Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (944. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: bulutsuzgece
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliatceken

Dostum benim takip numaram bu RH146631607TR 1 aydır item arrived İstanbul yazısında kaldı hiç bir hareket yok yapabileceğim birşey varmı beklemekten baska

Türkiye'ye gelince aliexpress takibi burada sonlanıyor.Packradar gibi sitelerden bakabilirsin ya da ptt üzerinden takibe devam et.

Edit:Evet ilginç bir durum olmuş şimdi baktım.Gümrüğe girmemiş görünüyor ki bu kadar bekletmezlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 9 Aralık 2020; 21:55:20 >
  • m.oguz13 M kullanıcısına yanıt

Üstte arkadaşa bütün hareketleri yazdım ordan fikir edinebilirsin.

• aliatceken A kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Kargonuza baktığım zaman 1 aydır depoda bekleyip gümrüğe sevk edilmemesi ilginç. Aşağıya PTT'nin iletişim formu linkini koyacağım. Oradan şikayetinizi yazın PTT ilgili birime yönlendirir. UKİM'i ararsanız size yardımcı olmayacak hatta şunu söylerler: Kargonuz daha gümrüğe sevk edilmemiş bir işlem yapamayız.

https://pttws.ptt.gov.tr/info_web/info_kayit.jsp

• Degethyus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • falcon_X1 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliatceken A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bir gelişme olursa bilgilendirirseniz memnum olur. 1 aydır kargonuzun depoda durması ilginç.
  • falcon_X1 kullanıcısına yanıt

Şimdi vermiş olduğunuz linkten kargom hakkında bilgi talebinde bulundum cevap geldiğinde paylaşacagim. tekrardan ilginize teşekkürler

Teşekkürler hocam sağol.
  • @falcon_X1 Hocam merhaba ''Zimmet edildi'' ne demek? Çankırıda yaşıyorum Ankara/yenimahallede zimmet edilmiş sıkıntı var mıdır? Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

10/12/2020 -08:12:00Zimmet EdildiANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M.YENİMAHALLEANKARA takip kodum: RB030982355SG 

edit: Ben kuryeye mi zimmet edildi diye şaşırmıştım, google'da arayınca biraz kargo şirketi devir aldı tabirinde de kullanılıyormuş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoureGodDamnRight -- 10 Aralık 2020; 11:30:11 >

PTT linkinden dun istek/sikayet formu doldurdum bakalım sonuc ne olacak.normalde 3-5 günde gumruge geçmesi lazımdı 1 ayı geçti kargonun durumunu merak ettim doğrusu.

• omer23 O kullanıcısına yanıt
    Sinagpu post 8 günde gümrüğe girdi
  • @falcon_X1 Merhabalar, siz yetkili bir abiye benziyorsunuz😀, rica etsem SYRM110314037 , UB160043505LV şu iki siparişin durumuna bakabilir misiniz? Ülkeye girdikten sonra iletişimimimizi kaybettik sanırım.😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrduran -- 10 Aralık 2020; 18:45:58 >
  • jervis kullanıcısına yanıt
    Benim de 8.gün ama hala aynı, umarım bugün yarın benim üründe girer TR ye. Ama çok ilginç aynı ürün, aynı satıcı, kimisinin ürünü 5. gün TR ye giriyor diğeri 20 gün sürüyor 🤔
  • YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Zimmet edildi: O gün dağıtıma çıkamayan veya iş saatlerin dışında kalan vakitlerde kargoları bulunduğu şube/merkeze emanet edilmektedir. Kötü bir şey değil.

Ankara'ya gitmesinin sebebi Ankara PİM ayıklama merkezi olabilir. Buradan sonra kargonuz Çankırı'ya gelecektir.

• omer23 O kullanıcısına yanıt
    Valla hocam son 1 ayda 24 paket geldi en uzın beklediğim 14 günde gümrüğe geldi. Gümrükte de 4 gğnde çıkıyor.
    Ama o vergi varya... Ufacık pakete 25 lira çıkarttılar. Paket 4 tane kibrit kutusu kadar.
  • mrduran M kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Estağfurullah yetkili birisi değilim.

İki kargonuzda takipsiz olduğu için Türkiye'de maalesef takip edemiyorsunuz. Sadece PTT kabul edene kadar ki durumu görebilirsiniz.

SYRM110314037 barkod numaralı kargonuz, Türkiye'ye gelmiş ve PTT tarafından kabul edilmiştir. Son bildirim tarihi 7 Aralık

UB160043505LV barkod numaralı kargonuz, Latvia Post'un ayıklama merkezine gelmiş bulunmakta. Buradan gideceği ülkeye göre ayıklanma yapılır. Son bildirim tarihi 2 Aralık.

• Çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

• Ulan nereden düştük şu singapur posta arkadaş 2 haftada normalde gelen ürünler şimdi 25 kasımda edi received oldu kaldı.

• “Despatched to OverSeas Postal Admin 3 Aralık”Singapur post gemisi batmadıysa veya ucagı düşmediyse cogu kişinin paketler beklemede görünüyor güncelleme olmadı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FcbAYERN -- 10 Aralık 2020; 21:25:50 >
  • Ayın 21 inden beri kargo İstanbul'da gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.