Şimdi Ara

Aradığım 90'li yılların Eski Donanımları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
13
Favori
20.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba,
    Kardeşim için yaptığım bilgisayarda kullanmak üzere Voodoo 2 veya Voodoo 5500 ekran kartı, Asus veya Abit slot 1(pentium 2/3) anakart,
    Creative Awe 32 ses kartı,Pioneer Slot DVD, Elan Vital(Asus) T10 kasa ve Sony crt monitör arıyorum.

Ayrıca Amiga 1200 de kendim için aramaktayım.

Elinde bulunup satmak isteyen varsa özelden iletişime geçerse sevinirim
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Wolf -- 12 Ağustos 2023; 7:44:36 >

• ah ulan ..

2.bilgisayarımın özellikleri istediklerinizin bir tık altında . ama malesef parçaları nereye koyduğumu hatırlayamıyorum.

Kasasını yeni pc için kullanmıştım. İşlemci ( P II 350 ) ekran kartı ( voodoo 3 2000 ) ses kartı ( creative live value ??? ) bunları tahminen birinin kutusuna koyup , gerisini inanın hatırlamıyorum.

1- Ardiyeye kaldırdım. Yarın bakarım.

2- Şirkette bıraktım. Muhtemelen çöpe atılmıştır.

3- Kartal daki eve bıraktım.

Konuyu da olur da bir gün bulursam kolay bulabilmek için yazıyorum.

Bulmam durumunda çalışıp çalışmadıklarını bilmediğim için size gönderirim eğer çalışıyorsa Lösev ya da size yakın gelen bir derneğe 20 - 50 tl gibi bir bağış yaparsınız.

• Agp'nin üst seviye kartlarına bakıyorsunuz sanırım hocam :) HD 3850, HD 4650 (GDDR3 olan) veya X1950 serilerine de bakabilirsiniz.

Zamanında 128 MB lık 256 Bit 9800 Pro kullanmıştım efsaneydi. En son olarak da Powercolor HD 4650 PCS almıştım. HD 4650'lerin arasında en hızlısıdır. Bulursanız kaçırmayın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperSRT

Agp'nin üst seviye kartlarına bakıyorsunuz sanırım hocam :) HD 3850, HD 4650 (GDDR3 olan) veya X1950 serilerine de bakabilirsiniz.

Zamanında 128 MB lık 256 Bit 9800 Pro kullanmıştım efsaneydi. En son olarak da Powercolor HD 4650 PCS almıştım. HD 4650'lerin arasında en hızlısıdır. Bulursanız kaçırmayın :)
    Evet üst seviye agp arıyorum ama zamanında herkes ya yok fiyatına satmış ya da uğraşmak istemeyen çöpe atmış :(
  • Elimde Fx 5200 , Fx 5500 felan vardı hocam işinizi görürse bakayım bir kutulara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Elimde Fx 5200 , Fx 5500 felan vardı hocam işinizi görürse bakayım bir kutulara
    teşekkür ederim o kartlardan elimde bolca var.
    Benim yazdığım kartların yanında o kartların performansı çöp :(
  • Agp to pciex16 ya da pcie1 to pciex16 donusturuculer daha cok işinize yaramaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstad cevirici ile değil normal agp kart arıyorum
    P3 sisteme takacağım zaten
  • Eski, hurda parçalarla neden uğraşıyorsunuz ki. Yaktığı elektriğe değmez. 300 liraya athlon 200ge var. Her türlü iyidir bundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Eski, hurda parçalarla neden uğraşıyorsunuz ki. Yaktığı elektriğe değmez. 300 liraya athlon 200ge var. Her türlü iyidir bundan.
    Üstad yaş biraz morukluk seviyesine girince eski bire bire ayı bilgisayarları yapmaya çalışıyoruz :)
    Olay güçlü donanım değil orjinal donanim olması
  • Mad_Wolf kullanıcısına yanıt
    Sen iyimisin al bitane e7400 sistem tak bitane gtx 450 cs goyu bile çok rahat oynar kardeşine p3 işkencesi yazık değilmi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiveBililisim

Sen iyimisin al bitane e7400 sistem tak bitane gtx 450 cs goyu bile çok rahat oynar kardeşine p3 işkencesi yazık değilmi :)
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  • Slot in dvd rom bende isterim.bendede abit fx5700 vardi,heyt bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerturk17

Slot in dvd rom bende isterim.bendede abit fx5700 vardi,heyt bee
    üstad ben sadece kardeşimin istediği bizim evdeki eski pc ile birebir olsun diye istiyorum ama bizim insanımız o kadar garip ki
    Çıkar biri çöpe atacağı ürün için 100 tl den fazla rakkam ister
  • Bir tane TNT2 var soğutucusu yok kart çalışıyor. Bir de aynı durumda ASUS GeForce FX 5200 var.
    Ses kartı olarak da SB Creative Audigy 2 var

Düşünürseniz PM atmanız yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMIGAMania -- 17 Ekim 2020; 1:21:25 >
  • Mad_Wolf kullanıcısına yanıt
    Şehir dışındayım, dönüşte bakacağım. Agp ekran kartı olacak birkaç tane. Pioner slotlar kullandığımız zamanlarda bile sorunluydu. İde dvrrw de olacak. Ses kartı da vardır kesin. Hangi şehirdesiniz? Ücret meselesi sorun değil. Nostaljisi yeter :)

• Forumda x1650 Pro AGP gördüm. Voodoo serisinden en azından sürücü olarak daha kullanışlıdır.

Ses kartı AWE32-64 bulamazsan, bende birtane PCI ses kartı var göndereyim. Çipset vs hatırlamıyorum.
  • Valla herkese tavsiye ve yorumları için teşekkür ederim saygım da sonsuz.
    Fakat ben aradığım ürünleri net olarak yazdım
    Olay zaten orjinal donanım ile yapmak yoksa yükle dosbox yükle emülatör olsun bitsin ama istediğim o şey değil.

Herkese tekrar teşekkür ederim.
  • Arayış sürüyorsa Creative PCI 4.1 ses kartı ile SB Live 4.1 EMU10K ses kartı duruyor.

• 10 yıl önce agp 3850 kullanıyordum. Bu forumdan almıştım ve gene burada satmıştım . Agp nin son efsanevi kartıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ViperSRT

Agp'nin üst seviye kartlarına bakıyorsunuz sanırım hocam :) HD 3850, HD 4650 (GDDR3 olan) veya X1950 serilerine de bakabilirsiniz.

9800 SE diye bir model de vardı sanki, pcb üzerinde kurşun kalemle pro ya dönüşüyordu, iş hatlarınıkapatmışlar, kurşun kalemle aralarını çizince aktif oluyordu. Allahım nereden aklıma geldi şimdi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.