt

Haziran sonu teslim 165 bin

• Motor güzele benziyor... Takip ediyordum alınabilir diye araştırdım da. Fakat Türkiye satış politikası çok yanlış... Mart Ayı Fiyatı Dolar Kuru 19 TL iken 7950 dolar (151.000 TL) yapıyordu. Temmuz fiyatı 225.000 TL yaptılar Dolar kuru şuanda 23.60 TL - 9550 Usd yapıyor.

Araba satışlarında olduğu gibi karabborsa satışa teşvik oluyor. İsmi lazım değil sarı sitelerde plakası çıkmış sıfır Ariic motorlar 220.000 TL ye satılmaya başlamış. Hayırlısı olsun derim bir marka daha markalaşamadan bu pazarda kaybolacak bence... Motorcular da stokçular da ayrılmalı bence.. Böyle firmalara tepkim büyük....

• fui_77 F kullanıcısına yanıt

Çok haklısınız..

Fiyatı orantısız arttı.

Umarım bu düzen değişir

• Yılın başından bir bayi 150 bin tl den ön sipariş almıştı. Şuan güncel fiyatı nedir ve hangi araci ile satış yapıyor. Teşekkür ederim
  • SAN DIEGO kullanıcısına yanıt

Çınar motor kağıthane 225 bin tl haftaya teslim edecekelr

• Bu marka 125 lik getirecek mi acaba 250 lik bana büyük kaçar :)

• Spectre28 kullanıcısına yanıt

Evet Gemma 125 modeli gelecek.

YouTube den videolarını izlemenizi tavsiye ederim

• Fiyatlara bak arabamı alıyoruz scooter mı, birçok scooter fiyatı böyle oldu bu fiyatlarla insanlar nasıl scooter alsın. Alacaktım almaktan vazgeçtim

Bu arada kendi sitenizde 300 cc ve 249 cc yazıyor hangisi acaba

Böyle bir hata yapılır mı ?? Kimse dikkat etmedi mi kaç aydan beri

Ariic Chief 318 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 19 Kasım 2023; 15:42:30 >
  • fearless_X kullanıcısına yanıt

Bu eski disturbutorun sitesi.

Yeni distribütörü Arora.

Ben satıcı falan değilim.

Motor yurt dışında bir çok ülkede 250 cc.

Vergilendirmeden dolayı bize 250 cc olarak geldi

• Ariic kullanıcısına yanıt

Eski distribütör bile olsa böyle yazılmazdı birçok youtuberda 300 cc demiş kanallarında sanırım orayı okudular,

Arora demişken beatrix güzel duruyordu fakat gidonda boşluk varmış birçcogunda yine japon ve taiwanlara kaldık

Bu fiyatlar olduğu sürece motorsiklet almaktan vazgeçtim gerçi,

Arora ya geçmesi iyi olmuş parça açısından daha iyi olur

300cc diyen YouTuber hiç görmedim

Ariic Chief 318 Ana Konu
    Ariic Chief 318 Ana KonuARİİC CHİEF 318 & ARORA CHiNF 318 TÜRKİYE | Facebookfacebook
    Ariic Chief 318 & Arora Chinf 318 BİLGİ PAYLAŞIMI VE YARDIMLAŞMA PLATFORMU.
    https://www.facebook.com/groups/687752826363935

Facebook grubunda en doğru güncel bilgileri ve bilinmeyen tüm detayları bulabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.