Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler hocam bugun 4. günü bakalım girer umarım gümrüğe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gümrüğe giren kargom bugün gümrükten çıktı ve 24 saat yok arasında. Yeni memurlar mı atandı acaba bu kadar hızlı çıkmaması gerekiyordu :)
  • falcon_X1 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bu süreçte yardımcı oldunuz için ilk kez yurt dışından alışveriş yaptım ve benim içinde iyi bir deneyim oldu Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• canezixx C kullanıcısına yanıt

En kısa zamanda gelir umarım beklemek sıkıcı Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• Burak** kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Rica ederim. İnşallah yurt dışı alışverişinde daha güzel deneyimleriz olur. Yurt dışı alışverişinde aklınıza takılan konu olursa mesaj atarsınız.

• sensation45 kullanıcısına yanıt

Link var mı ?

• haziran ayında aldığım ürün geçen ay geldi
    ürün gelmeyince adam geri ödeme yapmıştı
    şimdi ben adama parasını nasıl geri vericem aynı ürünü alıp anında onay yapmam gerekiyor sanırım
    ama bana vergili fiyat çıkıyor
    oysa ben Türkiye'de ürünü alırken vergisini ödemiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Reis bakarmısın bölgesel tesise geldi ne anlama geliyor bide yaklaşık kaç günde teslim edilir

• Arda323 A kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Kargonuz gümrükten geçmiştir. Bölgesel tesis dediği ise PTT AVPİM'dir. İstanbul içi ikamet ediyorsanız 1-2 günde teslim edilir. İstanbul dışı ise 2-5 gün sürebilir.

• gael kullanıcısına yanıt

Aynı durumu yaşadım. Satıcıya yazıp ürün geldi ama tekrar satın alırsam kargo çıkıyor nasıl yapalım diye sordum. Ürünü satın aldıktan sonra ödeme yapmadan bana yaz, ben kargoyu sileceğim, öyle ödeme yaparsın dedi. O şekilde ödemiştim.

• Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Anlamadığım bir nokta var ilçeme kadar gelen kargo neden tekrar AVKİM’e geri gönderilmiş olabilir ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GalPal

Aynı durumu yaşadım. Satıcıya yazıp ürün geldi ama tekrar satın alırsam kargo çıkıyor nasıl yapalım diye sordum. Ürünü satın aldıktan sonra ödeme yapmadan bana yaz, ben kargoyu sileceğim, öyle ödeme yaparsın dedi. O şekilde ödemiştim.

kart bilgilerini girecegim sırada ödeme ekranına gelince 1 dolarlık ürün 4 dolar oluyor

4 dolari ödedikten sonra mı fiyat düşecek acaba

adamın İngilizce side kötü
    1dolar için
    attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmiyor, en sonunda helal et diyecem konuyu kapaticam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın al yaptım ben ancak ödeme ekranında ödeme yapmadım, iptal dedim. Sipariş oluşturuldu ama ödeme yapmadım yani. Bu aşamada satıcı siparişteki toplam fiyatı kendi değiştirebiliyor. Satıcı kargo ücretini silmişti, ben de sonra ödeme yapmıştım. Tabi satıcı ile yazışarak yaptım.

• Merhaba arkadaşlar. Banim aldığım kayak gözlüğünü son durumu 04.12.2020'de "cancel item export" olarak kaldı. herhalde karşıdan çıkışı gerçekleşmedi. anlaşmazlık açtım bekliyorum. neden böyle olduki?

• 02/12/2020 Tarihinde bulunduğum şehire gelen kargom sonunda bugün dağıtıcıya verilmiş. Önceden kendim gidip şubeden alıyordum (tabi az çalışan ve gelen kargoları sınıflandırmadan oraya buraya bıraktıkları için gidincede zorla buluyorlardı, dışarıda ekmek kuyrugu gibi kuyrukta bekliyorduk )ama şubeyi daha uzak biryere taşımışlar. Çok saçma bir sistemleri var. Bana çok yakın merkez ptt var ama kargolar daha uzaktaki bir işleme merkezine geliyor, eskiden 1km mesafede olan şube yaklaşık 4km başka bir yere taşınmış. 650 Metre yakınımda ki merkez ptt şubesinde posta kutum olduğu zaman bile oraya getirmiyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 9 Aralık 2020; 11:27:35 >
  • Ülkeye 4ünde giren kargom ,üzerinde 5 dolar yazılıydı, bugün 16 lira ücret ile torbayı kapattı. Fikir vermesi açısından yazıyorum arkadaşlar..

• Arkadaşlar Singapur post nasıl yazın olduğu gibi kanser etmeye devam ediyor mu hala

Dostum benim takip numaram bu RH146631607TR 1 aydır item arrived İstanbul yazısında kaldı hiç bir hareket yok yapabileceğim birşey varmı beklemekten baska

• Arkadaşlar bu Singapur post ortalama kaç güne geliyor ?
    15 gün oldu daha ülkeye giriş yapmadığı gözüküyor ve 1 haftadır "Dispatched to overseas postal admin" diyor. Bu durum normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer23

Arkadaşlar bu Singapur post ortalama kaç güne geliyor ?
    15 gün oldu daha ülkeye giriş yapmadığı gözüküyor ve 1 haftadır "Dispatched to overseas postal admin" diyor. Bu durum normal mi ?
    • December 8 14:33Package deliveredTÜRKIYE, BORÇKA ARTVİN-BORÇKA
    • December 8 14:33Package has left the office for deliveryTÜRKIYE, BORÇKA ARTVİN-BORÇKA
    • December 7 12:05In transit - Arrived at the waypointTÜRKIYE, BORÇKA ARTVİN-BORÇKA
    • December 7 06:05Arrived at the office of destinationTÜRKIYE, Turkey
    • December 5 11:34In transit - Departed waypointTÜRKIYE, İST.ULUSLARARASI PİM İSTANBUL(AVR)-BAŞAKŞEHİR
    • December 5 10:58Customs clearance completeTÜRKIYE, İST.ULUSLARARASI PİM İSTANBUL(AVR)-BAŞAKŞEHİR
    • December 5 10:58Imported to the country of destinationTÜRKIYE, İST.ULUSLARARASI PİM İSTANBUL(AVR)-BAŞAKŞEHİR
    • December 5 04:58Customs clearance completeTÜRKIYE, Turkey
    • November 27 19:16Arrived at customsTÜRKIYE, Turkey
    • November 27 19:11Imported to the country of destinationTÜRKIYE, Turkey
    • November 16 12:57Exported from the departure countryAliexpress Standard Shipping
    • November 16 12:57In transit - Departed waypointAliexpress Standard Shipping
    • November 14 23:30In transit - Departed waypointAliexpress Standard Shipping
    • November 14 12:56In transit - Departed international transit centerAliexpress Standard Shipping
    • November 14 10:49Transfered to the local postal serviceAliexpress Standard Shipping
    • November 14 10:49In transit - Departed waypointCainiao sorting center
    • November 13 05:01In transit - Arrived at the waypointCainiao sorting center
    • November 13 04:31Package acceptedAliexpress Standard Shipping

• 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.