Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (940. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
236
Favori
1.238.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanwen hocam bence de, gözünüz aydın Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• Benim ürün 13 günde geldi. aliexpress kargo

• Beyler ben aliexpressten ilk kez alışveriş yaptığım için biraz acemiyimde yardımcı olurmusunuz dün ürünüm türkiyeye giriş yaptı bundan sonra ne olacak ne zaman ve nerden ptt takip numaramı alırım şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayduyd123 kullanıcısına yanıt

Şuan hareketlenme var hocam geliyor bizim kargolar :)

• TheHorse T kullanıcısına yanıt

Evet kargolar bu gün gümrüğe girip çıkmışlar demek ki aynı uçakta geldiler :)

• Arda323 A kullanıcısına yanıt

Merhaba, birkaç ay evvelki bir siparişim SunYou ile gönderilmişti. Kendi takip sayfasında bilgi güncellemesi çok yavaş. Sanırım, kargo yola çıktıktan sonra 15 günde bana (Adana) teslim edilmişti. Special Line Yanwen gibi hızlıydı.

• Ayduyd123 kullanıcısına yanıt
    24 ünde girip bugun mü çıktı kargonuz
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt

Gümrükten kaç günde çıkmıştı hatırlıyormusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda323 -- 1 Aralık 2020; 20:5:3 >
  • Arda323 A kullanıcısına yanıt

Onu hatırlamıyorum maalesef. O dönem 3-4 ayrı siparişim vardı, bir günde çıkan da vardı, 4 günde de.

• kırmızımercimek kullanıcısına yanıt

Tamam teşekkürler cevabın için 15 gündür sabrediyom mecbur 10 gün daha sabredecem🤦‍♂️

• canezixx C kullanıcısına yanıt
    Evet 24 ünde arrived to İstanbul oldu
  • tv box'lar için gümrükte 2 ay öncesine kadar %20+%20+7euro gibi gümrük ücreti vardı. Değişiklik var mı?

• Selamlar aliexpress bir ürün almıştım. Gümrüğe girdi çıktı. Torba kapandı yazıyor. Bu ürün artık gönderilecek mi? demem

• 4 gün önce Aliexpress’ten sipariş verdim ve kargo ücreti yaklaşık 7 USD ödedim. Satıcı ürünü aynı gün kargoya verdi ama sisteme girdiği takip kodu PR ile başlayıp YP ile bitiyor. Ptt sitesinde kod hatalı diyor. Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra mı görebiliyoruz kargonun durumunu?

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Alttaki gibi bir kod düşücek o kodla takip edebilirsin Track17 programı öneririm Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • Gümrükten çıktı şükür bu süreç biraz uzun sürdü ama olsundu 😊 Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • Beyler aklımı birşey kurcaladı benim kargom sunyou kargo ile takipsiz geliyor ürünüm türkiyeye ulaştı pttye verilince pttden takip edemiyecekmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Standart shipping ile mi geliyor hocam?

Aliexpress Standart Shipping kullanan arkadaşlar, ortalama kaç güne geliyor kargolar İstanbula?

Alıntıları Göster

Kbakmayin geç cevap yazabildim. Evet standart shipping ile geldi. Bugün bulunduğum ile gelmiş . 19 Kasım'da Mesei ülkeden çıkış yaptı şeklinde görünüp 20 Kasım'da Türkiye'ye girmişti .

Aldığım ürüne 25 TL kargo 6 TL ürün bedeli (24 TL kuponum vardı) toplam 31 TL ödedim . 16.54 TL vergi bedeli çıkmış . Yakın zamanda amatör telsiz siparişi vereceğim bakalım bazıları 16 lira ödemiş bazilari 100 TL ödemiş . Benim günahım kaç liraymis göreceğim (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 2 Aralık 2020; 13:34:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda323

Beyler aklımı birşey kurcaladı benim kargom sunyou kargo ile takipsiz geliyor ürünüm türkiyeye ulaştı pttye verilince pttden takip edemiyecekmiyim?

Yokmu cevabını bilen biri

• Vergiyi sanirim peşin ödüyoruz bu saticidan

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.