Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (970. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.847
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dontmeysin

RB054811523SG arkadaşlar 6 gündür bu kargo aynı şekilde duruyor. despatxhed to overseas admin diyor. Gelmeyecek gibi sanki yanwen 9 günde getirdi ama bunu da aynı gün aldım hala aynı gelir mi?

Arkadaşlar sizce gelir mi? Satıcıya yazmalı mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı kargoda paketin Türkiye ye girişi için en az 15 günü gözden çıkarmanız gereklidir.

Satıcıya yazsanız bile " yolda, bekleyin " der.

• Aliden birsuru siparisim yolda ve ulasanlar da var fakat birisinde sorun var gibi. 4 tane PR..YP seklinde olan kargom vardi 3u ayni anda yola cikti digeri kaldi RH..TR koduna donusuyor fakat o kodu yazinca da barkod hatali diyor ilk defa boyle oldu saticiya yazsam yolda bekleyin diyecek kesin. Boyle basina gelen var mi ?

• LP takip kodlu ürün ;

14'ünde satıcı kargo yapmıştı.

Gümrük peşin ödedigim ürünüm TR'ye 22 ocakta geldi. takip edilmiyordu..

bugun kargo geldi aras kargo tarafından teslim edildi. ( ek ücret vs ödemedim üstünde gümrük etiketi vs yoktur. )

arasın mobil uygulaması vs vardı oraya düşmedi arkadaşlar bilginize.. gelen üründe ayrı takip kodu var LP hariç / oraya düşüyor diyenler vardı..

TR gelince 1 hafta içinde geliyor sanırım..

• Yanwen 7 günde evime kargo getirdi şaşkınım

• Arkadaşlar PR ile başlayan YP ile biten takip numarası vardı daha sonra satıcı RH ile başlayıp TR ile biten kargo numarası verdi. En son 'item arrived in İstanbul' yazdı. 29 ocakta İstanbul'a gelmiş hala bu şekilde bekliyor. 1 ay oldu normal durum mudur bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: HectorBarbossa

Arkadaşlar PR ile başlayan YP ile biten takip numarası vardı daha sonra satıcı RH ile başlayıp TR ile biten kargo numarası verdi. En son 'item arrived in İstanbul' yazdı. 29 ocakta İstanbul'a gelmiş hala bu şekilde bekliyor. 1 ay oldu normal durum mudur bu?

takip kodu nedir

• PR148870953YP

RH153879147TR

• quote:

Orijinalden alıntı: HectorBarbossa

PR148870953YP

RH153879147TR

ürün istanbula gelmiş gümrüge girmemiş sabah yada hafta sonu girer büyük ihtimalle, ptesinden sonrada gelir size

• BlackMon B kullanıcısına yanıt

1 aydır bu şekilde normalde şimdiye gümrüğe girmesi gerekmiyor muydu, satıcıya sordum normal değil dedi

• 22 Kasım dan beri İstanbul da gözüküp başka hiç bir işlem yapılmayan kargo için ne yapmalıyım? İki hafta önce Ptt yi aradım Başakşehir posta müdürlüğünü arayın dediler,orayı aradım daha gümrükten çıkmamış gözüküyor dediler. İki aydır gümrük işlemi mi sürer dedim. Biz sadece dağıtımı yapıyoruz Ticaret ge gümrük bakanlığına söyleyin diyorlar. Ne yapmalıyım? İki hafta önce verdiğim sipariş geldi bu hala gelmedi.

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    BENİMDE 29 ARALIKTAN BERİ AYNI DURUMDA. BİR TÜRLÜ GÜMRÜKTEN ÇIKAMADI. 32.GÜN BUGÜN
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFutureLithg

BENİMDE 29 ARALIKTAN BERİ AYNI DURUMDA. BİR TÜRLÜ GÜMRÜKTEN ÇIKAMADI. 32.GÜN BUGÜN

kayıp vs olmustur bence hocam uzun zaman çünkü

bu hafta 3 ürünüm geçti gümrükten

• TheFutureLithg T kullanıcısına yanıt
    Ne yapcağız bilmiyorum valla. Aliexpress koruma süresi sonunda parayı iade yapar mı?
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Bende aynı durumdayım 1 aydır İstanbulda. Bir netice alırsanız bizimle paylaşın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Jhona

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

18 ocak

21 ocak

21 ocak sevk tarihleri

yp ile başlıyor ptt getiriyor

LP olanları aras getiriyor fakat size mesaj vs gelmiyor siteden takip edemiyorsunuz TR ulaştı yazıyorsa 1 hafta içinde elinizde ansızın geliyor :)

2 tane lp ürünüm vardı öyle oldu bu hafta

• Jhona J kullanıcısına yanıt

hocam benim de aynı şekilde LP ile başlayan kargom var, 24 ünde giriş yapmış gözüküyor başka hareket yok. Gelişme olursa haber verir misiniz?

• Selam dostum. Ptt kargo takipten bu kodla takip edebilirsin RB054811523SG ben baktım türkiyeye yeni gelmiş gelir 2-3 güne merak etme

• Bu konu aktif olduğu için buraya yazıyorum.

Yurtdışında ingilterede bulunan bir elektronik alışveris sitesinde ürün almak istiyorum. Kargo olarak DHLexpres kullanıyorlar. Kargo ücreti 25dolar. onlarla iletişime geçtiğimde bana gümrük vergisinin kendilerinin ödeyeceğini söyledir. Bütün ürünlerde gümrük vergisi kendilerine ait. Eğer benden para talep ederlerse bizimle iletişime geçin diyorlar. Alacağım ürün 5bin-10bin TL arasinda.
    Eğer gümrük olursa bana pahaliya patlar. Bundan nasil emin olabilirim. Alisveris siteleri gümrük vergisi ödermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9metal_99 -- 30 Ocak 2021; 9:20:44 >
  • LP00428872457736

Beklıyorum 2 3 haftdır aliexpresden vergisiyle beraber aldım acaba nerde suan ne zaman gelir size zahmet bakar mıyız
  • 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.