Şimdi Ara

Aliexpressten 25-30$ lık z3 ekranı alsam gümrükte sorun çıkar mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kardeşimin z3 ünün dokunmatiği kırıldı önceki konularımda mevcut. Aliexpressten idareten 25-30 dolarlık ekran alıp taktırmayı düşünüyorum. Yoksa 500-600 e patlıcak bana.

Daha önce yurtdışından 3 5 dolarlık şeyler almışlığım var ama konu hakkında pek bilgim yok. max sınır nedir vergiye takılmaması için, bu 25-30 dolarlık alışverişimde sıkıntı yaşar mıyım?

Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gümrükte sıkıntı çıkmaz.güvenilir bir satıcıdan takipli almanızı tavsiye ederim...

• yorumlara dikkat edin, ve umarım satıcı gönderim yaptığı pakete smartphone z3 gibi birşey yazmaz, gümrüktekiler içinde telefon var sanabilir çünkü, paketi de sağlam olması lazım. Satıcıya pakete "electronic component" yazdırın bence.
  • Sorun olmaz kardeşim.
  • BlackSea14 B kullanıcısına yanıt
    O dediğinş söylerim uyarın iyi oldu. Ayrıca alacağım ürün en çok z3 ekranları arasında en çok sipariş alanlar arasından olucak sıkıntı çıkmaz sanırsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir sıkıntı çıkmaz ben ekran aldım daha önce gümrükten geçer takipli al bi de güvenilir satıcıdan al bi sorun olmaz...
  • Daha yeni aldım, sorun olmadı.
  • Khal-Drogba K kullanıcısına yanıt
    Hangi model telefona aldınız? Taktınız mı? Sonuç nedir? Orjinal ekran ile arasında ne farklar var?

Zahmet olmassa şu soruları cevaplandırır mısın :)

• WonderCx W kullanıcısına yanıt
    Lg optimus G için sipariş verdim.Takmadım, kendim takmak için alet de söylemiştim onların gelmesini bekliyorum, ekran 10 günde geldi şaşırttı beni. Yalnız panel olarak sipariş vermediğime üzüldüm biraz ilkel yollardan değiştirmek zorunda kalacağım ekranı.
  • Khal-Drogba K kullanıcısına yanıt
    İnş başarılı olur sonucu yazarsın. Aletler olmadan hiç başlama bence telefon vidası açacak bi tornavida gerekiyor en azından. Bi de önce bataryayı çıkar nolur nolmaz belki biliyondur hatırlatma olsun :)

• Hocam ben z2 arka cam on ve arka cam koruyucu aldim hic bir sıkıntı cıkmadı gonlunu ferah tut.
    Biraz zaman aliyor gelmesi ama geliyor

• Bende zenfone 5 için alacağım arkadaşlar, sipariş vereceğim ama bu takipli dediginiz şey ne oluyor?

• Sıkıntı çıkmaz ben Zenfone 2 ekranı aldım yaklaşık olarak 35 dolardı
  • sıkıntı çıkacağını sanmam o fiyatta bir elbise almıştım en yüksek, güvenilir satıcı olmasına dikkat edin en az %96 bence, bir de mağaza kaç yıldır açık 1,5 yıl ve üzeri bence iyi, sorun olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.