Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (942. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ürün türkiye ye girmiş bundan sonra süreç nedir

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak** kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Bundan sonraki süreç kargonuz gümrüğe girecek yasaklı ürün veya ticari bir miktar yoksa kargonuz gümrükten geçer. Gümrüğe sevk edilmesi ortalama en az 1 hafta sürüyor bekleyeceksiniz.

Gümrükten geçtikten sonra PTT AVPİM'E gidiyor. Buradan gideceği il/dağıtım merkezi/şubeye göre ayıklanıyor. Sonrasında araç ile bulunduğunuz ile veya şubeye sevk ediliyor. Sonrasında adresinize teslim ediliyor. İstanbul içi ikamet ediyorsanız 1-3 gün içerisinde adresinize teslim edilir. Şehir dışında ikamet ediyorsanız 2-5 gün sürer adresinize teslimatı için.

• İşim gereği bir adet el feneri aldım bir sıkıntı olmaz heralde diye düşünüyorum yani bir, iki hafta daha var gibi bana ulaşmasına teşekkürler tekrardan gelişmelerden haber ederim hocamAliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• Hocam tekrar merhaba bu son iki hareketlilik ne anlama geliyor bilgilendirirsen sevinirim

Merhabalar,

Arrival at inward office of exchange= İç büroya ulaşmış demektir. Yani kargonuz PTT tarafından kabul edilmiş.

Item presented to import customs= Kargonuz gümrüğe sevk edilmiş.

Sorun olmazsa takip kodunu paylaşabilir misiniz ?

• Amazon.comdan aldigim urunu aramexle göndermisler dubai üzerinden geliyor.Izmire gelmesi kaç günde olur var mi fikri olan

Edit şuan dubaide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kristallklar -- 6 Aralık 2020; 11:30:1 >
  • Son durum nedir, aliexpress den birşey alınmaz mı?

• 19 kaısm siparişimi teslim aldım, 24 Kasım siparişim ilimde 2 güne dağıtıma çıkar gelir. 25 Kasım ürünüm İstanbula gümrük geçmesini bekliyorum gayet hızlı ancak kargo ve kur maliyetleri yüksek uygun ürün kovalamak laızm
  • canezixx C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • Hocam tekrar selamlar ürün hareketleri bu şekilde bundan sonraki süreç nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 7 Aralık 2020; 18:31:8 >

Merhabalar,

Gözünüz aydın kargonuz gümrükten geçmiş. Bundan sonra PTT AVPİM'e gidecek (Arnavutköy'de PTT'nin büyük bir tesisi) Burada kargoları gideceği il/şube/müdürlüğe göre ayıklanır. Ayıklanan kargolar çuvallar halinde gideceği yere gider. Bulunduğunuz bölgedeki şube/dağıtım merkezi/müdürlüğe teslim edilir. Sonra kurye tarafından adresinize teslim edilir. Teslim edilemezse (Adreste olmadığınız bir zaman gibi) adresinizin en yakındaki PTT şube/dağıtım merkezine teslim edilir oradan alırsınız.

İstanbul içi ikamet ediyorsanız 1-2 günde adresinize gelir. Diğer iller içinse 2-5 gün teslimat süresi bulunmaktadır.

• falcon_X1 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bu hafata ici gelebilir o zaman orduda yaşıyorum dağıtım merkezi yakınımda kargo geldiğinde kendim gidipte alabilirim deme eve gelemesini beklemeye gerek yok heralde birde kargoda isim bolumunde i*** y*** şeklinde bir ibara var isim yok demek de ben direk elimdeki takip kodunu versem kargö çıkar deme sistemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 7 Aralık 2020; 19:15:48 >
    Bende de aynı dağıtım merkezinden aldım sorun olmaz o kısım
  • canezixx C kullanıcısına yanıt

Direk takip nosunu verip alabilirim yani

Takip no ile gönderiyi bulup, kimlik gösterip, gümrük ücreti sonrası elbette, 🤣
  • Kargo gelsinde o işleri hallederiz sıkıntı yok yeterki sorunsuz elime geçsinAliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

Darısı hepimizin başına bende 2 tane bekliyorum 😊 tek tek uğraşmıtım die diğerini bekliyorum 😊

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• Darısı başımıza gerçekten. Benimki ülkeye giriş yaptı gümrüğe giremedi 3 4 gündür mesela Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt
    Gümrük olayında 30 unda geldi 04 ünde çıktı 4 5 gün sürüyor gümrükten çıkması 02 sinde giren bugun çıktı fikir verebilir süre için

Merhabalar,

Rica ederim. Orduya gelmesi 3-4 günü bulabilir. İ*** Y** İsim Yok diye geçer ama endişe etmeyin. PTT sisteme girmediği için isim yok diye gözükür. Normalde paketin üstünde ad soyad yazar. Siz takip kodunu görevliye söylediğinizde gümrük ücretini ödeyerek alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.