Şimdi Ara

Aliexpress yeni üyeliğe 4$ indirim (20$ üzeri alışverişe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
1.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliexpress.com yeni üyelere ( ya da daha önce üyelik alıp henüz alışveriş yapmamış hesaplara) 20$ üzeri alışveriş yapanlara 4$ indirim tanımlıyor, 30-Eylül tarihine kadar geçerliymiş, detaylar aşağıdaki şekilde;

http://sale.aliexpress.com/__pc/promotion_rule.htm

Aliexpress yeni üyeliğe 4$ indirim (20$ üzeri alışverişe)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• benim hesapta gözükmüyor nedense kuponlarım bölümüne gelen var mı?
  • Aks The Gorgeous kullanıcısına yanıt
    kupon şeklinde değil anladığım kadarıyla, ödeme ekranında indirim yansıyabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

Arkadaşlar mevcut hesaba niye gelmiyor neyse yeni hesap açarızda sizce değer mi 20 dolar için 60 tl yani indirimle 48 tl değer mi ne alınabilirki
  • Paypal olaydi axses le 10 tl de oradan gelirdi
  • quote:

ödeme ekranında da yansımadı 00.00 saatinde diyor onların saatine göre acaba akşam saatlerinde filan mi olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

Paypal olaydi axses le 10 tl de oradan gelirdi

Aliexpress diyor hocam ezbere konuşuyorsun

Konu önceden açıldı.
  • Aks The Gorgeous kullanıcısına yanıt
    Daha önce bu sitede kullandığınız kredi kartıyla işlem yapıldığında indirim sağlanmayacağnı okumuştum sanki detaylarda farklı bir kartla deneyebilirsiniz ya da açıklamalara tekrar bakmak lazım, ben de henüz alışveriş yapmadım.
  • quote:

Daha önce bu sitede kullandığınız kredi kartıyla işlem yapıldığında indirim sağlanmayacağnı okumuştum sanki detaylarda farklı bir kartla deneyebilirsiniz ya da açıklamalara tekrar bakmak lazım, ben de henüz alışveriş yapmadım.

Hocam yeni üyeyim herhangi bi kredi kartı paylaşmadım, bilmiyorum indirimi görebilen varsa beni bi haberdar etsin hala yok gibi sanki
  • tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Demek kredi kartı bilgilerini logluyorlar
  • Kartimdan supheli islemler yapildi aliexpressten supheleniyorum. Yeni kart cikarttirdim yeni kartimida kopyalayacaklar bu kampanyayla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Kartimdan supheli islemler yapildi aliexpressten supheleniyorum. Yeni kart cikarttirdim yeni kartimida kopyalayacaklar bu kampanyayla

Yanlis supheleniyorsun bence aliexpres bir cok Turk firmasindan guvenlidir ama kaydetmeyin kartinizi hesaba gene de iciniz rahat etmiyorsa sanal kart olusturun.

Bu arada 2 siparis gectim ayni kartla 4 er dolar indi...
  • quote:

Kartimdan supheli islemler yapildi aliexpressten supheleniyorum. Yeni kart cikarttirdim yeni kartimida kopyalayacaklar bu kampanyayla

Benim de daha önce sanal karttan 2 kez para çekilmeye çalışılmıştı sanal kartı iptal ettirdim, benzer şekilde ben de amazon ve aliexpress dışında sipariş vermiyorum, ben de şüphelenmiyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Yanlis supheleniyorsun bence aliexpres bir cok Turk firmasindan guvenlidir ama kaydetmeyin kartinizi hesaba gene de iciniz rahat etmiyorsa sanal kart olusturun.

Bu arada 2 siparis gectim ayni kartla 4 er dolar indi...

Ödeme aşamasına geldim ama düşmedi, kuponunuz yok diyor. Siz nasıl yapabildiniz?
  • eaduvan E kullanıcısına yanıt
    matik düştü bende kupon bile seçmedim
  • Uygulamayi ilk kez indirene de veriyor galiba. Tepede cikti
  • Bu Şarj aleti lenovo p70 hızlı şarj destekler mi? Qualcomm chipset falan destekler falan diyor da.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32669473020.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Konu önceden açıldı.

Yok ya bu cin sitelerinin birinde paypal vardı ben güvenli diye onu kullanıyordum

Bic yada ali idi karıştırdım o zaman ;)

Sonuçta axess paypal 10 tl yi alamiyoruz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAIN DELON

Bu Şarj aleti lenovo p70 hızlı şarj destekler mi? Qualcomm chipset falan destekler falan diyor da.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32669473020.html
    almayı düşündüğüm birkaç parça şey vardı hepsinin fiyatları 3 4 dolar civarı artmış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Konu önceden açıldı.

Yok ya bu cin sitelerinin birinde paypal vardı ben güvenli diye onu kullanıyordum

Bic yada ali idi karıştırdım o zaman ;)

Sonuçta axess paypal 10 tl yi alamiyoruz yani

Alipay var hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.