Şimdi Ara

Alınabilecek Uydu Alıcı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi günler ve iyi forumlar.
    1-2 aydan beri server uyumlu uydu alıcısı modellerini araştırıyordum ancak alıp almama konusunda kararsızdım şimdi almaya karar verdim ve model konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum, öncelikle uydu konusunda hiçbir şekilde bir bilgim yok sadece bu forumda gezerken gördüklerimi biliyorum o kadar
    Aradığım özelliklere gelecek olursam,
    -Server(CCam vb.) desteğinin olması
    -HD uyumlu olması (4K sanırım şuan için fiyattan dolayı imkansız)
    -Arayüzü kullanışlı ve özellikle kanal geçişlerinin hızlı olması
    -Fiyatının 300 TL'ye kadar olması (Biraz esneme yapabilirim )

Kısacası; Aradağım üründe sorun yaşamadan , yazılım vs. işleri ile uğraşmadan direk server yükleyip kullanabileceğim bir model arıyorum şimdiden tavsiyeleriniz ve önerileriniz için çok teşekkürler!

• uplamis olayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • axXxo kullanıcısına yanıt
    next minix amigo hakkında çok güzel yorumlar yapıyorlar istersen onu bir araştır bende almayı düşünüyorum bide 2 yıl beleş paylaşımı varmış hotbird full açıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Super King

next minix amigo hakkında çok güzel yorumlar yapıyorlar istersen onu bir araştır bende almayı düşünüyorum bide 2 yıl beleş paylaşımı varmış hotbird full açıyormuş

Hocam onları araştırdım burda arkadaşm var next'in yetkili servisi amigo tango bu modellerden uzak durmamı biraz üst modellerine bakmamı söyledi birde bir kaç forumda yaşanan sorunları gördükten sonra next'in mini modellerine hiç bakmıyorum. Atlanta mini g4 ve next'in pandora modeli baya tutuluyor bakalım hala araştırıyorum
  • Up
  • Goldmaster hd 1090 al bak keyfine

• quote:

Orijinalden alıntı: BaRon0606

Goldmaster hd 1090 al bak keyfine

Biraz araştırdım ancak pek iyi yorumlar göremedim kardeşim cihaz hakkında eğer kullanmaktaysan biraz anlatabilir misin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.