Şimdi Ara

Alınacak TV Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir televizyon alınırken nelere dikkat edilir bu konuda fazla bilgiye sahip değilim, yardımcı olursanız sevinirim. 2000 TL ve altı fiyat aralığında nasıl bir televizyon önerirsiniz ?
    Teşekkürler.

• Sony Bravia KDL 40W905 .... 2830 TL En iyisi bu
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-sony-bravia-kdl-40w905-fiyati,1092814.html
    Samsung UE-40F8000 ...... 2300 TL
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-samsung-ue-40f8000-fiyati,1068868.html
    Samsung UE-40F6510 .......... 1630 TL
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-samsung-ue-40f6510-fiyati,1078924.html

Bu 3 modelin dışına çıkma (sakın samsung 6650 veya 6640 modellerini alma)

• hocam panasonic yazmamissiniz :) ben hala hangisi daha gerçeğe yakın görüntü verir diye düşünüyorum ama at akşam siparişi veriyorum cidden ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bi veremedin evde hepsi ayni

• bugün verecem hocam panasonic aklımda sende bi fikir verde alalım

• marka modeli bilmem ama şu bir gerçek bir evin salonunda bugün en az 116 cm ekrandan aşağısı kullanılmaz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TVuzmani

bugün verecem hocam panasonic aklımda sende bi fikir verde alalım

Ben pana 42etw5 kullanıyorum ve memnunum. cihazlar arasındaki farkların benzer seviyedeki modeller arasında bariz olmadığını düşünüyorum. Düşündüğünüz cihaz istediğiniz özellikleri karşılıyorsa fazla kurcalamaya gerek yok bence. Şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Sony Bravia KDL 40W905 .... 2830 TL En iyisi bu
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-sony-bravia-kdl-40w905-fiyati,1092814.html
    Samsung UE-40F8000 ...... 2300 TL
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-samsung-ue-40f8000-fiyati,1068868.html
    Samsung UE-40F6510 .......... 1630 TL
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-samsung-ue-40f6510-fiyati,1078924.html

Bu 3 modelin dışına çıkma (sakın samsung 6650 veya 6640 modellerini alma)

Teşekkürler lakin 40 inç biraz küçük gibi geliyor hocam; daha büyük TV modellerinden tavsiye verir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TVuzmani

hocam panasonic yazmamissiniz :) ben hala hangisi daha gerçeğe yakın görüntü verir diye düşünüyorum ama at akşam siparişi veriyorum cidden ne dersiniz

Hocam sizden de bir tavsiye bekliyorum.
  • exterminating kullanıcısına yanıt
    ben la860 aldim..iyi indirim olsaydi lg660 alacaktim inmedi ..ama param olsa 8500 veya 905 alirdim
    46 dan asagisini almayin 3 metre varsa yada soyle diyeyim salona koyulacaksa
    bluray yayin izlemeyecegiz cogu zaman onun icin eve gelince sunu farkettim cok onemli degil ne oldugu aslinda uzun omurlu tv bakacaksak panasonic sony gibi bisey almak gerek evde philips var kucuk lcd tik demedi
    sonradan eve gelince sunu dusundum keske philips 7008 gibi bisey alsaydim 3 tarafi ambilight olurdu smart falan ne kadar gerekli tartisilir..
    3 boyut demisin oyle keyifle izleyecegin bi 3boyut da bulamadim 20 tane film var en iyisi avatar o bile keyifli degil belki pasif oldugu icindir aktife bakmak lazim telnolardaki bluray yayinlar ve 3d demolar yaniltici bence cok dusunmeyin icine sineni al hocam ama bence butceyi kucuk ekranda zorlamak yerine buyuk alin mesafe varsa ve philips sony ve panasonic daha sorunsuz sanirim lg samsung da illa ki isik sizmasi vs oluyor pimpirikliysen kesin keyfin kacar

• Hocam öncelikle yazdıklarınız için çok teşekkür ediyorum.
    Şuan ben de lg660 inceliyorum fakat dediğiniz gibi fiyat 300-400 lira daha uygun olsa almayı düşüneceğim televizyonlar arasında ilk sırada olabilirdi. 46'' den aşağısını bende fazla düşünmüyorum aslında alan var ya da salona koyulabilir ama 42'' de belki olabilir diye düşünüyorum. Smart özelliği ne kadar gerekli bence de tartışılır fakat almışken o özelliğin de olması daha uygun olur diye düşünüyorum kaldı ki olmayadabilir. Keza 3 boyutta öyle. Aktif 3 boyut veya pasif bu konuda bilgim yok farkı nedir vesaire hiçbir bilgim yok bu konuda. Televizyon alırken ambilight ne kadar önemli olur bunu da açıklarsanız sevinirim özellikle PS4 için bir televizyon düşünüyorum yani ne gibi fark ortaya çıkarır. Işık sızması olayı lg ve samsung markalarında mutlaka oluyor mu oluyorsa bu bence büyük bir sorun ? Keyif kaçırıcı olduğunu düşünüyorum özellikle oyun oynarken. Uzun ömürlü bir televizyon olması da bizim için önemli tabi. Bu arada dediklerinize katılıyorum fakat yazdığınız modelleri inceleme fırsatım olmadı daha doğrusu mağaza satışı üzerinden fiyatlarını göremedim zamanınız varsa linklerini yazarsanız sevinirim. Bir de sorum olacaktı teşhir ürün sony televizyon var incelediğim sizce nasıl olur modelini de daha sonra yazacağım. Ayrıca şu televizyon hakkında da yorumunuzu bekliyorum: 40HX800
    Tekrardan teşekkürler.

@muvakkit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exterminating -- 15 Nisan 2014; 2:14:04 >

• exterminating kullanıcısına yanıt
    arkadaslarin yazdiklarindan ps3-4 icin sony diyorlar
    benim tv lg isik sizmasi yok gibi ama illa bi sizinti oluyor sony kenarlardan aydinlatmali degil demisti arkadaslar onun icin isik sizmasi pek olmuyor demisti
    teshir tavsiye etmem 6 aylik cihaz olsa senin 3 yillik kullanimin en az

• şunu bi kere sindirmek lazım smarti en iyisi olsun görüntüsü en iyisi olsun eğlencesi en iyisi olsun performansı en iyisi olsun vs vs ve çok ucuz olsun böyle bir tv yok sen öncelikle kullanım alanını ve amacını ve de en yüksek bütçeni söylersen sana çok daha iyi bir şekilde tavsiye verilir yazarsan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.