Şimdi Ara

Aliexpress ve kargo seçimi (( ACİL )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 2 tane ürün sipariş vereceğim çinden ama hangi kargo seçeneklerini seçsem bu aralar hızlı gelir? şu an önümde
    E-Packet 20-40 days yazıyor Aliexpress standart shipping ise 20-31 days yazıyor ve takip numara desteği var. 2 Sininde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celest -- 27 Eylül 2017; 12:37:21 >

• Evet arkadaşlar yorumu olan yokmu
  • Celest kullanıcısına yanıt
    Bence E-packet ile satın alın.
    Aliexpress standart shipping i seçerseniz, satıcının hangi firma ile yollayacağı belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Bence E-packet ile satın alın.
    Aliexpress standart shipping i seçerseniz, satıcının hangi firma ile yollayacağı belli olmaz.

2 ürün alıyorum şu an bir tanesi acil gerekiyor onu e-packet ile alıyorum
    kılıf china post registered air mail ile alıyorum ama o yavaşmış sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celest -- 27 Eylül 2017; 16:4:20 >
  • Celest kullanıcısına yanıt
    Teslim süreleri hiç belli olmaz. China post ile aldığım ürünlerin 15 günde geldiği de oldu, 1 ayda geldiği de oldu. E-packet ile aldığım ise 15 günde geldi. Ama 1 kez kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Teslim süreleri hiç belli olmaz. China post ile aldığım ürünlerin 15 günde geldiği de oldu, 1 ayda geldiği de oldu. E-packet ile aldığım ise 15 günde geldi. Ama 1 kez kullandım.

Anladım hocam teşekkür ederim kılıfı chiana post registered air mail ile sipariş verdim
    diğer ürünümü ise acil olduğu için e-packet ile sipariş verdim
  • China post registered mail 11 günde geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.